Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

ıccp Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Kategori : Eğitim » Yurtdışı Eğitim

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : ıccp Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Web Adresi : http://www.iccpturkey.com
Kısa Açıklama : Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı günümüzde öne çıkan sektörlerden birisi olmuştur çünkü her yıl yüzlerce öğrenci yurtdışındaki üniversitelere eğitim amacıyla gitmekte veya değişim programları ile en az 3 aylık bir sureyi yurtdışında geçirmektedir. Danışmanlık hizmetlerinin tam anlamıyla yapılması öğrenciler açısından çok önemlidir.

ıccp Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hakkında :

Akademisyenlerin yönlendirmeleri doğrultusunda, öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun program veya işleri bulmak çok daha kolay ve öğrenciler için çok daha faydalı olmaktadır. Uluslararası Eğitim Danışmanlığı’nda dürüst hizmet ilkesiyle, DS-2019 formu çıkartma yetkisi olan altı Amerikan sponsor firması ile ortak olarak çalışan ICCP TURKEY, Türkiye’de bulunan her kesimden katılımcılara her türlü danışmanlık hizmetleri vermektedir. ICCP TURKEY özellikle Work and Travel, Camp Staff ve Staj programlarında son derece başarılı bir grafik çizmektedir. Ozellikle Camp Staff Programının Türkiye’de yayılmasını sağlamıştır. ICCP TURKEY Antalya merkezli bir WAT firmasıdır. 2004 yılından bu yana Antalya’da sürdürdüğü danışmanlık hizmetlerinden sonra başka illerde bulunan çalışma ortakları ile beraber daha da büyümeye ve yayılmaya, öğrencilere ve yetişkin insanlara daha başarili danışmanlık hizmetleri sunmaya devam etmektedir. ICCP TURKEY aracılığı ile Amerika’ya giden katılımcılar, daha sonraki yıllarda tekrar, tekrar yine Amerika’ya gitmektedirler. Bu durum katılımcılarımızın ICCP TURKEY ’den aldıkları danışmanlık hizmetlerinden ve iş yerleştirmelerinden son derece memnun kaldıklarının bir göstergesidir.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Elmalı Mah. 2. Sokak. Başargan İşhanı K: 4 N0: 66
İl / İlçe / Semt : Antalya » Merkez » Muratpaşa
Telefon : +90 242 2447088
GSM Telefon : +90 532 6006925
Fax : +90 242 2447088
E-Mail Adresi :
Skype : contact@iccpturkey.com
Eklenme Tarihi : 8 Aralık 2013 Pazar
Ziyaret Sayısı : 2.382

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

ıccp Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile benzer firmalar :

 Islands Turkey
Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık
http://www.islands-turkey.com    İzmir    Konak    Yurtdışı Eğitim

 Saso Certıfıcate(saudı Arabıa)consultıng Of Turkey By Kgs Ltd.co.
SASO CERTIFICATE QUALITY MARK ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ISO 14000 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMLERİ ISO 17025 LABORATUVAR AKREDİTRASYONU OHSAS 18000 İŞ GÜVENLİĞİ VE SAĞLIĞI MARKA TESCİLİ CE İŞARETİ TSE BELGELENDİRME DANIŞMANLIĞI SOLAR KEYMARK BELGELENDİRME SASO BELGESİ(SUUDİ ARABİSTAN) KOZMETİK ÜR
http://www.kgs.com.tr    İstanbul    Bahçelievler    Danışmanlık

 Lesco Turkey
LESCO markasının Türkiye distribütörlüğünü yapan firmamız, ahşap kullanılan cephe ve zeminler için özel çözümler sunmaktadır.
http://www.lesco-tr.com    Ankara    Çankaya    Cephe Kaplama

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 404
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları