Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Selas Savunma Elektronik Araç Ve Sistemleri A.ş.

Kategori : Elektronik » Güvenlik Sistemleri » İthalatçı Firmalar

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Selas Savunma Elektronik Araç Ve Sistemleri A.ş.
Web Adresi : http://www.selas.com.tr
Kısa Açıklama : Selas savunma sarf malzemeleri, ayrıca esd malzemelerin satışını yapmaktadır.

Selas Savunma Elektronik Araç Ve Sistemleri A.ş. Hakkında :

Şirket Profili

profil SELAS LTD. Şirketi, 1994 yılından beri özellikle askeri ve savunma projeleri başta olmak üzere tıp ve ilaç endüstrisi içerisinde de aktif olarak rol alan şirketlerden oluşan bir Uluslararası Ticaret grubunun en genç üyesidir.

Hükümet ve Belediyeler ile yakın iş ilişkileri çerçevesinde, grup savunma ve askeri pazarda olduğu kadar sivil alanda da oldukça önemli işler gerçekleştirmektedir. Grubun ana yönetim merkezi Ankara' da olmak üzere, İstanbul ve İzmir bölgelerinde satış ve destek amaçlı yer alan, Türkiye'nin üç büyük ilinde yerleşik ofisleri dışında, Londra ve Münih'te yer alan destek amaçlı bağlantı ofisleri ile birlikte halen faaliyette olan beş ofisi bulunmaktadır. Şirketler grubu bünyesinde, dünyada oldukça iyi bilinen Savunma, Elektronik ve İlaç sektörünün önde gelen şirketlerinin temsilcilikleri yürütülmektedir.

Bu grup içerisinde yer alan SELAS LTD., grubun en genç üyesi olup, özellikle Elektronik Üretim Endüstrisi yanında Elektronik teknolojisini kullanan endüstriyel kurum ve kuruluşlara, sektörde kazanılmış geçmiş tecrübelerimiz ışığında hizmet ve çözümler sunma yolunda yeni iş alanları geliştirmeyi hedeflemiş vaziyettedir. Amacımız Elektronik Üretim Endüstrisi' ne Elektronik Üretim makinaları, el aletleri, sarf malzemeleri, elektronik malzeme ve parçaların yanısıra servis ve hatta danışmanlık hizmetlerini birinci derecede öncelikle sağlamaktır.

SELAS LTD., Türkiye pazarı potansiyelinin farkında olarak Elektronik Endüstrisi alanında geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ile rekabetçi fiyatlara sahip kuvvetli yabancı ortaklar ile çalışma arzusundadır. SELAS LTD., temsil ettiği ortaklarının isimlerine değer verir, temsil ettiği ve Türkiye'de pazarladığı ürünlerin kullanımının, ortağımız, biz ve müşterimiz olmak üzere her üç tarafın da yararına olduğunu bilir. Çağdaş dünya teknoloji ürünlerini müşterilerinin kullanımına sunmanın yanısıra, katma değer içeren servisi ile SELAS LTD. koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlanmasını prensip edinmiştir.

SELAS LTD., müşterilerini tasarım ve geliştirme aşamalarından başlayarak sipariş takibi ve satış sonrası teknik servis hizmetlerine varıncaya kadar desteklemektedir. Müşterilerimiz arasında yer alan Başarı Elektronik, Aselsan, Mikes, Roketsan, Aydın Yazılım, Elsim-Net vb. şirketler Türkiye'nin Elektronik alanında ileri gelen şirketleridir.

SELAS LTD., İzmir Gaziemir Serbest Bölge'de kurulu yüksek teknoloji Elektronik Üretim tesisi olan diğer bir grup şirketi SIRIUS A.Ş.' ye teknik destek sağlamaktadır. Tesis, orta ve yüksek hızda elektronik ve elektromekanik üretim yapma kapasitesi yanında, oldukça tecrübeli ve kaliteli personeli ile mekanik, elektronik ve yazılım alanlarında araştırma ve geliştirme yapabilme kapasitesine de sahiptir.

SELAS LTD. Ankara' da kaliteli hizmet ve müşteri desteği sağlamak yolu ile İzmir, Ankara ve İstanbul' da yan sanayi üretim işlerini geliştirmek amacını üstlenmiştir. Çağdaş ileri teknoloji teknoloji ürünlerini kullanıma sunma misyonunu prensip edinen SELAS LTD. şirketi, yaratıcı fikirlerin ileri teknolojilerle beraber kullanımının kaliteli ürün ve hizmetlere dönüşeceği inancı ile Türkiye' nin önde gelen teknoloji sağlayıcı şirketleri arasında yerini almak istemektedir. SELAS LTD. süreklilik arz eden geliştirme politikası ile zamanın ve geleceğin teknolojisini sektöre sunmaya devam edecek ve Elektronik sektörüne yön verici şekilde çalışmayı umarak zamanın ilerisinde kalmaya devam edecektir.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Reşit Galip Cad. No:74/5 GOP
İl / İlçe / Semt : Ankara » Çankaya » Gazi Osman Paşa
Telefon : +90 312 4056127
Telefon 2 : +90 232 2910041
Fax : +90 312 4360645
E-Mail Adresi :
Eklenme Tarihi : 24 Aralık 2006 Pazar
Ziyaret Sayısı : 4.258

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Selas Savunma Elektronik Araç Ve Sistemleri A.ş. ile benzer firmalar :

 Colombo Savunma Ve Güvenlik Sistemleri Limited Şirketi
güvenlik sistemleri cctv kameralar,araç takip kameraları,dvr,görüntülü diafon sistemleri,gece görüşlü ır kameralar.
www.colombo.com.tr    İstanbul    Şişli    Elektronik

 Hedef Savunma
Hedef Savunma dünyanın en önde gelen Firmaları Galco Silah Kılıflarını , Hogue Silah Kabzalarını , Nill Silah Kabzalarını ithal etmekte ve Sig Sauer , Glock , Heckler Koch , Smith Wesson , Colt , Desert Eagle , Ruger , Beretta , Browning , Cz , Sig , Korth , Walther , Kevin , Kahr Arms gibi dünyanın önde gelen silah markalarının orjinal aksesuarlar
http://www.hedefsavunma.com.tr    İstanbul    Bakırköy    Çeşitli Sektörler

 Vip Savunma Güvenlik Aş
Güvenlik sektöründe hizmet vermekteyiz.
http://www.vipsavunma.com    Bursa    Nilüfer    Güvenlik Hizmetleri

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 153
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları