Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Santral Yurtdışı Eğitim

Kategori : Danışmanlık » Yurtdışı Eğitim

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Santral Yurtdışı Eğitim
Web Adresi : http://www.santralegitim.com
Kısa Açıklama : Sektörede 12 yıldır faaliyet gösteren Global Vizyon Work and Travel a 1400 öğrenciyle en fazla öğrenci gönderen firmadır.

Santral Yurtdışı Eğitim Hakkında :

2008 yılında 1.400 Üniversite öğrencisini ABD’nin 27 farklı eyaletinde 150’den fazla iş noktasına gönderen Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2009 yılında çok özel WAT seçeneklerini Üniversite öğrencilerinin beğenisine sunmaktadır.

Global Vizyon, 2009 yılı WAT programların da “Klasik WAT” anlayışında ziyade, Work and Travel katılımcılarının kariyerlerine katkı yapacak iş yerlerine ve bölgelere öğrencileri yönlendirerek gelecek yıllardaki kariyerlerine katkı yapabilecek seçenekler sunmaktadır.

GLOBAL VİZYON WORK AND TRAVEL 2009 SEÇENEKLERİ;

1. Premier Work and Travel Paketi

Work and Travel Programlarına katılmak isteyen öğrencilerin ilgileri, beklentileri, istekleri ve tercihleri doğrultusunda içerikleri hazırlanmış olan “Premier WAT” program türünde 3 farklı seçenek bulunmaktadır.

• EduWAT : Work and Travel programına katılmak isteyen öğrenciler üniversite öğrencileridir. En büyük idealleri iyi bir eğitim almaktır. Bu nedenle, Global Vizyon Edu WAT tercihi yapan öğrencilerini Amerika’da veya başka bir ülkede yüksek lisans, sertifika, dil eğitimi ve staj gibi diğer seçenekler konusunda bilgilendirir. WAT programı öncesi ve sonrasıda öğrencilere Yurtdışı Eğitim Danışmanlığına devam eder. Dileyen öğrencilere WAT programı sonrası Amerika veya başka bir ülkede kısa dönem (2-3 hafta) dil eğitimi sağlar. Bu sayede öğrenci yaz dönemini en iyi şekilde değerlendirmiş olur.

• Professional WAT: Pek çok WAT öğrencisi bu programda ilerideki kariyerine yönelik bir deneyim yapmak istemektedir. Bu nedenle özellikle Turizm, Otelcilik, İşletme, İktisat gibi bölümlerde eğitim yapan öğrenciler bazı işyerlerinde WAT programını staj olarak yapabilirler. Ayrıca, Üniversite sonrası Amerika veya başka bir ülkede maaşlı staj olanaklarından yararlanma için bir açılım yapmış olurlar.

• Cultural WAT: Work and Travel programı genelde 3 ay çalışma 1 ay ise gezme üzerine kurulmuştur. Ancak pek çok öğrenci program sonrası Amerika’da gezi planı yapamamaktadır. Çok büyük ve ulaşımın pahalı olduğu Amerika’da en öğrencilere ve gençlere ekonomik geziler düzenleyen kurumlar ile özel anlaşma yapan Global Vizyon, WAT programı sonrası öğrencilerinin Amerika’da gezilerini planlamaktadır. “Cultural WAT” sadece Amerika’yı kapsamaz dileyen öğrenci program sonrası Avrupa’da 2-4 hafta arası süren ekonomik “Avrupa Turlarına” katılabilir.

2. Standart Work and Travel Paketi

Full Placement WAT at Job Fair: En çok tercih edilen programda Work and Travel için en önemli iki koşul olan “İş ve Konaklama” nın garanti edildiği programdır. Bu programda öğrenci nerede ve ne tür bir işte çalışacağını ve nerede konaklayacağını, ne kadar para kazanacağını Amerika’ya gitmeden çok önce bilir. Global Vizyon olarak tüm programlarımızda olduğu gibi öğrencilerimizin büyük kısmını “Job Fair- İş Fuarları”nda yerleştirmekteyiz. “Job Fairs” öğrencinin kendisine en uygun işi seçmesinde büyük bir önem taşır.

3. Economical WAT Paketi

• Kredili WAT : WAT programına daha ekonomik katılmak isteyen öğrencilerimizin “özel kredi” imkanları ile katılmasının hedeflendiği WAT program türü. Bazı bankalar WAT programına katılacak öğrencilere düşük oranlarda kredi açmaktadır. 12 aydan 48 aya kadar taksitle programa katılabilirsiniz.

• Group Bonus WAT: WAT programına ekonomik katılmak isteyen öğrenciler, gruplar halinde başvuru yaparlarsa “özel bir indirim” sağlanmaktadır. Group Bonus WAT avantajından yararlanmak için en az 5 kişilik bir gurup olması gerekir.

• Self Placement WAT : Kendi işini ve konaklamasını bulmak isteyen öğencilerimizin yönlendirildiği WAT programıdır. Özellikle daha önce WAT programına katılmış öğrenciler kendi işlerini ve konaklamalarını bulursa program çok ekonomik olmaktadır.

Global Vizyon, Merkezi İngiltere'de bulunan "Language Travel Magazine" tarafından Doğu Avrupa'nın en iyi Yurtdışı Eğitim Danışmanlıklarından birisi olarak seçildi. Yüzlerce kurum arasından ilk 5'e Türkiye'den ilk ve tek giren kurum olan Global Vizyon sektördeki başarılı yürüyüşüne devam etmektedir.
 
Global Vizyon'un dünyanın en iyi Yurtdışı Eğitim Danışmanları arasında gösterilmesine katkıda bulunan tüm çalışanlarımıza, yurtdışı okullarımıza ve öğrencilerimize teşekkür ederiz

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Kuruçeşme mah. Altıparmak cad. Sarıoğlu Apt No:59/3
İl / İlçe / Semt : Bursa » Osmangazi » Merkez
Telefon : +90 224 2202282
Telefon 2 : +90 224 2202248
GSM Telefon : +90 532 7275425
Fax : +90 224 2202624
E-Mail Adresi :
Eklenme Tarihi : 20 Kasım 2008 Perşembe
Ziyaret Sayısı : 3.909

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Santral Yurtdışı Eğitim ile benzer firmalar :

 Studyplus Yurtdışı Eğitim
Dil Okulları Work Travel Üniversite Yüksek Lisans Staj Sertifika Programları Work Study Bulgaristan Üniversiteleri ve Yaz Kampları konularında ücretsiz danışmanlık hizmetleri
http://www.studyplustr.com    İstanbul    Beşiktaş    Yurtdışı Eğitim

 Abc Yurtdışı Eğitim Danışmanlık
Yurtdışı eğitim hizmetleri vermekteyiz.
http://www.kocaeliegitim.com    Kocaeli    Merkez    Yurtdışı Eğitim

 Bilişim Grup Bilişim Ve ıletişim Ve Santral Sistemleri
Firmamız telefon santralleri çevre birimlerinin satış ve servisini yapmaktadır. Satışını ve servisini verdiğimiz markalar: 1- KAREL 2-SİEMENS 3-ALCATEL 4-MULTİTEK 5-TELESİS 6-ERİCSSON 7-PANASONİC SESLİ YANIT SİSTEMLERİ, SANTRAL MÜZİKLERİ, KONSOLLAR, FCT CİHAZLARI, KABLOLAMA, TELEFON MAKİNALARI, IVR SİSTEMLERİ, TELEFONDA RANDEVU SİSTEM
http://www.santralci.com    İstanbul    Şişli    Telefon Santralleri

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 90
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları