Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 


Özka Fabrika Malz. Ve Takım San. Tic. Ltd. Şti.

 
 

Özka Fabrika Malz. Ve Takım San. Tic. Ltd. Şti.

Kategori : Makine Sanayi » Kesme ve Bükme » Alüminyum ve PVC İşleme

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Özka Fabrika Malz. Ve Takım San. Tic. Ltd. Şti.
Web Adresi : http://www.ozka.com/
Kısa Açıklama : İhiyaçlarınıza yönelik boru, dolu, aliminyum, tel, profil vb. malzemelerde bükme, kesme, çapak alma makinaları. CNC veya NC modellerimiz mevcut makinalarımız taiwan malı olup teknik hizmeti de tüm Türkiye'ye verilmektedir. Ayrıca mevcut makinalarınız için Yağ, şerit ve daire testere satışımızda mevcuttur.

Özka Fabrika Malz. Ve Takım San. Tic. Ltd. Şti. Hakkında :

İhiyaçlarınıza yönelik boru, dolu, aliminyum, tel, profil vb. malzemelerde bükme, kesme, çapak alma makinaları. CNC veya NC modellerimiz mevcut makinalarımız taiwan malı olup teknik hizmeti de tüm Türkiye'ye verilmektedir. Ayrıca mevcut makinalarınız için Yağ, şerit ve daire testere satışımızda mevcuttur. VİZYON: Müşteri odaklı çözümler üreterek, tüm ürünlerde aynı güveni ve aynı kaliteyi sağlamak başlıca hedefimizdir. Rekabetçi üretim şartlarını oluşturarak, müşterilerinin teknolojik gelişmeleri kendi aracılığı ile takip etmesini sağlar. Özka müşterilerine en son teknolojiyi sunarak hizmet verir..Hedefimiz sıfır (0) hata ile koşulsuz müşteri memnuniyetidir. MİSYON: Bilgiyi en verimli şekilde kullanarak, müşteri odaklı çözümler üretmek ve rekabetçi bir Dünya'da daha hızlı bilgi, teknik servis ve çözüm hizmetleri sunmaktır... Bu misyonu sağlamak için; *Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti sağlamak *Sürekli Yenilik *Dinamizm *Teknoloji *Verimlilik *Zamanı doğru kullanmak uyguladığımız yönetim kriterleridir. " KESEMEYECEĞİMİZ HİÇBİR ŞEY YOKTUR®" " HEDEFİMİZ REKABET GÜCÜNÜZÜ ARTIRMAKTIR®" DEĞERLERİMİZ Sürekli kendini yenileyen özverili, dayanışma ve takım ruhuna sahip kadromuz ile daha rekabetçi olmak. 'Başarınız, başarımızdır!' sloganını benimseyen yetkin kadrolarımız. ÖZKA FAB. MALZEMELERİ VE TAKIM SAN. LTD. ŞTİ. 1980 yılından beri özellikle metal kesme ve boru bükme konularında ihtisaslaşmıştır. Geçen bu süre içinde konularında lider firmalar ile anlaşmalar yaparak Türkiye ve Orta Doğu temsilciliklerini almıştır. Testere ile kesme teknolojisi ve bükme konularındaki deneyimlerini çözüm ortaklarına yönelik verilen eğitimlerle paylaşmış ve firmalara verim artışı konusunda çok önemli yol gösterici olmuştur. Yenilik ve teknolojiyi yakından takip eden firmamız firma içi ve müşterilere yönelik eğitime de çok önem vermektedir. Kardeş firma ORKA ile özellikle servis alanında büyük ilerleme kaydedilmiştir. ORKA FABRİKA MALZEMELERİ VE TAKIM SANAYI LTD. ŞTİ. ; Özka'nın bünyesinde bulunan "Daire Testere Satış" , "Daire Testere Bileme" , "Şerit Testere Satış" , "Şerit Testere Kaynak" , "Kesme Sıvıları Satış" ve "Teknik Servis" hizmetleri 2006 yılında ORKA bünyesine dahil olmuştur. Amacımız siz müşterilerimize daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunmak ve bunu konusunda uzmanlaşmış kadromuzla gerçekleştirmektir. Müşterilerimizden şu ana kadar olan geri bildirimlerde bu amacımızı gerçekleştirmiş olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Abdi Ipekçi Cad. 1. Emintas Sanayi Sitesi No: 158 / 167 34150
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Bayrampaşa » Bayramapaşa
Telefon : +90 212 5675550
Fax : +90 212 5767550
Eklenme Tarihi : 13 Şubat 2011 Pazar
Ziyaret Sayısı : 2.785

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Özka Fabrika Malz. Ve Takım San. Tic. Ltd. Şti. ile benzer firmalar :

 Özkan Raf Sistemleri
Raf, raf sistemleri, market raf, depo raf, ahşap raf, raf modelleri, raf fiyatları
http://www.ozkanraf.com.tr    Denizli    Merkez    Teşhir Standları

 Güçlü Kereste Fabrikası
firmamız 1990 dan bu yana her türlü orman ürünleri imalatı yapmakta ve FASON çam kereste imalatında uzmanlaşmıştır.
http://www.guclukereste@hotmail.com    Isparta    Merkez    Dekorasyon Malzemeleri

 Tekirdağ Halı Yıkama Fabrikası
makine halısı.çin.nepal .hereke vb
http://www.haliyikamacibul.net    Tekirdağ       Hizmetler

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 367
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları