Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 


Ftr Makına Kımya Metalurjı Ltd. Stı.

 
 

Ftr Makına Kımya Metalurjı Ltd. Stı.

Kategori : Makine Sanayi » Sanayi Makineleri » Çeşitli Sanayi Makinaları

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Ftr Makına Kımya Metalurjı Ltd. Stı.
Web Adresi : http://www.ftr.com.tr
Kısa Açıklama : FTR Makina firması, uzman mühendislik kadrosuyla ürün gamı içindeki tüm hizmetler için çok kısa sürede mühendislik çözümleri üretebilmekte, uygulamanız için hem verimlilik ve ömür hemde fiyat yönünden en optimum çözümleri sunar.

Ftr Makına Kımya Metalurjı Ltd. Stı. Hakkında :

SPREY NOZULLARI (WWW.FTR.COM.TR) ve aksesuarları konusunda, Türkiye'de en geniş stoğa sahip tek firmadır. 80.000 den fazla çeşit sprey nozulu, 6500 den fazla uygulamaya şirketimiz bünyesindeki uzman mühendisler sayesinde çözümler çok kısa sürede üretilir. Temel olarak hizmet verdiğimiz ürünler şunlardır : flat jet nozul, full cone, içi dolu konik sprey, hollow cone, içi boş konik sprey, spiral nozul, gaz yıkama nozulu, yüzey işlem nozulu, yüksek basınç nozulu, araba yıkama nozulu, tank yıkama nozulu, rutubetlendirme nozulu, sisleme nozulu, yangın söndürme nozulları, yıkama nozulu, çok kafalı nozul, spillback nozul, çift akışkanlı nozul, hava sıvı karışımlı nozul, descaling nozulu, hava tarak nozul, hava nozulu, nozul kelepçesi, nozul klembi, klemp, küre nozul, kaşık nozul, plastik nozul, paslanmaz nozul, pirinç nozul, sprey nozulu, yelpaze nozul, sprey meme, sprey memesi, elips nozul, elips sprey, üçgen sprey, ultrasonik nozul, sprey kurutma, spray dry, kağıt nozulları, kenar kesici nozul, iğne nozul, hava perdesi, hava bıçağı, rutubetlendirme nozulu, karıştırıcı edüktörler, sprinkler nozulları, disk nozullar, kendi kendini temizleyen nozullar, self cleaning nozzle, spiral nozullar, sürekli döküm nozulları, boru içi yıkama nozulları, şişe yıkama nozulları, cip başlıkları, yıkama topları, ultrasonik nozullar, atomizer nozullar, jet nozullar, fıskiyeler, pulvarizatör, nipel, somun, o ring, conta, filtre, hat filtre, sprey tabanca, lans, döner başlıklı mafsal. FİLTRE NOZULLARI (WWW.FTR.COM.TR); Türkiye'deki içme suyu projelerinde kullanılan filtre nozullarının veya diğer adıyla mantar nozulların tamamına yakını FTR MAKİNA tarafından sağlanmaktadır. Temel olarak hizmet verdiğimiz filtre nozulları şunlardır : ahtapot dağıtıcılar ve toplayıcılar, dik yarıklı filtre nozulları, yatay yarıklı filtre nozulları, yumuşatma nozulları, aktif karbon filtre nozulları, karışık yatak filtre nozulları, kum filtresi nozulları, açık kum filtresi nozulları ve tüm aksesuarları, kapalı basınçlı filtre nozulları, yüzme havuzu filtre nozulları. ÜÇGEN PROFİLLİ ELEKLER (WWW.FTR.COM.TR); wedge wire screens olarak da bilinen bu elekler, her türlü sıvının filtrelenmesinde kullanılırken isteğe göre teknik çizimlere istinaden üretilir. paslanmaz çeliğin hemen hemen her kalitesinde üretilebilen üçgen profilli elekler ile ''tıkanma problemi'' tarih olmaktadır.
SPREY NOZULLARI
SPRAY NOZZLES
FİLTRE NOZULU
MANTAR NOZUL

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Cumhuriyet Cd. Özgür Sk. No:31/1 34810 Kavacık
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Beykoz » Kavacık
Telefon : +90 216 3220080
Fax : +90  3225040
E-Mail Adresi :
Eklenme Tarihi : 1 Nisan 2011 Cuma
Ziyaret Sayısı : 3.247

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Ftr Makına Kımya Metalurjı Ltd. Stı. ile benzer firmalar :

 Rftronık
Firmamız kablosuz sistemler konusunda uzmandır. Başlıca faaliyet alanlarımız. Kablosuz rf kuyu depo kontrol sistemleri Kablosuz RF pompa kontrolü GSM ile kuyu depo kontrol sistemi RF uzun ve kısa mesafe kablosuz kumandalar. RF kablosuz taksi çağırma. RF kablosuz hemşire çağırma. GSM alarm sistemi.
http://www.rftronik.com    Adana    Ceyhan    Endüstriyel Elektronik

 Ilim Makına Sanayi Ticaret Ltd Şti
İş makınalarfı yedek parça ve servis
http://www.ilimmakina.com    İzmir    Bornova    Yedek Parça

 Kerimler Havalandırma Makına San Ltd Şti
Kerimler kendibünyesinde imalat ve montaj olarak havalandırma ısıtma sogutma mekanik tesisat işlerini Anahtar teslim Günün den Önce Teslim ve müşteri memnuniyetini öncüsayan kuruluşlardandır
http://www.Kerimlerhavalandırma    Ankara    Ostim    Havalandırma Firmaları

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 139
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları