Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Fidas Haşere Kontrol Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Kategori : Hizmetler » Diğer Hizmetler » Çeşitli

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Fidas Haşere Kontrol Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
Web Adresi : http://www.fidasilaclama.com.tr
Kısa Açıklama : FİDAS HAŞERE KONTROL VE DEZENFEKSİYON HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ." olarak Sağlık Bakanlığı'ndan ilaçlama izin belgesi ve mesul müdürlük belgesiyle standartlara uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Uzman kadromuzla, ekipman ve araç filomuzla hizmetinizdeyiz.

Fidas Haşere Kontrol Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Hakkında :

Merkezi Adana'da bulunan  "FİDAS HAŞERE KONTROL VE DEZENFEKSİYON HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.", Çevre Sağlığı ve Dezenfeksiyon Alanında hizmet veren bir kuruluştur.
Ülkemizde önemi her sene artan hizmet sektöründe büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Bu rekabette  "Kaliteli, Güvenli ve Yasalara Uygun" çalışan işletmeler yakaladıkları başarıyı devam ettirebilir ve geliştirebilirler. Bu bağlamda,  "FİDAS HAŞERE KONTROL VE DEZENFEKSİYON HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ." 1996 yılından bugüne kadar Mersin, Hatay, İskenderun, Gaziantep, Konya, Afyon ve Nevşehir (Kapadokya) şehirlerinde de önemli hizmetler vermiş ve vermekte olan güçlü bir firma konumuna yükselmiştir. 

 

Bizi tercih eden kişiler, kurumlar, kuruluşlar ve personellerimiz açısından güvenilirliğimizi devam ettirmek firmamız için ön koşuldur.

 

"FİDAS HAŞERE KONTROL VE DEZENFEKSİYON HİZMETLERİ SERVİSİ" olarak sağlık bakanlığından ilaçlama izin belgesi ve mesul müdürlük belgesiyle standartlara uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Uzman kadromuzla, ekipman ve araç filomuzla hizmetinizdeyiz.
 
"FİDAS HAŞERE KONTROL VE DEZENFEKSİYON HİZMETLERİ SERVİSİ"  olarak gelişen haşere kontrolü konusunda müşterilerimize daha kaliteli ve hızlı, güvenilir hizmet verebilmek için var olan çalışmalarımızı belgelendirmekteyiz.
         
Sağlık Bakanlığının 2005 Yılı Ocak ayında yayınladığı Yönetmelik uyarınca İlaçlama Firmalarının sertifikalı Mesul Müdür istihdam etmesi ve  İl Sağlık Müdürlüğünden İlaçlama İzin Belgesi alması zorunludur. Bu bağlamda firmamız tüm belgelere sahiptir.  

     

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : YENİBARAJ MAH. BÜLENT ANGIN BUL. M.COŞANAY APT. K:1 D:1
İl / İlçe / Semt : Adana » Seyhan » BARAJ YOLU
Telefon : +90 322 4589254
Telefon 2 : +90 322 4589204
GSM Telefon : +90 506 4874414
Fax : +90 322 2280031
Eklenme Tarihi : 21 Aralık 2009 Pazartesi
Ziyaret Sayısı : 1.563

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Fidas Haşere Kontrol Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ile benzer firmalar :

 Fidas Haşere Kontrol Hizmetleri Servisi
Firmamız haşere kontrol hizmetleri vermektedir.
http://www.fidasnet.net    Adana    Seyhan    İmalatçılar

 Murat Mühendislik Haşere Ilaçlama Ve Fumigasyon Merkezi
AMACIMIZ her türlü ortamlarda karşılaşacağınız haşere, fare sorunlarınızda deneyimli ve uzman ilaçlama servisimizle garantimiz altında sizleri temiz bir çevreye ve sağlıklı bir yaşama kavuşturmaktır.
http://www.    Tokat    Turhal    Çevre Hizmetleri

 Farmapest Haşere Kontrol Hizmetleri
FARMAPEST Haşere Kontrol Ve Dezenfeksiyon Hizmetleri bulunduğumuz çağın ihtiyaçları doğrultusunda Dünya çapında üretilen tüm alternatif metot ve donatıları güncel olarak takip ederek belirli bir kombinasyon içerisinde inceleyerek analiz ve uygulama yöntemlerini belirler,sonrasında uygulamaya geçirerek çalışmalarını sürekli ileri seviyelere taşıma
http://www.www.farmapest.com    İstanbul    Kağıthane    Baca Temizliği

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 291
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları