Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Baran Kablo | Zayıf Akım Kabloları

Kategori : Elektrik » Kablo ve Malzemeleri » Elektrik Kabloları

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Baran Kablo | Zayıf Akım Kabloları
Web Adresi : http://www.barankablo.com.tr
Kısa Açıklama : Baran Kablo; zayıf akım kabloları, kumanda kontrol kabloları, yangına dayanıklı kablolar, data iletişim, marin, dedektör ve özel kablo üretimi firmasıdır.

Baran Kablo | Zayıf Akım Kabloları Hakkında :

2004 yılında İstanbul Ümraniye İlçesinde kablo gruplamaları konusunda üretimleri ile hizmet vermeye başlamış ve son olarak bugün Sultanbeyli bölgesinde 4000 M2 kapalı üretim tesisi ile; Kablo Üretimi Kablo gruplamaları Led Aydınlatma Ürünleri Üretimi konusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız ISO 9001: 2008 kalite yönetim sistemi gerekliliklerine uygun, kaliteli ürün üretimi temel prensibi ile sektöründe büyümekte olan bir firmadır. Bu anlayış ile bünyemizde üretimini yaptığımız kablolarımızı TÜV Rheinland kalite belgeleriyle onaylı ürün grubunu müşterilerimize sunmaktayız. Ürünlerimizin tümü; ayrıca REACH ve RoHS regülasyonlarının gerekliliklerini sağlayan güvenilir ürünlerdir. Baran Kablo yüksek kalite standartlarını ve güvenilir teslim sürelerini, tüm departmanlardaki iyi eğitimli ve tecrübeli uzman kadrosu ile sağlamaktadır. Her alanda sürekli iyileştirmeye olan inancımız sayesinde ürün ve proseslerimiz devamlı geliştirilmekte ve bu da müşterilerimize yeni ürün ve fiyat iyileştirmeleri olarak yansımaktadır. Tecrübelerini ürün yelpazesine aktararak müşterilerine ihtiyaçlarının ötesinde hizmet veren Baran Kablo, müşteri memnuniyetine ve günün ihtiyaçlarına göre müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeyi görev kabul etmiş, sektörünün öncüleri arasında yer almıştır. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla; uzun dönemli, karşılıklı fayda esasına dayanan; adil, etik ve bütünleşik ilişkiler kurma inancı ile mutlak başarıların sürekli olacağının bilinci ile çalışmalarımızı yönlendirmekteyiz. Bu prensipler firmamıza yol göstericilik etmekte ve firma üretim politikamızı tanımlamaktadır. Pazarda başarının garantilenmesi, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve toplumla etkin ilişkilerin kurulması aracılığı ile sağlanacaktır.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Turgut Reis Mh. Demokrasi Cd. No:255/2
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Sultanbeyli » Turgut Reis
Telefon : +90 216 6346565
Fax : +90 216 6346565
Eklenme Tarihi : 22 Eylül 2015 Salı
Ziyaret Sayısı : 972

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Baran Kablo | Zayıf Akım Kabloları ile benzer firmalar :

 Erişim Kablo
2006 yılında kurulan firmamız zayıf akım sektöründe her türlü kablo ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir
http://www.erisimkablo.com.tr    İstanbul    Küçükçekmece    Zayıf Akım Kabloları

 Engin Rezistans Ve Kablo Sanayi
Firmamız ikitelli organize bölgesinde ccs yanmaz kablo ısıtıcı kablo ve konpanzasyon kabloları (fe const termokupl kablolsu,pt100 termokupl kabloları)üretmektedir.Firmamız büyük bir hassasiyet içerisinde avrupa standartlarında özel ccsm ccs keskullan kablo,drenaj rezistans kablo.ve rezistans imalatı yapmaktadır.
http://www.enginrezistans.com.tr    İstanbul    Başakşehir    Elektrik Kabloları

 Gelişim Elektrik Kablo Kanalı Pano Imalatı
Firmamız sac pano ve kablo kanalları , Dış cephe mermer Ankraj ürünleri ,Paslanmaz ayar vidaları imalatı yapmaktadır.
http://www.gelisimelektrik.com.tr    İstanbul    Beylikdüzü    Elektrik Kabloları

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 477
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları