Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Kcv Makine Metal Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Kategori : Makine Sanayi » Asansör ve Vinç » İmalat ve Satış

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Kcv Makine Metal Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.
Web Adresi : http://www.kcv.com.tr
Kısa Açıklama : Firmamız 25 yıllık vinç imalat tecrübesiyle gerek Türkiye ve gerekse Yurt dışındaki pazarda aranan bir markadır.

Kcv Makine Metal Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. Hakkında :

KCV VİNÇ SİSTEMLERİ Makine Metal Ltd. Şti., Konya Büsan Sanayi Bölgesinde 1 500 m2 lik bir alanda, siz değerli müşterilerimize en yüksek kalite ve en iyi fiyat ilkesi ile sunduğumuz vinçlerin imalatını yapmaktayız.

 

         Çift Kirişli gezer köprülü, tek kirişli gezer köprülü, portal, monoray, arabalı ve pergel vinç üretimini gerçekleştiren firmamız; yüksek teknolojinin sağladığı tüm imkanları kullanarak, alanında deneyimli, profesyonel mühendis kadromuzla her geçen gün ARGE çalışmaları ile kendini yenilemektedir.

 

         Şirketimiz gelişen ülkemiz sanayisine ve sanayicilerine kusursuz hizmet vermenin yanı sıra ülke sınırları dışında da dünyanın önde gelen pazarlarında uluslararası rakipleri ile rekabet ederek, Yunanistan, Romanya, Makedonya, Azerbaycan, Mısır, Ürdün, Lübnan, Irak, Fas, Tunus, Birleşik Arap Emirlikleri, Bangladeş gibi ülkelere ihracat yaparak ülke ekonomimize de katkıda bulunmaktadır.

 

           Gücümüzün kaynağı olan siz müşterilerimizi memnun etmeyi herşeyin önünde tutan firmamız sadece satış esnasında değil satış sonrasında da servis ile ilgili sorunlarınıza da en hızlı ve ekonomik çözüm üretmek gayesiyle yurtiçindeki her noktaya en geç 1 gün içinde intikal eder duruma gelmiştir.

 

         21. yüzyılın getirdiği teknolojik, bilimsel, yönetimsel ve kültürel gelişmeleri yakından takip ederek ve sizlere daha faydalı olabileceğini düşündüğümüz yenilikleri bünyemize entegre ederek her geçen gün sahip olduğumuz değerlere değer katmaktayız. Bilinçsizce üretilen vinçlerin geriye dönülmesi güç olaylara ve maddi kayıplara neden olduğu gerçeğinden hareketle, gerek malzeme seçimi, gerekse imalat aşamasında kaliteden ödün vermeden imalatımıza devam etmekteyiz.

 

            KCV VİNÇ Sistemleri Makine Sanayi

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Fevzi Çakmak Mah. Büsan Sanayi Sitesi 10641 sok. No: 43
İl / İlçe / Semt : Konya » Karatay » Büsan Sanayi
Telefon : +90 332 3453000
Telefon 2 : +90 332 3454000
Fax : +90 332 3454445
Eklenme Tarihi : 15 Nisan 2010 Perşembe
Ziyaret Sayısı : 3.331

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Kcv Makine Metal Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. ile benzer firmalar :

 Htm Para Sayma Makinesi
Firma para sayma makineleri ithalatı yapmaktadır.
http://www.parasistem.com    İstanbul    Gaziosmanpaşa    Elektronik Mağazaları

 Aldoks Menteşe Kesim Makinesi Satış & Tiç.
her tür aliminyum doğrama kesim makineleri ve özel tasarım makineler yapılır aldoks menteşe. düz-fugalı ve benzerleri yapılır.cok yakında polisaj zımpara ve parlatma makineleri ile hizmetinizde olacağız
http://www.    Konya    Selçuklu    Alüminyum ve PVC İşleme

 Els Makine
personel yükseltici,makaslı platform, eklemli platform, dikey platform, teleskopik platform, paletli platform, çekilebilir tip platform, hareketli cephe iskeleleri, cephe asansörleri, yük asansörleri, halatlı inşaat vinçleri, paletli kompakt vinçler, arazi tip makaslı platformlar
http://www.elsmakine.com    Bursa    Nilüfer    Kiralık Makineler

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 289
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları