Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Kafkaslar Yapı Sistemleri

Kategori : İnşaat » İnşaat Malzemeleri » Yapı Kimyasalları

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Kafkaslar Yapı Sistemleri
Web Adresi : http://www.kafkaslar.com.tr
Kısa Açıklama : Alüminyum ve paslanmaz çelik merdiven korkulukları bağlantı elemanları ve küpeşte aksesuarları imalatı yapıyoruz.

Kafkaslar Yapı Sistemleri Hakkında :

           1970 yılında Sivas’ta kurulan firmamız 1976 yılında İstanbul’a taşınarak çelik eşya,kut,V otomat,yes pano,tabansalcı pano gibi ürünlerin imalatını yapmıştır.Alüminyum ve paslanmaz çelikten merdiven küpeşte uygulamalarının modern ve estetik görünümü ile yaygınlaşması neticesinde faaliyet alanını tamamen bu sektöre  taşımış ve bu alanda çalışarak Kafkaslar Yapı Sistemleri markasını oluşturmuştur. Kafkaslar Yapı Sistemleri olarak özellikle son altı yılda önemli adımlar attık.2007 yılında küpeşte aksesuar üretiminin yanında birde profil tesisi açtık ve profil üretmeye  başladık.Küpeşte aksesuar üretimimizi  imalat,polisaj-eloksal işlemi,paketleme ve sevkiyat, satış gibi ana kısımlara ayırdık. Tüm kısımlarda ayrı ayrı fakat birbiriyle koordineli bir şekilde gelişme ve uzmanlaşma süreci yaşadık.İmalatta en son teknoloji  CNC makineleri ve testereler başta olmak üzere makine parkurumuzu yeniledik.Bu gün 15 CNC,3 tam otomatik testere,çeşitli sayıda revolver makineleri ve sair ekipmanlarımızla sektörümüzün en geniş ve modern makine parkurlarından birine sahibiz. Kafkaslar işinde uzman 75 çalışanıyla, 4000 metrekare kapalı alan üzerinde aylık 1 milyon adet üretim kapasitesiyle  sektörde önemli bir paya sahiptir. Titizlikle ürettiğimiz küpeşte aksesuarlarının ürün kalitesinin belirlenmesinde çok önemli olan yüzey işleme merhalesini en iyi şekilde gerçekleştirmek için 2007 yılında kendimize ait eloksal (anodik oksidasyon) tesisimizi kurduk.Ürünün depo ve sevkiyat safhalarında zarar görmemesi için son derece kaliteli bir ambalajlama ve kutulama sistemi gerçekleştirdik.Her ürün kendisine ait özel ambalajlar içinde birbirine temas etmeyecek şekilde ambalajlanıp kutulanmaktadır.2006 yılında ön hazırlıklarına başladığımız imalat muhasebesi ve üretim planlama çalışmalarına,yurdumuzun önde gelen yazılım şirketlerinden uyumsoftla beraber gerçekleştirdiğimiz proje sonucu 2007 yılında uygulamaya geçtik ve daha verimli çalışma imkanı yakaladık.Paketlemede barkod ve etiket uygulamasına geçtik,bu sayede stoklarımızı daha kolay takip edip,eksilen ürünlerimizi üretim planlamaya alarak,ürün teminindeki aksaklıkların önüne geçtik,müşterilerimizin siparişlerine hızla cevap verebildik.Firmamız 2005 yılında tüm gereklerini yerine getirerek aldığı ISO 9001-2000 kalite güvencesi belgesinin 2007 yılındaki ara denetiminden minor hata almadan geçti.

Kaliteli ve standart üretim,müşteri odaklılık kalite politikamızın dayandığı temel esaslardır.Kaliteyi hammadde girişinden başlayıp,ürünün paketlenmesinden,en son basamakta müşteriye teslim edilmesine kadar her bir kritik noktada gerekli bilgi ve donanıma bağlı personel tarafından,titizlikle kurulmuş bir sisteme bağlı olarak ve kendi bünyemizde gerçekleştirmiş olmak başarımızın kaynağıdır.Bugün Türkiye’nin her bölgesinde,dış pazarda ise 12 ülkede,3 ayrı kıtada satılan aksesuarlarımız pek çok prestijli binada gerek büyük firmalar,gerekse merdiven ve küpeşte montaj ustaları tarafından memnuniyetle ve sevilerek kullanılmaktadır. Bundan sonrası için yakaladığımız trendi arttırmak,profesyonel bir firma olarak toplam kalite alanında  ilerlemeye devam ederek sürekli daha iyi olmak için gayret göstermekteyiz.Kafkaslar Yapı Sistemleri olarak markalaşmaya gereken önemi verdik imalatımızla, uygulama ekiplerimizle, yönetimimizle, tüm personelimizle çalıştık  ve bugün iftihar ediyoruz ki Kafkaslar Yapı Sistemleri alüminyum sektöründe  bir markadır.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Yeni San.Mah.Barajyolu Cad.Ağaoğlu Eltes Karşısı Esenşehir
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Ümraniye » Y.Dudullu
Telefon : +90 216 3648712
Telefon 2 : +90 216 3656014
Fax : +90 216 3648712
E-Mail Adresi :
Msn :
Eklenme Tarihi : 02 Eylül 2008 Salı
Ziyaret Sayısı : 2.461

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Kafkaslar Yapı Sistemleri ile benzer firmalar :

 Pratik Sistemler Enerji Ve Yapı
Firmamız, Güneş ve Rüzgar Enerjisinden elektrik üretimi, ayrıca Prefabrik ve Ahşap Yapılar üzerine faaliyet göstermektedir.
http://www.pratiksistemler.com    İzmir    Menderes    İnşaat

 Yeni Gezegen Yapı Inşaat
Gezegen İnşaat yüksek kalitedeki alman menşe'ili SKY CEİLİNG PVC Germe Tavan Malzemesinin ithalat,ihracat ve imalatını gerçekleştirmektedir. Bununşa birlikte LED floresan ve aydınlatma konusunda da müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermek için elinden gelen her imkanı kullanmaktadır. Gezegen İnşaat yönetimi ve çalışanları satış ve satış son
http://www.skyceiling.net    İstanbul    Ümraniye    Özel Tasarımlar

 Saraysan Yapı Ve ınş. Malzemeleri Ltd. Şti.
İnşaatla ilgili temelden çatıya her türlü uygulama ve malzeme satışı yapılmaktadır.
http://www.saraysanyapi.com    Antalya    Merkez    Sıva İşleri

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 155
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Aktüel Ürünler - Oyuncak - Puzzle Oyunları