Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Doğaterm ısıtma Ve Soğutma Sistemleri

Kategori : İnşaat

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Doğaterm ısıtma Ve Soğutma Sistemleri
Web Adresi : http://www.dogaterm.com
Kısa Açıklama : Isıtma Ve Soğutma Sistemleri üzerine; Havalandırma Santralleri, Kazan, Klima, Kombi, Şofben, Panel radyatör, Kalorimetre ölçer ürünlerinin Distribütör firması

Doğaterm ısıtma Ve Soğutma Sistemleri Hakkında :

DOĞATERM Isıtma ve Soğutma Sistemleri Ltd Şti Müşterilerine her zaman en üst kalite ve güven ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul eden ve kısa süre içerisinde konusunun aranan firmaları arasına girmiştir.

DOĞATERM, Isıtma ve Soğutma İklimlendirme cihazlarının pazarlama ve hizmet konusunda her geçen gün artan bir yelpaze içerisinde büyümeye devam etmektedir.

Avrupa standartlarındaki ürün kalitesini aldığı CE, ISO ve TSE belgeleri ile tescilleyen Termodinamik İklimlendirme Sistemlerinin son dönemlerde yurtiçi satışlarını gerçekleştirdiğimiz bayi yapılanması taleplerini değerlendirerek bayi yapılanmasını geliştirmiştir.

DOĞATERM, Envotek Enerji yazılım alanındaki tecrübeleriyle site ve bina yöneticilerinin rahatlıkla kullanabilecekleri faturalandırabilecekleri " Lifos Enerji Giderleri Paylaşım " programını geliştirmiştir. LİFOS kalorimetre ile mevcut teknik altyapısı, makine parkuru ve nitelikli iş gücüyle daire içi sıhhi sıcak su hazırlama sistemleri soğuk ve sıcak su sayaçları ve sirkülasyon pompalarında kullanılmak üzere PID kontrollü frekans invertörü ve sayaç okuma satışını da gerçekleştirmektedir.

KALORİMETRE Ölçer, Isı ve su sayaçları uluslararası iletişim standartlarına uygun olarak MBUS, Radyo Frekanslı ve optik iletişim seçenekleri ile üretilmektedir.


KALORİMETRE Ölçer, Artan enerji maliyetlerinin en büyük gider kalemlerinden biri haline geldiği günümüzde enerjinin verimli kullanılmasını teşvik edecek ve herkesin sadece kendi kullandığı kadar ödemesini sağlayacak teknolojiler üzerinde çalışan kalorimetre ölçer ürünleriyle ve özellikle bu ürün ve teknolojileri yerli imkânlarla geliştirilmektedir.

DOĞATERM, Pazarlama satış politikası doğrultusunda, Ankara, Eskişehir, Bolu, Kırıkkale, Çankırı, Bartın ve Karabük İl, İlçe ve Beldelere bağlı bayilikleri ağına toplamıştır.

DOĞATERM; müteahhit, tasarımcılar ve taşeron firmalar ile son kullanıcılara, enerji tasarrufuna yönelik çevre dostu, optimum çözümler sağlayan bünyesinde ki ürünler hakkında danışmanlık hizmetleri de sunarak hedeflerini genişletmiştir.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Ceyhun Atıf Kansu Cad. 137/2 Balgat
İl / İlçe / Semt : Ankara » Çankaya » Balgat
Telefon : +90 312 4740406
Telefon 2 : +90 312 4740407
GSM Telefon : +90 545 4001010
Fax : +90 312 4740408
E-Mail Adresi :
Msn :
Eklenme Tarihi : 31 Ocak 2012 Salı
Ziyaret Sayısı : 1.450

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Doğaterm ısıtma Ve Soğutma Sistemleri ile benzer firmalar :

 İlerisoy Tesisat Isıtma Soğutma
Isıtma soğutma sektöründe faliyet göstermekteyiz.
http://www.ilerisoy.com.tr    Konya    Selçuklu    Doğalgaz Tesiatı

 Gürkan ısıtma Sistemleri Ltd.şti.
www.ecayetkiliservis.com Firmamız E.C.A Kombi, Klima, Kazan, Şofben ve Termosifon ürünlerinin yetkili servisidir. İstanbul'da BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, ESENLER, BAĞCILAR ve GÜNGÖREN bölgesine hizmet vermektedir. www.ecaservisii.com Müşteri memnuniyeti bizler için önemli olup. Hizmetlerimizi de müşterilerimizin memnuniyetini göz önüne alarak gerçekle
http://www.ecayetkiliservis.com    İstanbul    Bahçelievler    Kombi Servisleri

 Kardeşler ısıtma Soğutma End.mutfak Sanayii
Firmamız 1975 yılında kurulmuş olup soğutma ısıtma ve endüstriyel mutfak ekipmanları alanında hizmet vermektedir.
http://www.kardeslersogutma.com.tr    Gaziantep       Tahhüt Firmaları

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 137
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Katalogu - Oyuncak - Puzzle Oyunları