Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

3ca Tasarım Ve Mühendislik Hizmetleri

Kategori : Makine Sanayi » Mühendislik » CAD / CAM

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : 3ca Tasarım Ve Mühendislik Hizmetleri
Web Adresi : http://www.3ca.com.tr
Kısa Açıklama : Firmamız yüksek teknolojiye dayanan mühendislik hizmetlerini bir mükemmellik merkezi anlayışı ile sunmak üzere 2013 yılında kurulmuştur. Yeni ürün tasarımı yapmak isteyen, ürününe yenilik getiren, mevcut ürününü iyileştirmek isteyen, üretim yapan veya servis veren firmalara mühendislik tasarım hizmeti vermektedir.

3ca Tasarım Ve Mühendislik Hizmetleri Hakkında :

Başlıca Hizmetlerimiz ; 3 Boyutlu Görsel Tasarım 3 Boyutlu Mekanik Tasarım (CAD) 3 Boyutlu Yazıcı ile Parça Üretimi Sonlu Elemanlar Yöntemi (FEA) ile Statik ve Dinamik Parça Analizi 3 Boyutlu Mekanizma Simülasyonları. CNC Kodların Çıkarılması (CAM) Yeni Ürün Geliştirme ve Üretim Optimizasyonları. İş Güvenliği Hakkımızda Firmamız 2013 yılında kurulmuş olup, makina imalat sektöründe faaliyet gösteren firmalara teknik ve mühendislik hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Firmamız bünyesinde çalışmakta olan tecrübeli mühendis ve teknik elemanlarla firmalarda ihtiyaç duyulabilecek makina tasarımı ve çizimi , 3 boyutlu modelleme , parça analizleri ve simülasyonları , hidrolik ve pnömatik sistemler tasarımı, üretim optimizasyonu ve iş güvenliği alanlarında hizmetlerine devam etmektedir. Vizyon : Müşterilerimizi ve çalışanlaramızı her zaman mutlu eden ve yüzünü güldüren, çevreye saygılı ve iş etiğine değer veren lider bir mühendislik firması olmak. Misyon : Mühendislik hizmetlerini her geçen gün bir adım öteye taşıyarak, “yaptım oldu” ve “kopyala – yapıştır” düşüncesini ortadan kaldırarak , sistematik analiz yöntemleri ile sistemlerin çözümünü ve tasarımını yapmak, bu sayede ürün maliyetlerini minimize etmek için yapılan çalışmalara destek olmak.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Dörtyol Sanayi Sitesi , Yurtiçi Kargo Yanı , No:55 Hanlı / Arifiye / SAKARYA
İl / İlçe / Semt : Sakarya » Merkez » arifiye
Telefon : +90 264 6661590
Fax : +90 264 6661591
Eklenme Tarihi : 13 Ocak 2014 Pazartesi
Ziyaret Sayısı : 1.133

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

3ca Tasarım Ve Mühendislik Hizmetleri ile benzer firmalar :

 Teknokariyer Bilgisayar Ve Yabancı Dil Kursu Cad-cam&3d Tasarım
“dünya artık elinizde” Sloganıyla çıktığımız yolda İzmit, Gebze, İstanbul, Sakarya,Pendik, Kartal, Tuzla, Yalova ve Bursa’da Teknik Kurslar, Profesyonel Yabancı Dil, KPDS, ÜDS, GOETHE AİLE BİRLEŞİM SINAVI ve ERASMUS kursları denince benimsediği Öğretmek ve Öğrenme yerine Edindirmek ve Edinme anlayışıyla konumunda önder bir kurumdur. Özel Teknokar
http://www.teknokariyer.com    Kocaeli    Merkez    Meslek Edindirme

 Web Tasarım Istanbul True Works
İstanbul web tasarım firması ve grafik tasarım firması olarak, web tasarımı, web yazılımı alanında dinamik web siteleri ile web sayfaları üreten, istanbul grafik tasarım firmaları arasında profesyonel kurumsal web tasarım ve web yazılım firmasıdır.
http://www.twajans.com    İstanbul    Kadıköy    Web Tasarım

 Ömer Çebi Yazılım ve Web Tasarım Çözümleri
Web tasarım ve özel yazılımlarla hizmetinizdeyiz.
http://www.omercebi.com    Ankara    Çankaya    Web Tasarım

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 144
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları