Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Arel Gecegelen Para Kasaları ve Metal San. Tic. Ltd. Şti.

Kategori : Alışveriş » Ofis Malzemeleri » Çelik Para Kasası

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Arel Gecegelen Para Kasaları ve Metal San. Tic. Ltd. Şti.
Web Adresi : http://www.gecegelen.com.tr
Kısa Açıklama : Şirketimiz Ankara'da 50 yıldır çelik para kasaları imalatı yapmaktadır.

Arel Gecegelen Para Kasaları ve Metal San. Tic. Ltd. Şti. Hakkında :

1957 yılından bu yana Çelik Para Kasaları sektöründe faaliyette bulunan AREL GECEGELEN PARA KASALARI VE METAL SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. Ankarada, Ankara sanayisinin ilk gelişmeye başladığı yer olan Soğukkuyu mevkiinde, Sn. Mehmet GECEGELEN tarafından kurulmuş ve kendisine kaliteli üretimi ve dürüstlüğü ilke edinerek üretim faaliyetlerine başlamıştır.

     AREL GECEGELEN PARA KASALARI  o günden bugüne geçen yaklaşık yarım asıra yakın zaman dilimi içerisinde sektöründe birçok ilki gerçekleştirerek, kalite ve dürüstlükten ödün vermeden ürettiği çelik para kasaları ile Finans sektöründeki birçok kuruluşun, kamu ve özel bankalarının, kuyumculuk sektöründeki birçok kuyumcunun, döviz bürolarının, inşaat firmalarının güvendiği ve tercih ettiği bir marka haline gelmiştir. Sektörde AREL GECEGELEN markalı kasalar çeşitli banka ve işletmelerde profesyonel soyguncular tarafından uzun süre uğraşılıp da açılamayan kasalar olarak haklı bir şöhrete kavuşmuş olup, firma sektördeki yerini, kalıcılık ve devamlılığını uzun yıllar bu ünü sayesinde devam ettirmektedir.

     AREL GECEGELEN geniş ürün yelpazesiyle ve günümüz teknolojisine uygun makine parkıyla müşteri ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilecek bir güce sahip olup, kasa kullanıcılarının güvenliğini tam olarak sağlamak adına para kasası üretimlerinde kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden estetik ve güvenliği en iyi şekilde bir araya getirmeye çalışmaktadır. Yurtdışına ihracatıda bulunan şirket, satış sonrası servis hizmetleri için gerekli olan Tüketici Desteğini Profesyonel Teknik kadrosuyla sağlamaktadır. 

     AREL GECEGELEN başarılarla dolu yarım asıra yakın bir süreyi geride bırakırken geldiği noktayı bir sonuç olarak değil, yeni atılımlar yapmanın başlangıcı olarak görmektedir.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : merkez (shoowroom) :aslanbey cad. no:21/1
İl / İlçe / Semt : Ankara » Altındağ » iskitler
Telefon : +90 312 3413228
Telefon 2 : +90 312 3541787
Fax : +90 312 3415948
Eklenme Tarihi : 6 Ekim 2008 Pazartesi
Ziyaret Sayısı : 2.489

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Arel Gecegelen Para Kasaları ve Metal San. Tic. Ltd. Şti. ile benzer firmalar :

 Bursa Karel Yetkili Satıcı Teknik Servis 2s ıletişim
KAREL *TELEFON SANTRALLERİ *ÇEVRE BİRİMLERİ *KABLOLU,DECT,SAYISAL VE IP TELEFONLAR *FAX MAKİNELERİ *GSM TERMİNALLERİ *ALT YAPI KABLOLAMA *SANTRAL BAKIM, ONARIM VE MONTAJ *SATIŞ VE SATIŞ SONRASI 7/24 TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ *CCTV KAMERA SİSTEMLERİ *GÜVENLİK SİSTEMELRİ *ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ *KAREL KAMERA SATIŞ VE SATIŞ SONRASI TEKNİK S
http://www.karel-servis.net    Bursa    Yıldırım    Telefon Santralleri

 Karel Elektrik Elektronik
YANGIN ALGILAMA KAMERA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ SES VE DATA SİSTEMLERİ OTOMATİK KAPI BARİYER KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ KONUSUNDA (SCALA)AKILLI BİNA UYGULAMASI KONULARINDADA FAALİYET GÖSTERMEKTEYİZ
karelelektronik@hotmail.com    Bursa    Osmangazi    Elektrik

 Arelel
Her türlü inşaat projelerinin başlangıç aşaması olarak kabul edilen hafriyat ve temel kazı çalışmalarında teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz.
http://arelel.com.tr    Zonguldak    Merkez    Hafriyatçılar

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 110
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları