Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Bursa Sosyal Araştırma Merkezi

Kategori : Danışmanlık » Araştırma

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Bursa Sosyal Araştırma Merkezi
Web Adresi : http://www.bursamgroup.com
Kısa Açıklama : Grup firmamız sosyal araştırma konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bursa Sosyal Araştırma Merkezi Hakkında :

2001 yılında temelleri atılan BURSAM GROUP Türkiye’de her zaman ilkeleri gerçekleştirmeyi hedefleyen bir geleneğin temsilcisi olmuştur. Bünyesinde toplam 7 firma olan BURSAM GROUP sosyal ve stratejik araştırmalar, finansal hizmetler, dış ticaret, koçluk hizmetleri, kurumsal danışmanlık ve insan kaynakları danışmanlığı veren hizmet kuruluşları topluğudur. Kuruluşundan itibaren çağdaş, kalite ve profesyonel hizmet için gerekli ürün ve hizmetleri sunan BURSAM GROUP bünyesindeki kuruluşlarında rekabet üstünlüklerini kalıcı kılmayı hedefleyen bir yönetim anlayışı benimsemiştir.

 BURSAM GROUP

GROUP ŞİRKETLERİMİZ:

BURSA SOSYAL VE STRATEJİK ARAŞTIRMA MERKEZİ

BURSAM KOÇLUK HİZMETLERİ

BURSAM DANIŞMANLIK

BURSAM İNSAN KAYNAKLARI

BURSAM PROJESS

BURSAM FAST

BURSAM AJANS

                                

 

  BURSA SOSYAL ARAŞTIRMA MERKEZİ

1998 yılından itibaren birikim ve deneyimlerin sonucunda BURSA SOSYAL ve STRATEJİK ARAŞTIRMA MERKEZİ 2001 yılında BURSAM GROUP bünyesinde kurulmuş ekonomik ve sosyal alanlarda ulusal ve uluslararası düzeyde, pazarlama ve kamuoyu araştırmaları yapmak amacıyla kurulmuş Türkiye’nin lider araştırma kuruluşudur.

Firmamız, kuruluşundan bu yana profesyonelce saha ve soyal-siyasal araştırma hizmeti vermektedir. BURSAM GROUP firmalarından BURSA SOSYAL VE STRATEJİK ARAŞTIRMA MERKEZİ ile çalışma kararı verdiğiniz andan itibaren,konunun  enine alınıp enine boyuna sorgulandığı başlangıç aşamasından sonucun önünüze geldiği ana kadar ‘’sorunsuz’’ bir deneyim yaşarsınız Saha hizmetlerinden gösterdiğimiz ‘’yaratıcılık’’kurduğumuz ilişkilerdeki ‘’açıklık’’ve ‘’yalınlık’’ dikkatinizi çekecektir.Bursa Sosyal ve Stratejik Araştırma  Merkezi yöneticileri her projenizde sizinle beraber düşünecek ve uygulanabilir çözümler üreteceklerdir.

 Bursa Sosyal ve Stratejik Araştırma  Merkezi  ile çalışmak kısa sürede birçok müşterimiz için yıllar boyu sürecek  bir iş birliğine dönüşmüştür.Bu ilişkileri her zaman karşılıklı ilgi,saygı ve güven temeline oturtmak,bizim için yalnızca ‘’iş yapmaktan’’çok daha önde gelmektedir.Amacımız Pazar ve Kamu Araştırmasına gereksinim duydukları her zaman müşterilerin yanlarında bulacakları ‘’araştırma ‘’ortağı olmaktır

Bursa Sosyal ve Stratejik Araştırma Merkezi  prensip olarak ESOMAR/ICC’nin araştırmacılar için koyduğu mesleki kuralları uygular.

Sürdürülebilir büyümenin ancak ve ancak bilgiye dayalı olarak gerçekleşebileceği günümüz rekabet koşullarında BURSAM GROUP müşterilerine bilgiye dayalı danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Cancılar Caddesi Bıçakcılar Sokak NO.2
İl / İlçe / Semt : Bursa » Nilüfer » HEYKEL
Telefon : +90 224 2211388
Telefon 2 : +90 224 2211344
Fax : +90 224 2211344
E-Mail Adresi :
Msn :
Eklenme Tarihi : 24 Ağustos 2008 Pazar
Ziyaret Sayısı : 4.463

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Bursa Sosyal Araştırma Merkezi ile benzer firmalar :

 Bursa Düğün Evi - Nikah Şekeri Ve Bebek Şekerleri
Firmamız kendi üretimi olan olan nikah şekeri ve bebek şekerleri satışı yapmaktadır.Ayrıca kına malzemeleri,bebek sepetleri ve kapı süsleri ,davetiye çeşitleri ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
http://www.bursadugunevi.com    Bursa    Osmangazi    Davet Organizasyon

 Bursa Teknik Yapı
Bursa Teknik Yapı Bombeli Cam Cam Balkon Erpen Bursa Bölge Yetkili Üretici Bayi
http://www.bursateknikyapi.com    Bursa    Osmangazi    İnşaat

 Etap Sürücü Kursu Bursa
SÜRÜCÜ KURSU.BURSA EHLİYET TE KAMPANYA-ÖZEL DİREKSİYON DERSİ 30 TL.MINI COOPER İLE EĞİTİM AYRICALIĞI.OTOMATİK ARAÇLA DİREKSİYON DERSİ.A2.B.C.E.D.H EHLİYETLER VERİLİR.OSMANGAZİ-NİLÜFER-YILDIRIM. Etap SÜRÜCÜ KURSLARI BURSA.
http://www.etapegitim.com    Bursa    Osmangazi    Sürücü Kursu

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 246
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları