Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 


Efor Patent

 
 

Efor Patent

Kategori : Danışmanlık » Marka & Patent

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Efor Patent
Web Adresi : http://www.eforpatent.com
Kısa Açıklama : EFOR PATENT; Türk Patent Enstitüsü Marka ve Patent Vekili Savaş Gümüş tarafından, Fikri Hakların (Marka, Patent, Endüstriyel Tasarımlar, Telif Hakları) sahipleri adına tescili ve hukuki korunması hizmetlerinin verilmesi amacıyla kurulmuştur.

Efor Patent Hakkında :

Marka, Patent ve tasarımların tescili ve korunması konusundaki 1999 yıllından itibaren deneyimi, - Yurtiçinde ve yurtdışında 11.ooo’ den fazla müvekkil portföyünü yönetmenin verdiği bilgi birikimi, - Avrupa Patent Vekilleri, Türk Patent Enstitüsü sicil kayıtlı vekilleri, mühendis, hukukçu ve uzmanlardan oluşan, kalite ve sorumluluk bilincine sahip, 30 kişilik tecrübeli kadrosu, - ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde, müşteri memnuniyeti odaklı çalışması, - Dünyanın her ülkesinde tescil ve hukuki işlem yapabilme kabiliyeti, - Müvekkillerinin işlemlerinin takibinde hata oluşmasını engelleyen özel bilgisayar yazılımı kullanması, - Kaliteli hizmeti ve uygun fiyat politikasıyla sunması ile sektöründe en çok tercih edilen şirketlerden birisidir. EFOR Patent; Türkiye’nin rekabet gücünün ve refah düzeyinin yükseltilmesinde temel öğeler olan markalaşma, patent, inovasyon ve Ar-Ge konularına ilgi duyanların bilgilendirilmeleri ve güncel haberleri takip etmeleri amacıyla facebook, twitter, linkedin sayfalarından üyelerine ulaşmaktadır. EFOR Patent Uzmanları; üniversitelerde, iş adamı derneklerinde, sanayi ve ticaret odalarında, fuarlarda ve kongrelerde; Markalaşma, patent, inovasyon ve Ar-Ge konularında ücretsiz bilgilendirme seminerleri vermeyi kurumsal sosyal sorumluluk anlayışının bir gereği olarak görmektedir. Efor Patent; Türk Patent Enstitüsü (TPE) Sicil Kayıtlı bir şirket olarak; Dünya Fikri Haklar Derneği (AIPPI), Uluslararası Markalar Derneği (INTA), Uluslararası Lisans Yöneticileri Derneği (LESI), Türkiye Patent ve Marka Vekilleri Derneği (PEM) vb. gibi sektörüyle ilgili önde gelen derneklere üyedir. Efor Patent Vekilleri; Dünya Fikri Mülkiyet Teşkilatı (WIPO), Avrupa Patent Ofisi (EPO), Amerikan Patent Ofisi (USPTO), Japon Patent Ofisi (JPO), Çin Patent Ofisi (NCAC) gibi tüm uluslararası ofislerde başarılı tescil sonuçları almıştır.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Büyükdere Cad. No:30/5
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Şişli » Mecidiyeköy
Telefon : +90 212 2114211
Fax : +90 212 2117211
Eklenme Tarihi : 20 Aralık 2012 Perşembe
Ziyaret Sayısı : 1.865

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Efor Patent ile benzer firmalar :

 Efor Çadır Branda
Çadır ve branda, sektörde 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.
http://www.eforcadir.com    İstanbul    Gaziosmanpaşa    Tente Çadır Branda

 Açılım Marka Patent Ve Danış.hiz.ltd.şti
12 YILLIK DENEYİMİNİ SİZLERLE PAYLAŞIYOR
http://www.acilimpatent.com    Ankara    Çankaya    Belgelendirme Hizmetleri

 Efor Branda Çadır Reklam Ve Org.
Çadır, gölgelik tente, kış bahçesi, asma germe, kamelya ve branda ihtiyaçlarınız en iyi şekilde karşılanmaktadır.
http://www.eforbranda.com    İstanbul    Sultangazi    Tente Çadır Branda

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 241
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları