Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Çalışkan Evden Eve Nakliyat

Kategori : Nakliyat Taşımacılık

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Çalışkan Evden Eve Nakliyat
Web Adresi : http://www.caliskanevdenevenakliyat.com
Kısa Açıklama : Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup şu anda da çalışmalarına devam etmektedir. Kurulduğu günden bu güne müşteri odaklı çalışma misyonunu benimsemiş olan ÇALIŞKAN NAKLİYAT hizmet kalitesi ve düşüncesi ile sektörde her zaman ilkleri uygulayan kuruluş olmuştur.

Çalışkan Evden Eve Nakliyat Hakkında :

EVDEN EVE TAŞIMA NASIL YAPILIR?

Evden eve taşıma firmaları arasında çok farklı bir konuma misyona sahip olan firmamız evden eve taşıma işlemlerinde müşterileriyle ortak hareket ederek evden eve taşıma işlemlerinde oluşacak sorunlara zamanında müdahale eder ve bu sayede sorunsuz bir evden eve taşıma işlemi yapılmasını sağlar. Evden eve taşıma konusunda tek olan firmamız evden eve taşıma işlemlerinde sizlerle olmaya devam edecek.

EVDEN EVE TAŞIMA VE BÜRO OFİS TAŞIMALARI SIRASINDA KULLANDIĞIMIZ ARAÇ VE GEREÇLER

Firmamız taşınacak olan büro ofis veya ev eşyalarını önceden ekspertiz aracılığıyla incelemesini yapar ve size taşınacak eşyanın nasıl ambalajlanıp nasıl taşınacağı ve neler yapılacağı konusunda bilgilendirir. Ekspertiz uzmanımız sizden aldığı bilgileri alarak ve eşyaları inceleyerek asansörlü mü yoksa teleskopik asansörlü mü olacağına, asansörün nereye kurulacağına dair karar verip size bir taşınma maliyeti raporu sunar. Siz fiyatı değerlendirdikten sonra uygun görmeniz durumunda sözleşmeyi düzenlemek için aramanız yeterli olacaktır. Sözleşme düzenlenir ve anlaşılan taşıma günü firmamız sizin evinizi, ofisinizi profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla taşımasını sağlar.

  TAŞIMA AMBALAJLAMA ŞEKİLLERİ

 • Taşınacak olan eşyalar havalı baloncuklu ambalajlarla ambalajlanır.
 • Taşınacak olan eşyalar klav özel kartonlarla ambalajlanır.
 • Taşınacak olan eşyalar önce streç naylon filmle streclenir ambalajlanır.
 • Taşınacak eşyalarda bulunan kırılacak vb gibi ufak malzemeler kullanılmamış sıfır özel kağıtlarla sarılır.
 • Taşınacak eşyalarda bulunan kırılacak vb gibi ufak malzemeler havalı baloncuklu naylonlarla sarılır.
 • Taşınacak eşyalarda bulunan kırılacak vb gibi ufak eşyalar kullanılmamış iade gazetelerle sarılır.
 • Taşınacak eşyalarda bulunan tüm kırılacak eşyalar, ütüsüz kıyafetler vb gibi ufak eşyalar kolilenir
 • Taşınacak eşyalarda bulunan tüm kırılacak eşyalar, ütüsüz kıyafetler vb gibi ufak eşyalar silindir fıçı ile sarılır.
 • Taşınacak eşyalarda bulunan ütüsüz kıyafetler vb gibi ufak eşyalar poşetlenir.
 • Taşınacak eşyalarda bulunan ütülü kıyafetler askılı dolapla taşınır.

Daha sağlıklı ve sorunsuz hizmet almak için size sunulan seçenekler eminiz ki sizde olumlu etki yaratarak üstünüzdeki taşıma stresini azaltacaktır. Firmamız siz müşterilerinden gelen öneriler ve teknolojik şartları göz önüne alarak size en iyi ambalajlama ve en iyi taşıma sunmak için profesyonel ekibiyle çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

HAKKIMIZDA

Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup şu anda da çalışmalarına devam etmektedir. Kurulduğu günden bu güne müşteri odaklı çalışma misyonunu benimsemiş olan ÇALIŞKAN NAKLİYAT hizmet kalitesi ve düşüncesi ile sektörde her zaman ilkleri uygulayan kuruluş olmuştur.

ÇALIŞKAN NAKLİYAT evden eve nakliyat konusunda sektörde seçkinliğini korumaktadır. Kısa zamanda büyük başarılar yakalayan ve emin adımlarla ilerleyen bir evden eve nakliyat şirketi olarak Türkiye ye hizmet vermektedir. Bu güne kadar oluşturduğumuz müşteri memnuniyetinden faydalanmaya çalışan bazı nakliyat firmalarına dikkat edin. Kesinlikle yetki belgelerini inceleyin. 10 senesini bu sektöre veren firmamız zamanla oluşan tecrübe ve deneyimle evden eve nakliyat sektöründe lider kuruluşlar arasında olmuştur.

ÇALIŞKAN NAKLİYAT yıllardır İzmir evden eve nakliyat taşımacılığını maksimum müşteri memnuniyeti sağlayarak büyümüştür. ÇALIŞKAN NAKLİYATTA diğer İzmir nakliyat firmalarında olmayan en önemli şey her şeyi zamanında ve düzenli bir şekilde sıraya koyarak çalışmasıdır. Bu sayede İzmir nakliye ve taşıma sektöründe lider konumda olmayı başardık.

Çalışkan evden eve nakliyat İzmir de olan diğer nakliyat firmaları arasında farklı bir misyona sahip olan firmamız İzmir de evden eve konusunda diğer nakliyat firmalarından çok farklı çalışma şekline sahiptir. Firmamız İzmir de evden eve taşımacılık yapan tüm diğer firmaların taşıma sırasında gösterdiği hassasiyetleri dikkate alarak firma sorumlusu tarafından zaman içinde edindikleri tecrübe ile ve araştırmaları ile gelen bilgilerle hassasiyet gösterdikleri tüm konuların dikkate alınmasını sağlamıştır.

Çalışkan evden eve nakliyat konusunda profesyonel, güvenilir elemanlar yetiştirmiş evden eve taşımacılığı işini iyi bilen saygılı, güvenilir ve güler yüzlü ekibi ile yapmaktadır. İzmir in köklü ve güvenilir firmaları arasında yer alan ÇALIŞKAN evden eve nakliyat şirketi İzmir in tüm il ve ilçelerinde şehir içi ve şehirler arası nakliyat işlemi yapar.

Firmamızın kuruluş nedeni insanların taşımacılık sektöründe yaşadıkları sorunları ortadan kaldırıp, insanlara saygı ve sevgiyi prensip edinerek insanlara taşımacılık ve nakliyat konusunda güvenilir ve sorunsuz taşıma sunmaktır.

İnsanların sorduğu neden evden eve nakliyat? Sorusunun cevabına gelirsek firmamız sektörde yaşanan taşımacılık sorunlarını ve insanların aradığı güvenilirlik konusunda insanlara yardımcı olmaktır. Firmamızın amacı kolileme gibi sorunlarda taşınan kişilere en iyi şekilde hizmet sunmaktır. Firmamız bünyesinde oluşturduğu güvenilir, uzman ekipleriyle ve geniş modern araçlarıyla steril ambalajlamasıyla artık evden eve taşımacılık işleminin sizlere kabus olmasına son vermiştir. Sizlerin evlerinizi, iş yerlerinizi artık kendi evimiz işyerimiz gibi taşıyoruz. Biz müşterilerimizin eşyalarını bir annenin çocuğa gösterdiği değer kadar değer gösteriyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel: 02324403314

Cep: 05368223401

e-mail:  

ADRES: 1196  sok no:1 daire:2 BUCA EVKA-1 İZMİR

TAŞIMA SONRASI İLETİŞİM

 

FİRMAMIZ MİSYONU GÖZ  ÖNÜNE ALARAK AŞAĞIDAKİ KRİTERLERİ  İCRA EDER

 1. Firmamız kendisi için zaman kavramının ne kadar önemli oğlunu bildiği için.Tüm taşınacak kişilerin haklarına ve zamanına saygı gösterir.
 2. firmamız taşıtıcı kişiyle sürekli ve hızlı şekilde işlerin sağlıklı yürümesi için iletişim içinde bulunur..
 3. Firmamız taşınma sırasında problem olmaması için müşterilerine yapılaceklerinin sözünü verir.ve taşınmada sözünde fazla hizmet gerçekleştir.
 4. Firmamız verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşır.
 5. Firmamız rekabet ve piyasa hacmimini geliştirmek için devamlı kalitesini yüksek tutar organisyonlu hizmet sunar.kordineye önem verir
 6. Firmamız yaptığı tüm işlerde tedbiri elden bırakmaz her soruna karşı hazırlı olduğundan çıkabilcek her türlü soruna karşı çözebilcek alt yapıya ve ekipmana sahiptir
 7. Firmamız her hangi bir konuda müşterilerinin acil olan konuları bir aile ortamı sıcaklığında ailesinden biriymiş gibi önemser ve yapılması gerek  tüm işlemleri yapar.
 8. Firmamız belirli sebeplerden dolayı  müşterilerimiz bilgilerini 3, kişi ile paylaşmaz. Saklı tutar.
 9. Firmamız şartlar ne olursa olsun kalitesinden kesinlikle taviz vermez.
 10. Firmamız ileride ayakta durmanın tek yolunun müşteri memnuniyetinden geçtiğini çok iyi bildiği için tüüm müşterilerin memnuniyetini sağlamak tüm imkanları seferber ederek. Büyük bir çalışma azmiyle taşınacak eşyanın taşınma işlemini sağlar.Bilinmeliki refarans çok önemlidir.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : 1196 sok no 1 daire 2 buca evka 1
İl / İlçe / Semt :
Telefon : +90 232 4403314
GSM Telefon : +90 536 8223401
Fax : +90 232 4403314
E-Mail Adresi :
Eklenme Tarihi : 15 Ekim 2010 Cuma
Ziyaret Sayısı : 1.878

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Çalışkan Evden Eve Nakliyat ile benzer firmalar :

 Eray Evden Eve Nakliyat
Firmamız evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.
http://www.erayevdenevenakliyat.com    Bursa    Osmangazi    Evden Eve Nakliyat

 Gülen Nakliyat Evden Eve Taşımacılık
firmamız evden eve nakliyatta uzmanlaşan kadrosuyla siz degerli müşterilerimize 7...24 kesintisiz kaliteli hizmet sunmaktadır not..exspertiz hizmeti ücretsizdir
http://www.    İstanbul    Avcılar    Evden Eve Nakliyat

 Kayseri Evden Eve Nakliyat
Kösedağ Evden Eve Nakliyat sizlere ev taşımacılığı alanında profesyonel hizmet vermektedir. Evden Eve Nakliye işlerinde güçlü referansları olan, kaliteli ve güvenli hizmet veren Kösedağ Evden Eve Nakliyat, Kayseri vede TÜRKİYE Genelinde evden eve nakliye taşımacılık ihtiyaçlarıızda sizlere bir telefon kadar yakındır.
http://www.kosedagevdenevenakliyat.com    Kayseri    Melikgazi    Nakliyat Firmaları

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 202
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Katalogu - Oyuncak - Puzzle Oyunları