Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

ınc Danışmanlık Girişimcilik Ldt.şti.

Kategori : Danışmanlık » Stratejik Danışmanlık

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : ınc Danışmanlık Girişimcilik Ldt.şti.
Web Adresi : http://www.incgirisim.com.tr
Kısa Açıklama : Inc Türkiye Kobi Asistans Hizmetleri olarak Kobilere Hibe, Teşvik, Kredi Asistanlığı, Hukuki Danışmanlık, Mali Danışmanlık Tele Danışmanlık yapmak.

ınc Danışmanlık Girişimcilik Ldt.şti. Hakkında :

Ülkemizdeki birçok işletme, girişimci ve işverenimizin maalesef verilen hibe, teşvik ve desteklerden haberi bile yok. Yeni iş kurmak isteyen, işini büyütmek ve geliştirmek isteyen insanımız nereye gideceğini, nerelere başvuracağını, bir iş planının nasıl hazırlanacağını bilmemekte ve yaptığı ya da yapacağı işi ezbere veya dedesinden, babasından gördüğü şekilde yapmaktadır. Bu da ciddi şekilde zarara uğramasına, iflas etmesine ve hatta psikolojik ve sosyal problemlere yol açmaktadır. Yine birçok işletme ve işverenimiz, personel alımından eğitimine, üretimden satışa, satıştan müşteri memnuniyetine kadar ne yapacağını bilmemekte ve her gün binlerce problemle uğraşmak zorunda kalmaktadır. Bir iş kurmada plan nasıl yapılır, çalışanlardan verim nasıl alınır, verimliliği artırmak için neler nasıl yapılmalıdır gibi konularda bilgi, eğitim ve danışmanlık eksikliği, çalışkan bir milleti verimsiz, kalitesiz ve “çorba kaynasın yeter” mantığına getirmektedir. İşte bu nedenlerden yola çıkarak biz INC Danışmanlık olarak bir misyonu üstlendik ve girişimci ruhuyla dünyada ünlenen ülkemiz insanının refahı ve bizzat küçük ve orta ölçekli işletmelerimiz için profesyonel bir ekip kurarak danışmanlık, koçluk, eğitim gibi birçok konuda firmalara öncülük yaparak ülke çapında bir ilki gerçekleştirerek Tele-Danışmanlık ve gerektiğinde yerinde hizmet vererek binlerce insanımızın gönlünde taht kurduk. Amacımız kaliteli işletme, profesyonel yönetim ve güçlü bir Türkiye’ dir.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Perpa Ticaret Merkezi A blok 13.kat no:1999 Okmeydanı/İstanbul
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Şişli » Okmeydanı
Telefon : +90 212 2117766
Telefon 2 : +90 332 3424774
Fax : +90 332 3421998
E-Mail Adresi :
Msn :
Eklenme Tarihi : 30 Mart 2012 Cuma
Ziyaret Sayısı : 3.034

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

ınc Danışmanlık Girişimcilik Ldt.şti. ile benzer firmalar :

 Makki Bilişim Teknolojileri Ve Danışmanlık Ltd. Şti.
makki, Türkiye’de bilişim teknolojilerindeki gelişmelerin hız kazandığı 90’lı yılların başından bu yana sektörün değişik alanlarında hizmet vermiş tecrübeli ekibi ile inovatif yaklaşımı esas alan, en güncel teknoloji ile en kısa sürede çözüm ve hizmetler sunmayı ilke edinerek 2006 yılında kurulmuş bir teknoloji ve danışmanlık firmasıdır. makki, Tas
http://www.makki.com.tr    İzmir    Karşıyaka    Yazılım Üreticileri

 Emre Src Danışmanlık Merkezi
EĞİTİMSİZ SINAVSIZ SRC BELGESİ İÇİN SON FIRSAT DAHA ÖNCE SRC BAŞVURUSUNDA BULUNUP HALA CEVAP ALAMAYANLAR BELGESİ GELMEYENLER ARAYIN İŞLEMLERİNİZİ FORMATINA UYGUN BİR ŞEKİLDE BİZ YAPALIM EĞİTİMSİZ SINAVSIZ BELGE ALMANIZI KESİNLEŞTİRELİM.
http://www.    Edirne       Danışmanlık

 Vira Danışmanlık
Vira Danışmanlık, kendini kalite hizmetlerine adamış, dinamik ve genç bir kadro tarafından, iş dünyasına kalite çözümleri üretmek ve firmalara iş hayatında yol danışmanlığı yapabilmek amacıyla kurulmuş bir danışman firmadır. Firma merkezimiz Ankarada’dır.
http://www.viradan.com    Ankara    Çankaya    Finans İşleri

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 339
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Katalogu - Oyuncak - Puzzle Oyunları