Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Öğretmenim Halı Yıkama Fabrikası

Kategori : Hizmetler » Temizlik » Koltuk ve Halı Yıkama

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Öğretmenim Halı Yıkama Fabrikası
Web Adresi : http://www.ogretmenimhaliyikama.net
Kısa Açıklama : Halı yıkama tanıtım videomuz için www.ogretmenimhaliykama.net adresimizi ziyaret ediniz.

Öğretmenim Halı Yıkama Fabrikası Hakkında :

Nasıl Yıkıyoruz ? PDF Yazdır e-Posta
Biz, Öğretmenim Halı Yıkama Fabrikası olarak halılarınızı adresinizden makbuz karşılığı alıp, Tesislerimizde Yıkanacak halıları dokuma özellikleri ve Cins ve niteliklerine göre sınıflandırıyoruz.
Sonra aşağıdaki aşamalardan geçirilerek her türlü mikro organizmadan arındırılıp steril hale getiriyoruz.

 

1) TOZ ALMA MAKİNASI: Halılarınız otomatik toz alma makinesından geçirilerek içerisindeki toz,kum ve diğer yabancı maddeler temizlenir. Yapılan bu toz alma işleminde özellikle astım hastalarını ve çocukları rahatsız eden toz ve benzeri maddeler vakumlanır.Çıkan yabancı maddeler makine içerisişnde bulunan su haznesine hapsedilir.

 

2) TAM OTOMATİK HALI YIKAMA MAKINASI: Halı yıkama, halı makinaya sürüldüğü zaman ilk olarak otomatik sabunlu su püskürtülür.Sabunlu suyun püskürtülmesi akabinde konveyör bant sürekli döndüğünden halı fırçaların bulunduğu kısma girer, fırça yıkama işlemini yapar. Halı bu aşamada mikroorganizmalara karşı etkili şampuanlarla, elektronik fırçalar kullanılarak ön ve arkası dönüşümlü olarak, hassas bir şekilde yıkanır. Varsa lekelere özel işlem uygulanır..Halı fırçalandıktan sonra durulama kısmına girer, durulama ile birlikte durulama arabasına bağlanan gelberi ile halının yüzeyindeki sular kaba olarak alınır.Durulamadan
çıkan halı son kısımda bulunan merdanelerin üzerinde rulo haline getirilir.Manuel kumanda ile rulo haline gelen halı bir arabanın üzerine indirilir.Halı yıkama işlemi böylece sona ermiş olur.

 

3) SANRİFÜJ AŞAMASI: Bu aşamada halı santrifüj makinesinde uygun devirde sıkılarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır. Bu sıkma işleminde halıda %90 kuruluk sağlanmaktadır. Sıkma işlemi, halı rulo şekline getirilerek yapıldığı için yırtılma ve yıpranmaya yol açmaz.


4)KURUTMA İŞLEMİ: Bu aşamada halılar bahçede açık havada havalandırılarak kurutulur.Açık havada kurutmanın avantajı hem halı içindeki mikropların güneş ışını sayesinde ölmesini sağlanmak hemde koku ve neme karşı tamamen önlem alınmaktadır. Bu sistemde öğretmenim  halı yıkama nın siz değerli müşterilerine sunduğu hizmetin önemli bir halkasını tamamlamış olur.

 

5) KALİTE KONTROL VE PAKETLEME: Pırıl pırıl olan halınız ,kurutma sonrası hav taraması ve vakumlamayla birlikte son kontrolü yapılarak zaman kaybetmeden evinize teslim edilir.

 

       Bizim en önemli özelliğimiz, Halıları su havuzuna yatırmadan direk toz dan arındırdıktan sonra yıkama işlemine geçmemiz.

Şöyle ki farklı müşterilere ait halılar aynı anda ve aynı yerde yıkanması diğer bir halinin mikrobunun başka bir halıya geçmesi demektir.bu durum halıların hijyenik bir ortamda yıkanmadığını gösterir.

broşür 1
broşür 2
broşür 3
broşür 4

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Mahmutbey Caddesi N:282 Özel Gelişim Hastanesi Karşısı
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Bahçelievler » Kocasinan
Telefon : +90 212 6556218
Telefon 2 : +90 212 5159392
GSM Telefon : +90 532 3740206
Fax : +90 212 5032629
E-Mail Adresi :
Msn :
Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2009 Salı
Ziyaret Sayısı : 3.583

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Öğretmenim Halı Yıkama Fabrikası ile benzer firmalar :

 Alanya Halı Yıkama | Alanya Koltuk Yıkama
alanya,halı,yıkama,temizlik,koltuk,yıkama,firmaları, şirketleri,fabrikası,hizmetleri,firması,şirketi,halı,yıkama, alanya,alanyadaki,sayfaları,siteleri,telefonları,rehberi,hali, yikama,temizleme,konaklı,mahmutlar,oba,tosmur,merkez, içinde,kaliteli,en,iyi,büyük,firmalar,şirketler,fabrikaları,
http://www.alanyakoltukyikama.com    Antalya    Alanya    Koltuk ve Halı Yıkama

 Ak Halı Temizleme Sanayi Ltd.şti
Halı yıkama sektöründe faliyet göstermekteyiz.FİRMAMIZDA HALI YIKAMA GARANTLİDİR..taklitlerimizden sakının
   Ağrı    Merkez    Temizlik Hizmetleri

 Koparal Temizlik ve Halı Yıkama Ltd. Şti.
Temizlik ve halı yıkama sektöründe Antalya ve beldelerinde hizmet vermekteyiz.
   Antalya    Merkez    Temizlik Hizmetleri

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 210
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları