Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Gürsu Inşaat Elektrik Mühendislik Mimarlık Tur.ltd.şti

Kategori : İnşaat » Mühendislik ve Proje » İnşaat Müteahhitleri

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Gürsu Inşaat Elektrik Mühendislik Mimarlık Tur.ltd.şti
Web Adresi : http://www.gursuinsaat.com.tr
Kısa Açıklama : Müşteri memnuniyetini esas amaç olarak hedefleyen GÜRSU İNŞAAT LTD.ŞTI. proje geliştirmede sahip olduğu bilgi birikimini tüketicilere ve yatırımcılara aktarmayı kendine görev bilmektedir. Bu hizmeti 1979 yılından itibaren kendi alanında başarılı kurumlarla işbirligi içinde yürütmektedir.

Gürsu Inşaat Elektrik Mühendislik Mimarlık Tur.ltd.şti Hakkında :

Kayseri Mimarlık Yapsat proje inşaat emlak gayrimenkul konut arsa dükkan ekb GÜRSU İNŞAAT LTD.ŞTI. genç, dinamik, ileriyi gören, hızlı ve doğru kararlar alan, tecrübeli teknik kadrosu ve modern mimari tasarım grubu ile farklı konseptlerdeki projeleri hayata geçirmektedir. Tasarım ve yapımlara görsel yönden büyük önem vererek şehrin güzelliğine yeşile saygı ve çevreye uyum perspektifinde katkıda bulunmayı, İnsa ettigimiz binalarda sıklık ve işlevselliği bir arada kullanarak uzun yıllar huzurla yaşayacağınız mekânlara sahip olmanızı kendimize ilke edindik. Vizyonumuz: Sektörde yüksek kalite ve standartlarda inşaat teknik anlayışına sahip projelere imza atmak. Misyonumuz: İnşaat faaliyetlerini yerine getirirken ülkemiz, toplumumuz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir kurulus olmak. Kalite Politikamiz: Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz projelerimizde sağlamlığı ve güvenilirliği ön planda tutarak birinci sınıf inşaat kalitemizden ödün vermemek. Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan dinamik ve profesyonel kadromuzla ülkemizde inşaat sektörüne katkida bulunmak. İnsana ve çevreye saygı bağlamında tüm iş süreçlerimiz ve anlayışımız çerçevesinde müşteri memnuniyetini hedef almak doğrultusunda müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamayı kalite politikamız olarak benimsedik.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Serdar Cad.No:41/2
İl / İlçe / Semt : Kayseri » Melikgazi » Kiçikapı
Telefon : +90 352 2328532
Fax : +90 352 2227242
E-Mail Adresi :
Eklenme Tarihi : 16 Ekim 2012 Salı
Ziyaret Sayısı : 1.460

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Gürsu Inşaat Elektrik Mühendislik Mimarlık Tur.ltd.şti ile benzer firmalar :

 Ahmet Varkan ınşaat Taahhüt Turizm Petrol Gıda Ltd. Şti.
İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM PETROL GIDA VE GAYRİMENKUL İŞLERİ İLE İLGİLENİYORUM
http://www.ahmetvarkaninsaat.com.tr    İzmir    Balçova    Tadilat ve Dekorasyon

 Kalender Inşaat Nak. Ltd.şti.
1976 dan beri inşaat malzemesi odun kömür tugla çimento demir saç kireç kum çakıl mıcır kiremit ateş tuglası pres tugla kaplama tugla ateş tuglası fırın malzeme hırdavat tesisat satışı ile yapsat konut daire üretimi satışı ile devam etmektedir.
http://www.    Sivas       İnşaat

 Bolat Makina ınşaat Çelik Kalıp Sanayi
Firmamız hertür inşaat çelik kalıpları üretmektedir.Firmamızın üretimini yaptığı bazı ürünler şunlardır ;inşaat tünel kalıpları,tünel kalıp sistemleri,prekast kiriş kalıpları,prekast kolon kalıpları,prekast döşeme kalıpları,prekast perde kalıpları,menfez kalıpları,bax kalıpları,yuvarlak tünel kalıpları,tırmanır kalıplar,yerinde dökme kalıplar...
http://www.bolatmakina.com    Ankara    Yenimahalle    İskele ve Kalıp

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 792
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Ürünler - Oyuncak - Puzzle Oyunları