Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 


Trotec Endüstri Ürünleri Tic. Ltd. Şti.

 
 

Trotec Endüstri Ürünleri Tic. Ltd. Şti.

Kategori : Makine Sanayi » Sanayi Makineleri » Çeşitli Sanayi Makinaları

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Trotec Endüstri Ürünleri Tic. Ltd. Şti.
Web Adresi : http://www.trotec.com.tr
Kısa Açıklama : Trotec Türkiye olarak Avrupa çapında nem alma makinaları konusunda en profesyonel firmadır. Nem alma, nemlendirme, ısıtma, soğutma, inşaat ve şap kurutma, nem ölçme gb konularda faaliyet göstermektedir.

Trotec Endüstri Ürünleri Tic. Ltd. Şti. Hakkında :

İhtiyaçları tanımlamak, çözüm sunumları geliştirmek ve keskinlikle dönüştürmek. Bu düşünce yapısını şirketimizin kuruluşu olan 1994 yılından bu yana takip etmekteyiz ve günümüzde de dinamik büyümemizin motorunu oluşturmaktadır. 

Günümüzde Trotec Grubu, uluslar arası faaliyet gösteren ticaret ve hizmet faaliyetleri veren, kardeş, bölgesel ve ortak şirketlerle 15 ülkede temsil olunmaktadır. Bu ağ içindeki aktivitelerimiz, Heinsberg şehrinden ki kuruluşumuzun merkezidir, Honkong’a kadar uzanır, en yeni Trotec yerli iştirak olarak asya pazarındaki gelişim ve satış aktiviteleri yönetmektedir.

Ürün çözümlerinde ve uygulamalarında çekirdek kompetansımız iklim şartları ve hava işlemeleri makinelerinden, inşaat teşhis etme cihazlarından, tespit ve sanayi deki onarımlardan özel çalışma çadırlarına ve görüntü engelleyici panellere kadar uzanmaktadır.

Almanya, Fransa, Avusturya, Hollanda, Belçika ve Çin’deki kendimize ait üretim yerleriyle, geliştirme departmanlarıyla ve servis destek noktalarıyla ticaret departmanı Trotec şirket grubunun kalbini oluşturmaktadır.

Bizler müşterilerimize başarılı faaliyet göstermek istiyoruz ve bu anlayış içinde sadece ürün satışından çok daha fazlası olması gerektiğini anlıyoruz. Sizlere her zaman en verimli çözümler sunabilmek için, bizler sadece kapsamlı uluslar arası tedarikçi ağı kurmaktan öte, global kaynaklar nezrinde aktif faaliyetlerde bulunuyor, geliştirmelere ve ürünlere odaklanıyoruz.

 

Trotec Global Sourcing (Trotec Global Kaynaklar) ise bu alanda yurt dışındaki basit tedarik yönetimi şeklinde değildir. Global Sourcing ile uluslar arası kaynaklarımızı birleştiriyor ve oluşan sinerjilerden yararlanarak tüm iştirak gruplarımıza müşterimizin bulunduğu yerde çözümleri en uygun fiyat performans oranında sunuyoruz. Bu şekilde sayısız ürün programını piyasaya sürüp Pazar lideri olmanın dışında, Avrupanın çeşitli yerlerinde varlığımızı gösteriyor, Asya pazarında da, yerel rekabet olmasına rağmen yüksek kaliteli ürün çözümleriyle başarılı pazarlama sergiliyoruz.

Ister Trotec, TKL, SDS veya diğer iştirakımız içindeki gruplarımız olsun - hedefimiz hizmet sağlayıcısı ve ticari ortak olarak yenilikçi problem çözümleri ile sanayi, ticaret, sanatkâr ve kiralama sektöründe çalışan şirketler için destek sağlamak - ister onarımda, inşaat teşhislerinde, mobil klima şartlandırması için ticaret veya kiralama işlerinde veya eğitim ve seminerlerde olsun.

Bu benzersiz birleşim ile, Trotec grubu çeşitli Know how bilgi birikimine sahip olup ürün çözümleri sunar ve bunların uygulanmasıyla birlikte kalıcı başarı güvencesi vermektedir.

Bilgilendirmek, satmak, kiralamak, öğretmek, eğitmek- ileri eğitim sunmak – hepsini tek elden veriyoruz!

Performansı güçlü olan ağımızı siz de öğrenin yenilikçi ürünler ve hizmet çözümleri çeşitli iştirak alanlarına yönelik sizin için beş online portalında toplayıp sunduk, merkezi Internet olgularıyla birleştirdik. Online portallarımıza genel bakış...

Ürün ve Hizmetler :

Elektrikli ve Mazotlı Isıtıcılar
SEYYAR MAZOTLU VE ELEKTRİKLİ ISITICILAR
Makine Sanayi » İnşaat Makineleri

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Barboros cd.E4 Blok No:61 Giyimkent
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Esenler » Giyimkent
Telefon : +90 212 6308900
GSM Telefon : +90 532 5621543
Fax : +90  6308900
Eklenme Tarihi : 8 Ocak 2010 Cuma
Ziyaret Sayısı : 3.794

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Trotec Endüstri Ürünleri Tic. Ltd. Şti. ile benzer firmalar :

 Üniser Endüstriyel
Endüstriyel Mutfak Çamaşırhane Ekipmanları İzmir Satış Ve Servisi Olarak Çalışmaktayız.Endüstriyel Bulaşıkhane,Çamaşırhane,Isıtma ,Sogutma Ekipmanlarına Satış Ve Servis
http://www.uniserendustriyel.com    İzmir    Bornova    Makine Sanayi

 Global ınnova Group Endüstriyel Danışmanlık
GLOBAL INNOVA GROUP G.I.G. ‎©‎ ‎Uluslararası Otomotiv Sanayi Üretici Tedarikçi Merkezi ‎ ‎AB Proje - Danışmanlık - Otomotiv Yedek Parça - ‎ ‎ Motor Parçaları - E Ticaret - İhracat - ‎İthalat ‎
http://www.globalinnovagroup.com    Konya    Selçuklu    Danışmanlık

 Medikal Endüstriyel Sistemler San. Tic. Ltd. Şti.
1
http://www.medikal.com    Ankara    Çankaya    Tıbbi Cihazlar

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 366
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları