Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Ml Bilgisayar Yaz. Don. ve Dan. Hzm. Ltd. Şti.

Kategori : Bilgisayar » Yazılım » Ticari Yazılımlar

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Ml Bilgisayar Yaz. Don. ve Dan. Hzm. Ltd. Şti.
Web Adresi : http://www.mlshop.biz
Kısa Açıklama : Firmamız yaklaşık 14 yıldır Türk kuyumculuk sektörüne bilişim çözümleri üretmektedir.

Ml Bilgisayar Yaz. Don. ve Dan. Hzm. Ltd. Şti. Hakkında :

1994 ten beri faaliyette olan firmamız, 1992 senesinden beri temelleri atılmış bir firma olarak, yaklaşık 14 yıldır Türk kuyumculuk Sektörüne Bilişim Çözümleri üretmektedir. 2006 başı itibarı ile ISO9001:2000 kalite belgesini alan, KOSGEB in Yazılım havuzundadır. Firmamızın Kuyumculuk Sektöründe çok geniş bir şekilde tanınmışlığı, marka bilinirliği ve pazarlama gücü bulunmaktadır.

ARGE, Yazılım ve Eğitim Bölümümüz de 5 kişi çalışmakta, Merkez şirketimiz tüm satış Pazarlama, Eğitim Destek, Servis, Donanım Satış Kurulum hizmetlerini koordine etmektedir, 23 kişilik bir grupla çalışmaktadır, Antalya Şubemiz de aslında ayrı bir şirket gibi özerk bir yapı ile çalışmakta ve 4 kişilik ekipten oluşmaktadır. Ege ve Karadeniz Bölgesi, Bölge Çözüm ortaklarımız mevcuttur ve firmamız Kurumsallaşma anlamında %80 misyonunu tamamlamıştır.

 

Şirketimiz ayrıca Türk Kuyumculuk Sektöründe 2500 ‘ e yakın firmaya,

65 il ve 12 ülkede yazılım kullandırmaktadır. 250 ‘ ye yakın orta ve büyük ölçekte firmayla yıllık destek, danışmanlık ve bakım anlaşması vardır.

Ar-Ge Grubumuz kendi içimizde yazılım ve çözüm üretip sadece Merkez şirketimize satış yapmaktadır. Merkez şirket ise bu ürünleri ve diğer faaliyetlerimizi pazarlamaktadır. Antalya şubemiz ise Şu anda yapı gereği Firmamızın Türkiye genelindeki bayilerinden biri gibi özel şartlarla Merkezimizle çalışmaktadır. Ministudyo adlı tescili bize ait ürünümüzü yurtdışına ihraç etmekteyiz. Ufak çaplı ve İngilizce Çalışan bir kuyumculuk programımız da mevcuttur. Firmamızın sektöre, Bilişim ürünleri hariç diğer ürünleri de pazarlayacak bilgi gücü vardır.

Aynı zamanda yeni hazırladığı .net tabanlı yazılımı ile çoklu dillerde programlarını gerek Almanya ve gerekse Doğu Avrupa ve Rusya, Ukrayna bölgesinde satış hedeflemektedir.

Zira yılda en az 2 uluslararası fuara katılan firmamız bu fuarlarda gelen taleplere göre hareket etmektedir. Şu ana kadar 20 civarında fuara katılmış olan firmamız, yurt dışında da fuarlara katılmayı hedeflemektedir.

Firmamız 2 yıldan fazla bir süredir kendi Eğitim Merkezi ‘ nde program eğitimleri düzenlemektedir. Bu eğitimlere gerek sektör içi ve gerekse sektör dışından 150 ‘ ye yakın kursiyer katılmıştır.

Firmamız son olarak AGES dediğimiz RFID Teknolojisi ile Akıllı ve Hızlı Sayım Sistemini sektöre sunmuştur.

 

Faaliyet Alanları

 

M&L Bilgisayar ‘ ın faaliyet alanları şöyledir:

 

·   Kuyumculuk Otomasyonları

·   Eğitim - Destek ve İnsan Kaynakları Hizmetleri

·   Bakım-Danışmanlık ve Teknik Servis Hizmetleri

·   E-Ticaret

·   WEB Tasarım ve Uygulama Hizmetleri

·   Bilgisayar ve Yan Ürünleri Satışı

·   Ürün Aydınlatma ve Çekim Standı

·   Kuyumculuk Sektörüne Yönelik Özel Ürünler

 

Kuyumculuk Otomasyonları    

M&L Bilgisayar Windows tabanlı İmalat, Toptan ve Perakende Kuyumculuk Otomasyonları üretmektedir. Etiket, Katalog ve Sertifika Programları, Sipariş programları Turistik Bölge Center Programları, altın, gümüş, taş, pırlantalı mamul ve diğer kuyumculukla ilgili alt gruplar için özel sistem çözümleri üreten firmanın programlarından bazıları şunlardır:

 

Programlarımız

ML JEWEL FOR WINDOWS                                              ML PERTOP FOR WINDOWS

ML DIAMOND FOR WINDOWS                               ML ATÖLYE FOR WINDOWS

ML İMALAT FOR WINDOWS                                   ML TOPTAN FOR WINDOWS

ML SİPARİŞ FOR WINDOWS                                  ML ETİKET FOR WINDOWS

ML KATALOG FOR WINDOWS                               ML ÜRETİM FOR WINDOWS

ML VERİMLİLİK FOR WINDOWS                             ML GÜMÜŞ FOR WINDOWS

ML CENTER FOR WINDOWS

 

Eğitim - Destek ve İnsan Kaynakları Hizmetleri

Ağırlıklı olarak, firmanın kendi ürettiği programların eğitimleri olmak üzere, genel Kuyumculuk Muhasebesi ve Kuyumculuk Otomasyonları, bilgisayar kullanım eğitimleri, Microsoft İşletim sistemi ve Microsoft Office ürünleri kullanım eğitimleri gibi hizmetler hem sistematik, hem de isteğe bağlı olarak verilmektedir. M&L Bilgisayar Ltd. Şti. için bilinçli ve eğitimli müşteri, hizmet kalitesini yükselten vazgeçilmez bir unsurdur. Aynı zamanda bu eğitimlerden başarı ile mezun olmuş ve yeterlilik sertifikası almış elemanlara iş bulma imkanı sağlanmış, hem de sektördeki yetişmiş eleman eksiğinin kapatılması çalışmalarında önemli adımlar atmıştır.

 

Teknik Servis Hizmetleri

M&L Bilgisayar teknik servis bölümü, bilgisayarların ve çevre birimlerinin yanlış kullanımlarından, çevresel faktörlerden ve virüslerden kaynaklanan işletim sistemi arızaları ve donanım arızalarının giderilmesi konusunda çözüm üretir. Deneyimli ve uzman personellerden oluşan teknik kadrosuyla, kısa sürede ve güvenli bir biçimde sorunların giderilmesi konusunda hizmet verir. Ayrıca oluşan data kayıplarına mümkün olan tüm teknikleri kullanarak çözüm bulmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

 

Bakım ve Danışmanlık Hizmetleri

Bilgisayar sistemleri ve yazılımlar ile ilgili problemlerin sağlıklı bir şekilde çözümü için firmalara Yıllık Bakım ve Danışmanlık Anlaşması hizmeti sunar. Müşteri firmanın, bir yıl boyunca karşılaşacağı her tür yazılım, donanım ve işletim sisteminden kaynaklanan problemlerine en geç 24 saat içerisinde müdahale edecek ve çözüme kavuşturacak uzman teknik kadrosu ile yerinde hizmet verir.

 

E-Ticaret

ML Bilgisayar www.mlshop.biz alışveriş sitesiyle Türkiye çapında tüm müşterilerine sanal mağazasından hizmet vermektedir. Ayrıca müşterilerinin e-ticaret sitesi kurulum(domain, web hosting, ürün girişi, fotoğraf çekimi, tasarım vb.) ve yönetimi konularında destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Web Tasarım ve Uygulama Hizmetleri

ML Bilgisayar müşterilerinin kurumsal web sitesi tasarımlarını ve dizaynını gerçekleştirme, domain, web hosting, ürün girişi, fotoğraf çekimi ve site içeriklerinin yönetilmesi konularında her türlü desteği vermektedir.

 

Bilgisayar ve Yan Ürünleri Satışı – Kuyumculuk Sektörü Özel Ürünler

M&L Bilgisayar müşterinin talebi doğrultusunda her marka ve modelde bilgisayar, yazıcı, Notebook ve diğer tüm bilişim teknolojisi ürünlerinin satışını ve kurulumunu yapmaktadır,  teknik desteğini vermektedir. Bunun yanı sıra kuyumculuk sektörüne özel Barkod etiket yazıcıları, Barkod okuyucular, özel poliamid ithal etiketler, aydınlatma stand birimleri de M&L Bilgisayar’ın satışını yaptığı ürünler arasındadır.

Ministüdyo
Yazılımlar
www.mlshop.biz
RFID Sistemleri

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Nuruosmaniye C. No:2–4 Cağaloğlu
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Eminönü » Cağaloğlu
Telefon : +90 212 5288772
Fax : +90 212 5288770
E-Mail Adresi :
Eklenme Tarihi : 22 Kasım 2006 Çarşamba
Ziyaret Sayısı : 3.912

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Ml Bilgisayar Yaz. Don. ve Dan. Hzm. Ltd. Şti. ile benzer firmalar :

 Özcem Bilgisayar
Geri dönüşüm için, tükettiğiniz kartuş ve tonerleri ücret karşılığında satın alıyoruz. (Modeller; hp, canon, samsung, lexmark, xerox, brother, oki) Her türlü kartuş ve toner dolumu, muadil ve orjinal tedarik ediyoruz. Orjinal spot kartuş ve tonerlerinizi liste fiyatından iskontolu bize satabilirsiniz.
http://www.toner-kartus.net    İstanbul    Şişli    Bilgisayar Malzemeleri

 Ayaz Bilgisayar
*30-120 mm ŞİŞE AĞIZLARINA ALEMİNYUM FOLYO KAPAK YAPIŞTIMA MAKİNESİ. *elektro manyetik dalga sistemi ile ( induction system ) yapıştırma işlemi yapar. * pedal sistemi start / stop *çalışma sistemi : folyo , kapak içine takılır , şişeye kapak takıldıktan sonra, kapak üzerinden yapıştırma yapılır. *kapasite ve hız : ortalama 1-4 saniye arasında
http://www.ayazshop.com    İstanbul       Ambalaj

 Penaş A.ş. Pvc Kapı ve Pencere Sistemleri
Firmamız hazır pvc kapı ve pencere sistemleri işlemektedir.
http://www.penaspvc.com    Antalya    Alanya    PVC Kapı Pencere

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 167
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları