Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 


Orbis Vista Patent Ve Hukuk Danışmanlığı

 
 

Orbis Vista Patent Ve Hukuk Danışmanlığı

Kategori : Danışmanlık » Marka & Patent

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Orbis Vista Patent Ve Hukuk Danışmanlığı
Web Adresi : http://www.orbisvista.com
Kısa Açıklama : OrbisVista, Marka, Patent, Tasarım haklarının yurt içi ve yurt dışında tesisi, hukuki süreçlerin takibi ve sınai mülkiyet haklarının müdafaa edilmesi, haksız kullanıma yönelik hukuki işlemler alanlarında hizmet vermektedir.

Orbis Vista Patent Ve Hukuk Danışmanlığı Hakkında :

Sektörde uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübe ile, tasarı aşamasında strateji belirlemekle başlayıp, sınai mülkiyet haklarınızın takipçisi olmak ve her aşamada hukuk alanındaki gücümüzle değerlerinizi korumak, her yönüyle desteklemek butik danışmanlığımızın en belirgin karakteridir. Orbis Vista, gücünü temel ilkelerine olan bağlılığından almaktadır. OrbisVista, Marka, Patent, Tasarım haklarının yurt içi ve yurt dışında tesisi, hukuki süreçlerin takibi ve sınai mülkiyet haklarının müdafaa edilmesi, haksız kullanıma yönelik hukuki işlemler, yeni bitki türlerinin korunmasına yönelik Islahçı Hakkı başvuruları, Telif Hakları, piyasada haksız ürün Kullanım Araştırmaları ve Portföy Yönetimi alanlarında danışmanlık vermektedir.

Orbis Vista, geniş ve uzman bir ekip ve deneyimli bir hukuk kadrosu ile yola çıkarak sektöre güçlü bir giriş yapmıştır. Sınai mülkiyet alanında Marka, Patent, Tasarım tescil başvuruları ve bunların portföy yönetiminin yanı sıra, müvekkillerine hukuki danışmanlık hizmeti de vererek , sınai mülkiyet haklarını haksız kullanımlara karşı müdafaa etmektedir.

Orbis Vista, detaylı analizlerle, müşterilerini özel hissettirecek, çözüme yönelik butik danışmanlık hizmeti sunmakta ve bu konudaki hizmet kalitesini kendi güçlü veri tabanı ve çözüm ortakları ile yaptığı özel çalışmalar ile korumaktadır. Büyük bir teknolojik alt yapı yatırımı ile kurulan Orbis Vista, yüksek hizmet kalitesini sürdürülebilir kılmak için belirlediği yüksek işlem, süre ve süreç standartlarını koruyabilmek ve hataları minimize etmek için otomasyon-yoğun özel bir iç yazılım ile çalışmakta olup, web üzerinden kendi özel müşterileri ile online işlemler dahilinde şeffaf bir paylaşım içindedir.

Tescil işlemleri öncesi veya sonrasında, özel müşteri ihtiyaçları doğrultusunda detaylı araştırma ve izleme hizmeti sunan Orbis Vista, bunu yaparken hem kendi özel izleme portalını kullanmakta, hem de çapraz kontrol sağlamak ve güvenilirliği artırmak için özellikle marka izleme konusunda güncel veri tabanı ile hizmet veren uzman bir çözüm ortağı ile çalışmaktadır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda izleme hizmetini daha da genişleterek, özellikle hukuki süreçleri destekleyici nitelikte özel takip ve piyasa analiz çalışmaları da gerçekleştirmektedir.

Orbis Vista, marka, patent ve tasarım tescilinin yanı sıra, sektörde henüz çok fazla deneyimlenmemiş ve bu yönüyle halen bakir sayılabilecek alanlar olan Coğrafi İşaret Tescili ve Islahçı Hakkı Koruma başvurularını da uzman ve tecrübeli kadrosu ile başarıyla yürütmektedir.

Orbis Vista ekibi, yurt dışı marka, patent, tasarım tescil işlemlerindeki tecrübeleri, süreç ve prosedür bilgilerinin yanı sıra, yabancı dilde iletişim kabiliyeti ve yurt dışındaki bilinirlikleri sebebiyle yabancı vekil partnerleriyle tesis etmiş olduğu iş ilişkileri, yurt dışı işlemlerdeki başarısının en temel sebebidir.

Orbis Vista, müşteri odaklı, hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek ve müşterileri ile doğrudan görüşebilmek için yerleşim ve ulaşım sorunlarını aşabilmek amacıyla çok ofisli bir model olarak kurulmuştur. Halen, Bursa, İstanbul ve Ankara’da bulunan üç ayrı ofiste yurt içi ve yurt dışında hizmet vermekte ve her geçen gün portföyünü genişleterek benimsediği ilkeler doğrultusunda hizmet kalitesini artırmaktadır.

Orbis Vista Çalışma Ortamı
Orbis Vista Çalışma Ortamı
Orbis Vista Çalışma Ortamı
Orbis Vista Çalışma Ortamı

Ürün ve Hizmetler :

Sınai Mülkiyet Hukuk Danışmanlığı
Marka, Patent, Tasarım haklarının yurt içi ve yurt dışında tesis edilerek korunması konusunda hukuki danışmanlık hizmeti. Taklit ve tecavüz hallerinde açılacak tazmin/ceza davaları ile hukuk sürecini başlatmak ve yürütmek.
Danışmanlık » Hukuk Müşavirliği

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Karaman Mh. İzmir Yolu No:82/2
İl / İlçe / Semt : Bursa » Nilüfer » İzmir Yolu Üzeri
Telefon : +90 224 2470888
GSM Telefon : +90 549 6504002
Fax : +90 224 2469666
E-Mail Adresi :
Skype : ipek.dagasan
Eklenme Tarihi : 23 Mart 2012 Cuma
Ziyaret Sayısı : 1.793

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Orbis Vista Patent Ve Hukuk Danışmanlığı ile benzer firmalar :

 Vista Flora Garden
Firmamız iç ve dış mekanlarınızı tamamlayıcı saksı çiçekleri, özel günlerinizde size eşlik edecek buketler ve aranjmanlar, zevkinize ve isteğinize göre tasarlayabileceğimiz yapay veya kuru çiçeklerin yanı sıra sepet ve logo tasarım çelenkler ile hizmetinizdedir.
http://www.vistafloragarden.com    İzmir    Gaziemir    Uluslar Arası Çiçekçiler

 Vista Beyaz Eşya Teknik Servisi
konya selçuklu,karatay,meram,bosna,nalçacı,binkonut bölgelerine arçelik,beko,altus beyaz eşya özel teknik servis hizmeti sunuyoruz.
http://www.vista-teknikservis.tr.gg    Konya    Selçuklu    Yerinde Bakım Hizmetleri

 Vista Etiket Ve Baskı Çözümleri
Güçlü finansman yapısı ve geçmişten gelen deneyimlerimiz sayesinde iş ortaklarımıza en iyi kaliteyi en iyi fiyata vermek ticari felsefemizdir. Uzmanlaştığımız konularda her zaman en son teknolojiyi takip etmek ve bu teknolojiyi siz değerli iş ortaklarımıza sunmak istiyoruz.Tasarım dahil olmak üzere işlerimiz den bazıları;Çok Renkli Bobin Etiket
http://www.vistaetiket.com    İstanbul    Esenler    Matbaalar

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 184
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları