Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Divan Evden Eve Nakliyat

Kategori : Nakliyat Taşımacılık » Evden Eve Nakliyat

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Divan Evden Eve Nakliyat
Web Adresi : http://www.divanevdeneve.com
Kısa Açıklama : › Kişiye özel hizmet anlayışı › Taşınma öncesinde ve sonrasında taşınma desteği › Komple taşınma hizmeti › Birlikte planlanmış taşınma günü programı › Eşyaların dökümünün çıkarılması › Profesyonel demonte ve monte hizmeti › Profesyonel paketleme ve kutulama çalışması › Tek bir merkezden operasyon takibi › Taşınan eşyanın sigortalanm

Divan Evden Eve Nakliyat Hakkında :

Tuzcuoğlu  Nakliyat ’ ın yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat  TuzcuoğluNakliyat evden eve taşımacılığı öyle bir hale getirdiki evden eve eşya taşımacılık artık çok daha kolay olmuştur.
İlk öncelikle bölgelere ayrılan expertlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan expert ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Expertin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigata değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.
Eğer eşyanız bize göre çoksa, bir gün önceden iki( 2 ) eleman gelip ambalaj yapar. İkinci gün direkt olarak taşıma yapılır. Eşyanız normal ise aynı gün elemanlar ambalajı yapıp sonrada taşıma yaparlar. Ambalaj malzemeleri olarakta “Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb.” avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılır. Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir.
Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir( 1 ) kişinin bulunması yeterlidir. Sebep ise eşyaların nereye konulacağı hakkında bilgi verilmesidir. Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar elemanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri herşeyi yapıyorlar.
Müşteri ile Tuzcuoğlu Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Tuzcuoğlu Nakliyat bir formen’inin bulunduğunu ve müşterinin Direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayın
Tuzcuoğlu Nakliyat bunuda düşünerek Işık Sigorta A.Ş. ile bir hasar anlaşması yapmıştır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilecektir. Hasarın teminatı konusunda müşteri Tuzcuoğlu Nakliyat ile değil direkt olarak Işık Sigorta A.Ş. ile muhataptır.
Biz Tuzcuoğlu Nakliyat ailesi olarak tek temennimizin eşyalarınızı bize teşıtmanızdır. Eşyalarınızı bize taşıtın ki diğer müşterilerimizin yaşadığı keyfi sizde yaşayın.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Kozyatağı Mah. Kaya Sultan Sk. KalenderApt.No:94 B-Blok D:2 Kadıköy / İstanbul
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Kadıköy » Kozyatağı
Telefon : +90 216 3727842
Telefon 2 : +90 216 3729812
GSM Telefon : +90 532 7714121
Fax : +90 216 3729812
Eklenme Tarihi : 12 Ocak 2010 Salı
Ziyaret Sayısı : 1.605

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Divan Evden Eve Nakliyat ile benzer firmalar :

 Samsun Cavusoglu Evdeneve Nakliyat
15 yıllık tecrube ve deneyımlı elemanlarımızla hizmetinize hazırız
http://www.samsunevdeneve.net/    Samsun    Tekkeköy    Evden Eve Nakliyat

 Atasoy Evden Eve Nakliyat
Türkiye genelinde basta Istanbul olmak üzere firmamiz evden eve nakliyat firmasi olarak hizmetlerini, uzman personeli, standartlara baglanmis ekonomik fiyat politikasi, ödeme kolayligi, yeni ve steril nakliye araçlari, en önemliside tecrübeleri esliginde sorunsuz, profesyonel tasima hizmeti talep eden müsterilerine sunmaktadir.
www.evdenevenakliyatbirligi.com    İstanbul    Ataşehir    Evden Eve Nakliyat

 Pendik Evden Eve Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat Kurumsal nakliyat hizmetleri sunmaktadır
http://www.pendikevdenevenakliyat.com    İstanbul    Pendik    Nakliyat Taşımacılık

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 450
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları