Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Avaxa Bilişim Teknolojileri

Kategori : Bilgisayar » Yazılım » Yazılım Üreticileri

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Avaxa Bilişim Teknolojileri
Web Adresi : http://www.avaxagroup.com
Kısa Açıklama : Avaxa Bilişim Teknolojileri yazılım sektörüne, yenilikçi ve inovatif çözümler üretmek amacıyla kurulmuş olup ar-ge projeleri, müşteri talep ve ihtiyaçlarına özel geliştirdiği profesyonel çözümleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Avaxa Bilişim Teknolojileri Hakkında :

Avaxa Bilişim Teknolojileri yazılım sektörüne, yenilikçi ve inovatif çözümler üretmek amacıyla kurulmuş olup ar-ge projeleri, müşteri talep ve ihtiyaçlarına özel geliştirdiği profesyonel çözümleri ile faaliyetlerine devam etmektedir. Ar-ge ve müşteri odaklı yaklaşımları ile hem sektöre hem de müşterilerine özel ve maliyet etkin çözümler sunan Avaxa Bilişim Teknolojileri sunmuş olduğu çözümleri, etkili teknik yazılım yaklaşımları ve yüksek kalitedeki yazılım ekibi ile üretmekte ve geliştirmektedir. Sunmuş olduğumuz hizmetler; Sosyal Medya: Kurumsal Sosyal Medya Yönetim Çözümleri: Twitter ve Facebook gibi sosyal medya kanallarını yönetebileceğiniz, kurumsal müşterilerimize özel geliştirmiş olduğumuz çözümler sunuyoruz. Siber Güvenlik: Penetrasyon (Sızma) Testleri, Güvenlik ve Danışmanlık Hizmetleri: Güvenlik konusu gün geçtikçe artan ddos, botnet, sql injection, sosyal mühendislik gibi saldırılar sebebiyle bir gereklilik haline gelmiştir. Big Data: Hadoop (Dağıtık Dosya Sistemi) Hypertable (Dağıtık Veri Tabanı), Map Reduce: Big Data - Büyük Performans gerektiren işler için %100 Open Source olan, Hypertable, Hadoop çözümleri sunuyoruz. Mobil Uygulamalar: İOS, Android, WinPhone, Windows 8: Günümüzde yeni bir iletişim kanalı olan mobil uygulamalar ile bilgiye ulaşmak artık çok daha kolay; Apple Store, GooglePlay ve Windows marketleri için özel mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Microsoft ve Open Source: C++, C#, WPF, LAMP (Linux, Apache, Mysql, PHP), Python, Perl, Open NI, Open CV: Microsft dünyasındaki güncel teknolojileri takip ederek, projelerimizi geliştiriyoruz. Open Source teknolojileri ile projeleriniz hızlı ve düşük maliyetli. Danışmanlık: İş Zekası ve Veri Madenciliği: Ham veriden anlamlı ve aksiyon alınabilir veriye ulaşabilmek için, veri madenciliği, iş zekası ürünleri, raporlama, dashboard ve ELT uygulamalarına yönelik kurumsal danışmanlık hizmetleri veriyoruz.
Avaxa Logo

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Tahran cad. Dünya Ticaret Merkezi Kat:8 No:805/L
İl / İlçe / Semt : Ankara » Çankaya » Gaziosmanpaşa
Telefon : +90 312 9881266
Fax : +90 312 4274485
Eklenme Tarihi : 22 Mayıs 2014 Perşembe
Ziyaret Sayısı : 898

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Avaxa Bilişim Teknolojileri ile benzer firmalar :

 Başar Bilişim ve Eğitim Hiz. Dış Tic. Ltd. Şti. E-ticaret Çözümleri
B2B&B2C Uygulamaları sanal mağazanızı açın, hemen satışlara başlayın.
http://www.kobieticaret.com    Ankara    Çankaya    Ticari Yazılımlar

 Dizayncity Bilişim Hizmetleri
DizaynCity Bilişim. Web tasarım, E-ticaret, Web Yazılım, SEO, Logo Tasarım, Kartvizit Tasarım alanlarında faaliyet gösteriyoruz.
http://www.dizayncity.com    Ankara    Keçiören    Web Tasarım

 Emineller Bilişim
Web tasarım, E-ticaret Sistemleri Toplu SMS Hizmetleri Mobil ; Android, IPhone Uygulamaları Sosyal Medya; Facebook, Twitter danışmanlığı Google Adwords Reklam Danışmanlığı Google Arama Motoru SEO Optimizasyonu
http://www.eminellerbilisim.com    İstanbul    Sultangazi    Web Tasarım

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 506
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Katalogu - Oyuncak - Puzzle Oyunları