Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Kiralık Forklift Hizmetleri Filo Forklift Kiralama

Kategori : Otomotiv » Ağır İş Makinaları » Forklift Bakım Onarım

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Kiralık Forklift Hizmetleri Filo Forklift Kiralama
Web Adresi : http://www.kiralikforkliftkiralama.com
Kısa Açıklama : Firmamız Tüm İstanbul Semtlerine 7/24 Forklift Kiralama Hizmetleri Vermektedir. Fiyatlarımız Ve Makina Parkımız Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Bizimle İrtibat Kurmanız Yeterli Olacaktır.

Kiralık Forklift Hizmetleri Filo Forklift Kiralama Hakkında :

Forkliftler önünde bulunan çatal şeklindeki aparatları sayesinde insan kuvvetinin kaldıramayacağı ağırlıkları taşıyan ve istifleyen iş makineleridir. Forkliftler genellikle liman sahaları, fabrika depoları ve yükleme boşaltma yapılan her türlü endüstri bölgesinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Forkliftler tek bir tip olmayıp kullanım amaçlarına göre farklı türleri bulunmaktadır. Lastik tekerlekli ve paletli olmak üzere pek çok forklift çeşidi vardır. Firmamız kiralık forklift talebinizi detaylı bir şekilde etüt ettikten sonra size en uygun forklifti kullanımınıza sunmaktadır. Forklift ihtiyacı olan ve bu tür iş makinelerini satın almak isteyen işletme sahipleri kiralama hizmeti alan firmalara göre çok daha fazla maliyet yükü ile karşı karşıya kalmaktadır. Forklift satın almak maliyetli bir iştir. Firmanızın üzerine ekstradan birçok maliyetin eklenmesine sebep olur. Örneğin iş makinesi operatör belgesi olan bir forklift operatörü çalıştırmak zorunda kalırsınız. Bunun yanında arıza durumlarına karşı deneyimli personel bulundurmak zorunda kalırsınız. Yedek parça için stokunuzun her an dolu olması gerekir. kiralık forklift hizmetinden faydalanan firmalar ise bunların hiç biri ile uğraşmaz. Forklift kiralama kiraladığı forklifti istenildiği takdirde sertifikalı operatörü ile birlikte hizmete sunmaktadır. Arıza durumlarında ise sizi uğraştırmadan deneyimli bakım personeli ile forklifte anında müdahale etmektedir. Son model forkliftleri size tahsis etmek, modeli düşen veya sık arızalanan forkliftleri ise yenisi ile değiştirmek forklift kiralama firmasının en başta gelen hizmetlerinden bir tanesidir. Yedek parça ihtiyacı olduğunda ise anında gerekli yedek parça temin edilmektedir. Kiralama yoluyla forkliftleri temin eden firmaların yedek bir forklifti hazırda tutmasına artık gerek yoktur. Çünkü forklift kiralama arızalanan veya çalışamayacak durumda olan forkliftin yerine yenisini tahsis etmektedir. Böylece işletme sahipleri ekstra bir maliyetten kurtulmuş olmaktadırlar. Tüm bunları kiralık forklift sizin yerinize yaparken siz de arkanıza yaslanarak bu anın keyfini çıkarabilirsiniz. Firmanız için en uygun forkliftleri bütçenize en akılcı çözümlerle sunan forklift kiralama ile çalışmanız firmanız için en uygun çözümdür. İşte bu sebeplerden dolayı forklift ihtiyacı olan işletmelere kiralama yoluyla bu ihtiyaçlarını temin etmelerini önemle tavsiye ediyoruz.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Seyrantepe Mah. Barboros Cad. No: 201
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Kağıthane » Seyrantepe
Telefon : +90 212 2686273
GSM Telefon : +90 535 7938122
Fax : +90 212 2686273
Eklenme Tarihi : 30 Eylül 2015 Çarşamba
Ziyaret Sayısı : 432

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Kiralık Forklift Hizmetleri Filo Forklift Kiralama ile benzer firmalar :

 Izmir Ödemiş Sağlam Vinç Forklift Hizmetleri
Vinç, Yol Yardım, Oto Kurtarma, Çekici, Sepet, Platform, Forklift hizmetleri...
http://www.saglamvinc.com    İzmir    Ödemiş    İmalat ve Satış

 Ankara ıstif Mak. San. Tic. Ltd Şti. (ankara Forklift)
İş makinaları grubundan forklift alım satım ve kiralama işiyle ilgili hertürlü ihtiyaçlar için yıllardır hizmet vermekteyiz.
http://www.ankaraforklift.com    Ankara    Yenimahalle    Ağır İş Makinaları

 Karabayır Tic. Forklift
Forklift bakım onarım ve yedek parça konularında faliyet göstermekteyiz.ENKA GÜVENCESİYLE TAİLİFT ve CT POWER FORKLİFT BAYİLİĞİ. 2, EL ve KİRALAMA hizmetleri
http://www.karabayirforklift.com    Muğla    Merkez    Alım ve Satım

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 669
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Ürünler - Oyuncak - Puzzle Oyunları