Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Artı Yurtdışı Eğitim

Kategori : Danışmanlık » Yurtdışı Eğitim

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Artı Yurtdışı Eğitim
Web Adresi : http://www.artiedu.com
Kısa Açıklama : Artı Yurtdışı eğitim , yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetleri ile birlikte vize danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Artı Yurtdışı Eğitim Hakkında :

Artı Yurtdışı Eğitim, profesyonel ve kurumsal yaklaşım ile kaliteli hizmet ağırlıklı ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yurtdışı eğitim danışmanlığı modelini benimsemektedir. Buna göre, var olan yurtdışı eğitim programlarından, en kaliteli ve ihtiyaca en uygun programları özenle seçmeye çalışmakta, aynı zamanda en çok tercih edilen programların da neden tercih edildiği konusunda araştırmalar yapmaktadır. Tüm bu bilgiler ışığında, yurtdışı eğitiminde farklı seçenekler sunarak, öğrencilerine; profesyonel, tarafsız ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile bilgi vermektedir. Bilgilendirme aşamasından sonra, öğrencilerin gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, eğitim ihtiyaçlarına uygun programlar içerisinden, eğitim danışmanlarımızın desteği ile, öğrencinin eğitimi için en uygun kararın verilmesine yardımcı olmaktadır. Artı Yurtdışı Eğitim, Malta konsolosluğu tarafından akredite bir kurumdur . Malta konsolosluğu tarafından vize yetki belgesine sahiptir. Artı Yurtdışı Eğitim, her yıl yüzlerce öğrencisini, genellikle anadili İngilizce olan İngiltere, Malta, Amerika, Güney Afrika, Yeni Zelanda, Avustralya ve Kanada gibi ülkelerin yanı sıra, İspanya, Fransa ve Almanya’daki bir çok dil okuluna da göndermektedir.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : fener kalamış cad kalamış apt no 52 a blok daire 2 fenerbahçe kadıköy istanbul
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Kadıköy » fenerbahçe
Telefon : +90 216 5410015
Fax : +90 216 5410015
Eklenme Tarihi : 15 Aralık 2014 Pazartesi
Ziyaret Sayısı : 1.233

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Artı Yurtdışı Eğitim ile benzer firmalar :

 Pasifik Yurtdışı Eğitim
Pasifik Yurtdışı Eğitim yurtdışı eğitim alanında yıllardır en kaliteli hizmeti sunan firmaların arasındadır. Dil okulu, yaz okulu, master ve sertifika programalrına kayıt yaptırmak isteyen öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
http://www.pasifikyurtdisiegitim.com    İstanbul    Kadıköy    Yurtdışı Eğitim

 Akdeniz35 Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Akdeniz uluslararası iletişim ve Danışmanlık Hizmetleri Alanlarında uzman Akademisyenler ve Profesyoneller tarafından 2009 yılında kurulmuştur. Rusyada Dil Kursları için Tıklayın . ve Rusya Üniversite kayıt işlemlerinizi Akdeniz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kanalıyla yaptığınızda, en uygun yurtdışı eğitim programına onlarca seçenek arasından kolayc
http://www.bukalemunedu.com    İzmir    Konak    Danışmanlık

 Artı Kalıp Makina
Plastik ve ejeksiyon kalıp imalatı yapmaktayız.
http://www.artikalip.com    İstanbul    Tuzla    Kalıpçılar

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 147
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları