Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Piramit Tercüme Bürosu

Kategori : Danışmanlık » Yurtdışı İşlemler » Belgelendirme

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Piramit Tercüme Bürosu
Web Adresi : http://www.piramitdisticaret.com
Kısa Açıklama : 55 dilden,55 dile çeviri yapmaktayız. Profesyonel bir hizmet için bizi arayınız.

Piramit Tercüme Bürosu Hakkında :

Piramit Tercümanlık Danışmanlık Dış Ticaret Ltd.Şti, Türkiye’nin, KOBİ’lerin ve dış ticaret, nakliye, gümrük sektörlerinin, Uluslararası pazarlara açılması noktasında, özellikle Ukrayna, Rusya ve eski Sovyet Cumhuriyetleri gibi ülkeleri yol gösterici olarak hareket etmek için danışmanlık, tercümanlık ve turizm alanlarını hedef hizmet alanları olarak belirlemiştir...

GENEL BİLGİ (BİZ KİMİZ?):

Günümüzde Türkiye’deki şirketlerin öncellikli amacı, küreselleşen dünyanın dışında kalmamak, sürekli büyüyen pazardan yada dünya ticaretinden pay alabilmek için fırsat ve avantajlardan yararlanmaktır.

Günümüz ekonomisi firmaların uluslararası pazarlara açılmaya itmektedir. Dış pazarlara açılmak durumunda olan firmaların, dış pazarlara açılma konusunda bazı yetersiz kaynaklarından dolayı tereddüt etmektedirler. Bu yetersiz kaynaklarından en önemlileri, dış ticaret konusunda bilgi yetersizliği ve dil sorundur. Dil sorunu pazara girişi; markalama, ambalajlama, ürünü kullanmaya ya da monte etmeye yönelik talimatlar, garanti bilgisi, dağıtım kanallarının üyeleriyle olan ilişkiler ve promosyon gibi çeşitli faaliyetlerden ve uygulamalardan etkilenir.dil sorunu ve uluslararası ticaret konusunda bilgi yetersizliğidir. Çağımızda bilginin ve iletişimin işletmeler için vazgeçilmez önemine inanan Piramit Tercümanlık Danışmanlık Dış Ticaret Ltd.Şti, firmalarımızın dış ticaret alanında ihtiyacı olan her türlü bilgiyi üretmek ve kurumlara katma değer yaratıcı nitelikte hizmetler sunarak fayda yaratmak amacıyla 2005 yılında kurulmuştur.

Piramit Tercümanlık Danışmanlık Dış Ticaret Ltd.Şti, Türkiye’nin, KOBİ’lerin ve dış ticaret, nakliye, gümrük sektörlerinin, Uluslararası pazarlara açılması noktasında, özellikle Ukrayna, Rusya ve eski Sovyet Cumhuriyetleri gibi ülkeleri yol gösterici olarak hareket etmek için danışmanlık, tercümanlık ve turizm alanlarını hedef hizmet alanları olarak belirlemiştir...

Piramit Tercümanlık Danışmanlık Dış Ticaret Ltd.Şti olarak müşterilerimize Tercümanlık, Danışmanlık ve Dış Ticaret konularında destek hizmetlerini sunmaktan ve Türkiye ekonomisi için katma değer yaratıldığını görmekten gurur ve mutluluk duyarız.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : FEVZİ ÇAKMAK CAD. HAMDİ EFENDİ SOK. ZAFER APT.NO:5 D:6
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Kartal » SOĞANLIK
Telefon : +90 216 3097733
GSM Telefon : +90 538 3189529
Fax : +90 216 3097733
Eklenme Tarihi : 25 Ağustos 2006 Cuma
Ziyaret Sayısı : 3.073

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Piramit Tercüme Bürosu ile benzer firmalar :

 Tercüme Bürosu
Tercüme Bürosu olarak deneyimli ve alanında uzman tercüman kadrosu, sayısız referansları ile tercüme hizmetleri veriyoruz.
http://www.www.tercumeburosu.biz    İstanbul    Kadıköy    Simültane

 Atm Antalya Tercüme Merkezi Ltd. Şti.
Her konuda yeminli noter tasdikli yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri vermekteyiz.
http://www.atmtercume.com    Antalya    Merkez    Yazılı-Sözlü Tercüme

 Akılküpü Tercüme- Ece Tercüme Dan. Ve Tur. Ltd. Şti.
Firmamız dünyadaki tüm dillerde hukuk, ticaret, tıp, teknik, katalog, iletişim, mühendislik, kullanım kılavuzları, inşaat, mimarlık, reklamcılık, edebi eserler, kitap çevirileri, sanat, kozmetik ve diğer alanlarda hizmet vermektedir. Profesyonel tercüman kadrosuyla her türlü ihtiyacınız en büyük titizlikle karşılanmaktadır.
http://www.akilkuputercume.com.tr    İstanbul    Şişli    Çeşitli Sektörler

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 324
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Katalogu - Oyuncak - Puzzle Oyunları