Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 


Avrasya Hospital - Urlu Sağlık Hiz.tic.a.ş.

 
 

Avrasya Hospital - Urlu Sağlık Hiz.tic.a.ş.

Kategori : Sağlık » Hastahaneler » Özel hastahaneler

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Avrasya Hospital - Urlu Sağlık Hiz.tic.a.ş.
Web Adresi : http://www.avrasyahospital.com.tr
Kısa Açıklama : Temelden hastane olarak projelendirilip, inşa edilen ve bu özelliğiyle sayılı özel hastaneler arasında yer alan Avrasya Hospital 1999 yılında İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde hizmete girdi. 8000 m²'lik kapalı alandan oluşan Avrasya Hospital; 100 yatak kapasitesi, 5 adet üstün teknolojik donanımlı ameliyathanesi, 3 doğumhanesi, 3 yoğun bakım ünit

Avrasya Hospital - Urlu Sağlık Hiz.tic.a.ş. Hakkında :

Temelden hastane olarak projelendirilip, inşa edilen ve bu özelliğiyle sayılı özel hastaneler arasında yer alan Avrasya Hospital 1999 yılında İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde hizmete girdi.
8000 m²'lik kapalı alandan oluşan Avrasya Hospital; 100 yatak kapasitesi, 5 adet üstün teknolojik donanımlı ameliyathanesi, 3 doğumhanesi, 3 yoğun bakım ünitesi (Cerrahi Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım ve Yenidoğan Yoğun Bakım), Onkoloji Merkezi ve tüm branşlarda uzman kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Önümüzdeki günlerde hizmete girecek ek bina ile, mevcut altyapımıza Kalp Cerrahisi, Anjiyo Ünitesi, Tüp Bebek, MR gibi özellikli üniteler ilave edilecek. Yoğun Bakımlar ve ameliyathanelerin kapasiteleri ve imkanları arttırılacak. Acil birimi genişletilecek, müşahade odaları artacak, 4200 m2 kapalı otoparkımız tam donanımlı hizmete girecek. Fizik Tedavi alanları genişletilecek, Medikal Estetik ve Güzellik Bölümü oluşturulacak, hasta ve yakınları için sosyal yaşam alanlarının (kafeteryalar, konferans salonu vs.) sayısı arttırılacak. Hasta ve hasta yakınlarımızın beklentilerinin üzerinde hizmetler verilebilecektir. Hastanemiz ek binası sona erdiğinde 16 bin metrekarelik alanda hizmet veren bir sağlık merkezi olacaktır.

Tüm hizmetlerinde "hasta ve hasta yakını memnuniyetini" ve "hasta haklarını" esas alan Avrasya Hospital, "Tüketiciyle Dost Altın Kalite Ödülü"ne layık görülen ilk özel sağlık kuruluşu olma özelliğini taşımaktadır. Tüketici dergisi, Tüm Tüketicileri Koruma Derneği,Uluslararası First Busines dergisi, gibi kuruluşlardan alınmış “Yılın Sağlık Kuruluşu”, “Sağlıkta Yılın Markası”, “Markaları marka yapan altın adamlar” ödülleri bulunmaktadır.
Kalıcı ve sürdürülebilir bir kalite için, bütün dünyanın kabul ettiği ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi'ni 5 yıldır gururla taşıyan Avrasya Hospital; bu doğrultuda; idari ve medikal alandaki tüm çalışanlarına yönelik sunduğu eğitimlerle kalitesinin en üst düzeyde devamlılığını amaçlamaktadır.
Avrasya Hospital olarak öncelikli hedefimiz; halkımızın ve tüm insanlığın sağlık sorunlarına, çağdaş olanaklarımız ve uzman kadrolarımızla, yerinde, acil, etkin, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektir.

.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Beştelsiz Mah.Seyitnizam Cad. 101 Sok No:107
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Zeytinburnu » Beştelsiz Mah.
Telefon : +90 212 6655050Dahili : 0
GSM Telefon : +90 533 6669380
Fax : +90 212 6655060
Eklenme Tarihi : 21 Haziran 2011 Salı
Ziyaret Sayısı : 2.480

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Avrasya Hospital - Urlu Sağlık Hiz.tic.a.ş. ile benzer firmalar :

 Avrasya Cam Balkon
Cam balkon üretimi ve montajını yapan firmamız sağlıklı ve güvenlik cam balkon olan tamperli cam teknolojisi ile mimarinize uygun cam balkon seçenekleri sunmaktadır.
http://www.avrasyacambalkon.com    İstanbul    Kağıthane    Cam Balkon

 Avrasya Marine
Radar, otopilot, bnwas, gmdss sistemleri, yedek parça, gps, uydu anteni, navtex, epirb, sart, ssas, ınmarsatc, balıkbulucu, sonar, harita, trnsducer...
http://www.avrasyamarine.com    İstanbul    Pendik    Denizcilik Cihazları

 Avicenna Hospital
Sağlık sektöründe faliyet göstermekteyiz.
http://www.cinarhastanesi.com    İstanbul    Kadıköy    Özel hastahaneler

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 165
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları