Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Okay Digital Fotoğ. San. Tic. Ltd. Şti.

Kategori : Çeşitli Sektörler » Fotoğrafçılar » Fotoğraf ve Stüdyo Malzemeleri

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Okay Digital Fotoğ. San. Tic. Ltd. Şti.
Web Adresi : http://www.okaydigital.com.tr
Kısa Açıklama : Profesyonel fotoğraf stüdyosu ve laboratuvarı dijital analog baskı merkezi.

Okay Digital Fotoğ. San. Tic. Ltd. Şti. Hakkında :

1978' den Bu Güne...

    1978 yılında Ahmet YUVANÇ Tarafından mütevazı bir fotoğraf stüdyosu ile sektöre ''OKAY COLOR'' olarak ilk adımlarını atan ve zaman içerisinde fotoğraf sektöründe halka her türlü laboratuvar hizmeti veren, sınırsız dijital çözümlerin sunulabildiği bir yapıya sahip olmuştur.

     Yaptığı işte, belirlediği standartlarla sektöre yenilikler katan Firmamız 1996 Yılında Kurumsallaşarak Ahmet YUVANÇ ve Eser YUVANÇ ortaklığıyla OKAY DIGITAL FOTOĞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında  yeni bir oluşumda sektöre farklı bakış açısını Ve , bu konuda sürati ve hizmet kalitesini artırmak için, uzmanlaşmaya ve kurumsallaşmaya gitmiştir.Kendi iç yapısındaki şekillenmeyi tamamladıktan sonra, teknoloji ile fotoğraf sanatını birleştirmeyi başaran OKAY DIGITAL, bu alanda sektördeki diğer kuruluşlara da yeni ufuklar açmıştır.    

     OKAY DIGITAL deneyimli, enerjik ve işine sevdalı bir ekibin eseridir. Bu amaçla, sağlıklı büyüme bilinciyle birikimlerini daha iyi bir hizmet için yatırıma dönüştüren bir yapıyı benimsemiştir. Bu konuda hiçbir fedakarlıktan çekinmeyen Okay Digital Fotoğrafçılık, fotoğraf sistemlerini büyük bir cesaretle satın almış ve sektörün hizmetine sunmuştur. Bu felsefe Okay Digital'i bugün kaliteli ve sınırsız hizmeti vermesine imkan tanımıştır.

    Her şey kaliteyi hedef almakla başladı. Kaliteyi yaşamakla devam edecek. Her adımında profesyonel bir firma olan Okay Digital Fotoğrafçılık; Kaliteyi daha da mükemmeleştirmeyi hedeflemiş, yönetiminden personeline kadar en iyi hizmete odaklanmıştır. Çalışmanın aşka, işin sanata, sabrın istikrara, kararlılığın kaliteye, alışverişin dostluğa dönüştüğü yerde Okay Digital Fotoğrafçılık her zaman aynı çizgide olacaktır.." 

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Alibeyli Mahallesi Atatürk Caddesi Şehit İsmet Yavuz Sokak No:11/A
İl / İlçe / Semt : Osmaniye » Merkez » Alibeyli
Telefon : +90 328 8143494Dahili : 11
Telefon 2 : +90 328 8133145Dahili : 11
GSM Telefon : +90 533 6933303
Fax : +90 328 8145996
E-Mail Adresi :
Msn :
Eklenme Tarihi : 19 Eylül 2008 Cuma
Ziyaret Sayısı : 2.283

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Okay Digital Fotoğ. San. Tic. Ltd. Şti. ile benzer firmalar :

 Digitech Digital Teknoloji San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Digitech Bilimsel, Digitech Endüstriyel ve Digitech Askeri olmak üzere 3 ana faaliyet alanıyla üretime devam eden Digitech Digital Teknoloji Sanayi, birçok üniversite, endüstriyel ve savunma sanayi şirket ve kurumlarına hizmet vermektedir.
http://www.digitech-ltd.com    Ankara    Yenimahalle    Endüstriyel Elektronik

 Naz Digital Uydu Sistemleri Ve Bilgisayar
Firmamız 2006 Yılında Tekirdağ/Marmara Ereğlisi`nde Ticari Faaliyetine Başlamış Olup 2007 Yılından Beri Kocamustafapaşa İstanbul`da Faaliyetine Devam Etmektedir.Uydu Sistemleri , Bilgisayar , Elektronik , E-ticaret , Teknik Servis Ve Mağazacılık Konularında Faaliyet Göstermekte Olan Firmamız Uydu Alıcısı Ve Bilgisayar Ağırlıklı Olmak Üzere Dvd Play
http://www.nazdijital.com    İstanbul    Fatih    Uydu Cihazı Bakım

 Okay Iç Dış Ticaret Danışmanlık - Ayşe Nergis Yıldız
Çinden ithalat mı yapmak istiyorsunuz?, Çindeki firmayı buldunuz ama üründen emin mi olamıyorsunuz? Çin ithalat ihracat danışmanlık konusunda sayısız referanslarımızla hizmetinizdeyiz. Dış Ticarette Risk Almayın! Çinden ithalat, Avrupa ya da Ortadoğu'ya ihracat sizin için korkulu bir durum olmasın. "OKAY'a DANIŞIN DUNYA ILE TANIŞIN"
http://www.turkticaridanisman.com    Ankara    Çankaya    Çeşitli Araştırma Hizmetleri

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 323
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları