Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 


Sistem Medya Internet Teknolojileri

 
 

Sistem Medya Internet Teknolojileri

Kategori : Bilgisayar » İnternet Hizmetleri » Web Tasarım

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Sistem Medya Internet Teknolojileri
Web Adresi : http://www.sistemmedya.net
Kısa Açıklama : web, SEO (arama motoru optimizasyonu), WEB TV YAZILIMI (KURULUMU VE YAYINI), kurumsal tv yazılımı ve kurulumu (KAPALI DEVRE TV YAYINI), E-TİCARET SİTELERİ, HABER PORTALLARI, HOSTİNG, DOMAİN, reklam, WEB TASARIM,asp,aspx,php,html, ON LINE MECRA REKLAMLARI, web pazarlama, web PORTAL kurulumu, bilişim hizmetleri sunuyoruz.

Sistem Medya Internet Teknolojileri Hakkında :

web, SEO (arama motoru optimizasyonu), WEB TV YAZILIMI (KURULUMU VE YAYINI), kurumsal tv yazılımı ve kurulumu (KAPALI DEVRE TV YAYINI),
E-TİCARET SİTELERİ, HABER PORTALLARI, HOSTİNG, DOMAİN, reklam, WEB TASARIM,asp,aspx,php,html, ON LINE MECRA REKLAMLARI, web pazarlama, web PORTAL kurulumu, bilişim hizmetleri sunuyoruz.

Kurumsal TV, firmaların LCD, LED ya da Monitör ekranları aracılığıyla kendi özgün içeriklerini yayınlayabilecekleri internet tabanlı yayın sistemidir.
Kurumsal TV Kullanım amacı, firmanın ihtiyacına göre değişmektedir. Kurumsal TV ile ürünlerinizi, aktivitelerinizi, kampanyalarınızı tanıtabilir, personelinizi eğitebilir, logonuzu ön plana çıkartabilir ya da reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Bankolardaki TV’ler aracılığıyla bekleyen müşterilerinizin zaman geçirmesini, sizin hakkınızda bilgi edinmesini, duyurularınızı izlemesini, ürün ve ya hizmetleriniz hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca firma içi bilgi paylaşımında bulunabilir ya da bir eğitim kurumu iseniz sınıf önlerindeki TV’ler aracılığı ile ders programı bilgileri, öğretmen bilgileri gibi birçok içeriği yayınlayabilirsiniz. Bunlarının yanı sıra güncel haber, döviz kurları, hava durumu gibi yayınları paylaşabilirsiniz. Dilerseniz tüm bu seçeneklerin hepsini birden kullanabilirsiniz.
Kurumsal TV İçerik Yönetimi internet tabanlı olduğu için yönetim işlemlerini,  internet erişiminiz olan herhangi bir yerden kolayca yapabilirsiniz. İsteğinize göre her türlü metin, resim, video, animasyon gibi içeriklerinizi basitçe yükleyebilir, yayınlayabilir, ya da yayından kaldırabilirsiniz. Kurumsal TV’nin özgün içerik yönetimi ve esnekliği sayesinde ister tüm yayın noktalarınızda aynı içeriğin, isterseniz de her yayın noktanızda farklı içeriklerin yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sistemin en önemli avantajlarından biri herhangi bir içerik sınır sayısı bulunmaz, kolay yönetilebilir, hızla uygulanabilir olmasıdır.
Kurumsal TV yayını için olmazsa olmaz iki donanım gereklidir. İnternet erişimine sahip bir bilgisayar ve görüntü amaçlı kullanılacak TV veya monitör.
Aynı kurum içinde aynı yayını yapacak birden fazla TV olsa dahi yayını alıp yayınlamak ve tüm TV’lere dağıtmak için tek bir bilgisayar yeterlidir.
Kurum içi veya dışı farklı noktalarda farklı içerikler yayınlanılması isteniyorsa her yayıncı TV için ayrı birer bilgisayar gerekmektedir.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Gökalp Mah. 48/4 sok. 1/B Zeytinburnu-İstanbul
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Zeytinburnu » Zeytinburnu
Telefon : +90 212 5826553
GSM Telefon : +90 532 4178407
Fax : +90 212 6791159
E-Mail Adresi :
Msn :
Eklenme Tarihi : 08 Şubat 2011 Salı
Ziyaret Sayısı : 1.743

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Sistem Medya Internet Teknolojileri ile benzer firmalar :

 Ünalsan Güneş Enerji Sistemleri İmalat
Güneş enerji sistemleriyle hizmetinizdeyiz.
http://www.    İzmir    Menderes    Su Deposu

 C&M Güvenlik Sistemleri
Firmamız güvenlik sistemleri konusunda faliyet göstermektedir.
http://www.cmsecurity.com.tr    Ankara    Çankaya    Montaj ve Bakım Hizmetleri

 Emh Tesisat Isi Sistemleri
İşyerimiz karataş mah. 2. bölgede uğur çarşı girişinde hizmet vermektedir sıhhi tesisat,ısı,kombi,termisifon,petek ve vitrifiye malzemeleri satışı ve montajı itina ile yapılır.
http://www.    Gaziantep    Şahinbey    Sıhhi Tesisat Malzemeleri

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 130
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Katalogu - Oyuncak - Puzzle Oyunları