Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Network Ajans

Kategori : Reklam Tanıtım » Reklam Ajansları » Ajanslar

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Network Ajans
Web Adresi : http://www.networkajans.com
Kısa Açıklama : Kişi ve kurumlara özel; Pazar beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayacak ürün ve hizmet vererek destek sunar.Bunun yanı sıra Network Ajans firmanızın sektörünüz için de ki durumu ve firma stratejilerinizi gözden geçirerek hedef kitleniz ve hedeflerinize uygun tasarımlar yapar. Network Ajans bir reklam ajansının ötesinde hizmet vermeyi hedefler

Network Ajans Hakkında :

WEB TASARIMI - KURUMSAL KİMLİK - PROMOSYON ÜRÜNLERİ - BROŞÜR - KATOLOG - İNTERAKTİF CD - 2D-3D ANİMASYON - DERGİ - KİTAP - ORGANİZASYON - VİDEO KURGU HİZMETLERİ Firmamız, en son teknolojiyi kullanarak daha kaliteli, daha hızlı, daha uzmanlaşmış, daha verimli çalışmaların yapılmasına olanak sunar.Firmamız bu özellikleri kullanmayı bilir ve en iyi sonuçları elde etmeyi hedefler.Müşteriyi çok iyi analiz ederek beklentilerini, özlemlerini, ulaşmak istedikleri noktayı algılayıp ona göre hareket eder. Algılarını ve düşüncelerini, müşteri ile paylaşır. Firmamız tecrübelerini, bilgilerinin tüm özelliklerini, tasarıma katarak iş tatmini yaratmayı hedeflemektedir. Planladığımız işi tam zamanında, sözleştiğimiz maliyetle yerine getirmeyi amaçlamaktadır.Ajans çalışanlarının gelişimlerini kesintisiz devam ettirmeleri için, gerekli koşulları sağlar. Firmamız ; müşteri ve çalışanları ile bütünleşmiş bir şekilde planlamalarını yaparak ve yaparken piyasa analizi, firma analizinden çıkaracağı sonuçlarla, yaratıcı, farklı, çarpıcı bir tanıtım hazırlayıp, hedef kitleleriyle buluşturmayı hedefler.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : ÇARŞI MAH.ÇARŞI İŞ HANI KAT:1 RİZE MERKEZ / RİZE
İl / İlçe / Semt : Rize » Merkez » merkez
Telefon : +90 464 2177242
GSM Telefon : +90 555 8570461
Fax : +90 464 2177242
E-Mail Adresi :
Msn :
Eklenme Tarihi : 7 Temmuz 2011 Perşembe
Ziyaret Sayısı : 2.202

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Network Ajans ile benzer firmalar :

 Medanis Dijital Ajans
Medanis Dijital Ajans, web tasarım hizmetini kurumsal olarak yapan müşteri yoğunluğu Ankara, Antalya, İstanbul ile İzmir olan ve tüm Türkiye’ye hizmet veren web ajansıdır. Müşteri temsilcisi, operasyon yöneticisi, yazılımcı ve grafiker uzmanı çalışanları ile profesyonel bir ekip olarak hizmet vermektedir.
http://www.bilgi@medanis.com.tr    Ankara    Çankaya    Web Tasarım

 Mobilyaşokfiyat Ajans & Danışmanlık
Mobilyanızı%100 yakın mağazalardan daha ucuza almak istermisiniz?
http://www.    İzmir    Konak    Mobilya Fabrikaları

 Svsdizayn Grafik Ajans Medya & Bilişim Sistemleri
SvsDizayn 2002 Yılından Bu Yana Süre Gelen Web Tasarım Bilgisini Sizlerle Paylaşmak İçin Web Tasarım, Domain Tescil, Hosting Ve Bir Çok Bilgisayar Hizmetlerini Bir Çatı Altında Toplayarak 2007 Yılında '' SvsDizayn Ajans Yazılım Ve İnternet Hizmetleri'' Adı ile '' Kalite Yaşam Biçimidir'' Sloganı Adı Altında kurulmuş şirketler gurubudur.
http://www.svsdizayn.net    Sivas    Merkez    Web Tasarım

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 865
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları