Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Ece Tasarim - Adem Kara

Kategori : Bilgisayar » Yazılım » Yazılım Üreticileri

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Ece Tasarim - Adem Kara
Web Adresi : http://www.ecetasarim.com
Kısa Açıklama : Web tasarım hizmetleri vermekteyiz.

Ece Tasarim - Adem Kara Hakkında :

"Her çalışma bir projedir ve artı değer katmalıdır." Evet bize göre her web sitesi bir projedir. Bu nedenle site tasarımına hassasiyetle eğilerek projenin gereklerini aşağıdaki adımlardan oluşan bir yolla takip ederiz.

 Müşterilerimizi İnternet ortamından nasıl ve hangi yöntemler ile ekonomik şekilde en yüksek faydayı elde edebileceği konusunda bilgilendirirken, çalışma konuları, sektörü, ürünleri ve hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi ediniriz. Bu toplantı sonucu, izlenecek internet politikası belirlenmiş olur.

 Vereceğimiz hizmetlere ilişkin konuların belirlenmesi ve ardından prensip anlaşması ile birlikte, müşterimizin kurumsal kimliği, vizyonu, hedefleri, önerilerimiz ve müşterimizin talebi ile saptanan internet politikası doğrultusunda web sitesinin içeriğini birlikte tespit eder, müşterimizden web sitesinde kullanılabilecek her türlü görsel malzeme ve basılı bilgiyi teslim alırız veya birlikte oluştururuz.

 Web sitesinin içeriğinin belirlenmesi ve web sitesi tasarımında kullanılabilecek görsel malzemenin (resim, dia, broşür, metin v.b.) bilgisayar ortamına taşınması ile birlikte tüm bu öğeleri birleştirerek web sitesinin altyapısının oluşturulması için ön çalışmayı başlatırız.

 Bir web sitesinin en önemli unsuru olan ve web sitenize ulaşan İnternet kullanıcılarının web siteniz içinde kaybolmadan, istedikleri bilgiye hemen ulaşmalarını sağlayacak dolaşım "navigasyon" altyapısını kurar, kullanılacak teknolojiyi belirler, test eder, bu altyapıda kullanılabilecek görsel malzemenin seçimini yaparız.

 Web sitenizin ve sayfalarının HTML, XML, PHP, ASP, FLASH, JAVA programla dilleri ile üretilmesi sırasında ve öncesinde gözlemlediğimiz, sürekli kontrol ettiğimiz bir başka ayrıntı ise her sayfanın en kısa sürede İnternet kullanıcılarına görüntülenmesini sağlamaktır. Bunun için web sayfalarınızda yer alan grafik öğelerin optimize edilmiş formatta kullanılarak hızlı yüklenmesini sağlarız.

 Sözleşme koşullarına uygun olarak üretilen ve ara aşamalarında onayınız alınıp, kontrolleri tamamlanmış olan web siteniz, yalnızca sizin ulaşabileceğiniz bir İnternet adresinde, gerçek internet koşullarında incelemenize sunulur ve yayınlanabilir talimatınız ile internet üzerinde bulunması gereken adrese taşınarak teslim edilir.

 Bundan sonra ki süreçte web siteniz arama motorlaruna kaydedilir, ayrıca isteğiniz dahilinde siteniz arama motorlarında ilk sıralardan tercihli gösterime tabi tutulur, en çok ziyaretçi toplayan sitelerde reklamı yapılarak çok daha fazla ziyaretçinin sitenize kanalize olması sağlanır.

ECE TASARİM müşterinin kesin fayda sağlayacağı tanıtım yollarını kendine has yöntemlerle çözer.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : yesilova mah. kemercesme caddesi no:167
İl / İlçe / Semt : Bursa » Osmangazi » yesilova
Telefon : +90 224 2510244
GSM Telefon : +90 506 2581923
Fax : +90 224 2510244
Eklenme Tarihi : 5 Ocak 2009 Pazartesi
Ziyaret Sayısı : 1.948

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Ece Tasarim - Adem Kara ile benzer firmalar :

 Egecem Ogs Tech
Firmamız, TSE 1825-1 kriterlerinde, bitkisel ve madeni yağ ayırıcılar üretmektedir.
http://www.    İstanbul    Kağıthane    Çevre Teknolojileri

 Eceabat Apart Konaklama Evi Çanakkale
Çanakkale de tarihi, doğayı, denizi yaşatan, evinizin rahat, konfor, huzur, temizlik ve hijyenini aratmayacak bir konaklama
http://www.eceabatpansiyon.com    Çanakkale    Eceabat    Apart Otel

 Ececicek
Ececicek tüm dünyaya çicek siparişleri alınır ve interflora üye işyeridir.
http://www.www.ececicek.com    Ankara    Altındağ    Bölgesel Çiçekçiler

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 167
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Katalogu - Oyuncak - Puzzle Oyunları