Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Sinus Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.

Kategori : Elektronik » Elektronik Aletleri » Çeşitli Elektronik Aletler

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Sinus Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.
Web Adresi : http://www.sinuselektronik.com
Kısa Açıklama : SİNUS ELEKTRONİK OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE 10 YILI AŞKIN SÜREDİR OTOMTİK KEPENK GÜÇ KAYNAKLARI UPS LERİ GARAJ ALICI KUMANDALRI REGÜLATÖR VE YENİ KURDUĞUMUZ DİZGİ HATMIZLA İNVERTER KAYNAK MAKİNASI İMALATIYLA HİZMET VERMEKTEYİ.ÜRÜNLERİMİZİ www.sinuselektronik.com adresimizde ziyaret edebilirsiniz.

Sinus Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. Hakkında : 
KEPENK GÜÇ KAYNAKLARI - ALICI ÜNİTELERİ - UZAKTAN KUMANDALAR

Otomatik Kepenk Güç Kaynağı, kepenklerde kullanılan her türlü tüp motoru çalıştırabilecek kapasitede kesintisiz güç kaynağı destekli (ups ) uzaktan kumanda ve alıcı sistemli Kepenk UPS idir. Elektrik kesintilerinde maximum 100 saatlik stand-by süresi en önemli özelliğidir. Tüp motorlar, santral motor, merkezi motorları ve zincirli motorlardan çıkan kablo uçları direk olarak Kepenk UPS cihazına bağlanır ve Kepenk U.P.S cihazına ait uzaktan kumandayla motorlu kepenk çalıştırılır. Detaylı Bilgi için Tıklayınız.


 
INVERTER KAYNAK MAKİNALARI

- % 100 TÜRK MALI
- 2 Yıl Garanti, 10 Yıl Parça Garantisi
- % 50'ye varan Enerji Tasarrufu
- ISO9001 - CE
Detaylı Bilgi için Tıklayınız.


 
İNVERTERLER

- İki fonksiyon bir arada:
- Şarjer ve Inverter ( Evirici )
- Uzun Yedekleme Süresi İhtiyaçlarınızda İdeal Çözüm; 8 Amper Dahili Şarj
- Yüksek Verim ve Aşırı Yük Kapasitesi, Düşük Boşta Çalışma Akımı,
- Seçilebilir Giriş Gerilim Tolerans
Detaylı Bilgi için Tıklayınız.


 
GÜÇ KAYNAĞI (UPS) 1 - 2 - 3 kVA

S serisi küçük ofis uygulamaları ve tıp sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış fiyat ve kalite performansı ile rakipleri arasında lider konuma kolayca yerleşmiş bir Kesintisiz Güç Kaynağıdır.

Kullanıcı dostu, gereksiz detaylardan arındırılmış LCD ekranı sayesinde kolayca izlenebilmekte ve şık tasarımı ile yerleştirildiği bölümde göz doldurmaktadır.
Detaylı Bilgi için Tıklayınız.


 
ON-LINE GÜÇ KAYNAKLARI (UPS) 6 - 10 kVA

SİNÜS C serisinin bu güçteki ürünleri orta ölçekli ofis kullanımı ve çeşitli sektörlerde kullanılan yüksek teknolojili gelişmiş cihazlar için tasarlandı. Bu UPS modelinde güç elektroniğindeki en gelişmiş kontrol teknolojisi olan DSP (Digital Signal Processing) kullanılmıştır. Bu sayede UPS nin cevap verme hızı arttırılarak, yüksek performans elde edilmiş ve dengesiz yüklerin UPS sistemlerinde yarattığı fonsksiyon kaybı ortadan kaldırılmıştır.
Detaylı Bilgi için Tıklayınız.


 
S SERİSİ 11 MODEL GÜÇ KAYNAKLARI (UPS) 7,5- 10- 15 - 20 kVA

SİNÜS UPSon-11M Serisi Kesintisiz Güç Kaynakları ( KGK ), PWM, IGBT ve On-Line teknolojisi ile üretilmiş, sinüs dalga çıkışı veren, mikroişlemci kontrollü, statik By-Pass'lı ve gelişmiş haberleşme seçenekleri ile donatılmış 1 faz giriş 1 faz çıkışlı cihazlardır.
Detaylı Bilgi için Tıklayınız.


 
S SERİSİ 31 MODEL GÜÇ KAYNAKLARI (UPS) 7,5- 10- 15 - 20 - 30 kVA

SİNÜS UPSon-31M Serisi Kesintisiz Güç Kaynakları ( KGK ), PWM, IGBT ve On-Line teknolojisi ile üretilmiş, sinüs dalga çıkışı veren, mikroişlemci kontrollü, statik By-Pass'lı ve gelişmiş haberleşme seçenekleri ile donatılmış 3 faz giriş 1 faz çıkışlı cihazlardır.
Detaylı Bilgi için Tıklayınız.


 
S SERİSİ 33 MODEL GÜÇ KAYNAKLARI (UPS)

SİNÜS UPSon-33M Serisi Kesintisiz Güç Kaynakları ( KGK ), PWM, IGBT ve On-Line teknolojisi ile üretilmiş, sinüs dalga çıkışı veren, mikroişlemci kontrollü, statik By-Pass'lı ve gelişmiş haberleşme seçenekleri ile donatılmış 3 faz giriş 3 faz çıkışlı cihazlardır.
Detaylı Bilgi için Tıklayınız.


 
MİKRO İŞLEMCİ KONTROLLÜ SERVO REGÜLATÖRLER

SİNÜS
Voltaj Regülatörleri RISC Microkontroller işlemcili elektromanyetik tip akıllı cihazlardır. Bu nedenle Sabit gerilim gerektiren Hassas elektronik cihazlarda % 100 Güvenle sorunsuz kullanılır. SİNÜS Voltaj Regülatörleri Gerçek RMS Değer (True RMS effective value) temeline dayalı tekniği ile çalisir. Böylece giris sebeke voltaji ani değişimlerinden ve dalga şekli bozukluklarından etkilenmeden her zaman çok hızlı düzeltme ile sabit (220 V + %1) çıkış gerilimi üretir. Mükemmel dinamik ve statik regülasyonu ile yükün güç faktöründen ve şebeke voltajı harmonik bozumundan etkilenmeden jeneratör veya sanayi elektriği gibi düzensiz gerilimin kullanıldığı ortamlarda gerekli koruma sağlarlar. SERVO-MATIK Voltaj Regülatörleri uzun ömürlü olup isçilik ve malzeme hatalarına karşı 2 yıl garantilidir
Detaylı Bilgi için Tıklayınız.


 
KOMBİ GÜÇ KAYNAĞI ( KOMBİ UPS )

Konutlarımızda ısınmak amaçlı kullanılan KOMBİ lerin çalışabilmesi için elektrik ve gazın kesilmemesi gerekir. Gazınız olsa bile elektrikler kesildiğinde kombiler çalışmazlar. Çünkü Tüm kombiler, diğer ev aletleriniz gibi elektrikle çalışırlar ve elektriklerin kesilmesi durumunda çalışamadıklarından dolayı görevlerini yerine getiremezler.

Bu nedenle SİNÜS'ün sizler için özel olarak geliştirdiği bu kesintisiz güç kaynağı ile elektrik kesildiğinde kombiniz çalışmaya devam eder. UPS içinde bulunan aküler sayesinde ürettiği ideal elektrik enerjisini kombinize vererek onun çalışmaya devam etmesini sağlar.
Detaylı Bilgi için Tıklayınız.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : atakent mh.burç cd.no:8 ümraniye/istanbul bankalar cd.yanık kapı sk.yeni bursa iş hanı no:212/29 karaköy/istanbul
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Ümraniye » atakent
Telefon : +90 216 4120180Dahili : 15.16
Telefon 2 : +90 212 2587598
GSM Telefon : +90 555 9637097
Fax : +90 216 4120189
Eklenme Tarihi : 19 Şubat 2010 Cuma
Ziyaret Sayısı : 4.218

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Sinus Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. ile benzer firmalar :

 Kfm Elektronik Güvenlik Sistemleri
Firmamız Kamera sistemleri,Alarm Sistemleri,Kartlı Geçiş Sistemeleri,Kablosuz Görüntü Transferi ve Ürün Koruma Sistemlerinde faaliyet göstermektedir.
http://www.kfmguvenlik.com    İzmir    Balçova    Montaj ve Bakım Hizmetleri

 Ser Elektronik
Elektronik tamir ve montaj hizmeti vermekteyiz.
http://www.sertamirservisi.tr.gg    İstanbul    Üsküdar    Elektronik Tamir Bakım

 Haktel Elektronik
Firmamız elektronik sektöründe faliyet göstermektedir.
http://www.haktel.com.tr    Kocaeli    Gebze    Toptancılar

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 210
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları