Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Cici Catering

Kategori : Hizmetler » Catering Hizmetleri

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Cici Catering
Web Adresi : http://www.cicicatering.com.tr
Kısa Açıklama : Her türlü organizasyon ve davetlerin ikram servisi konusunda hizmetinizdeyiz.

Cici Catering Hakkında :

Cici Catering

Her türlü organizasyon ve davetlerin ikram servisi konusunda gerekli lezzet, kalite, estetik, hijyen, çabukluk ve hareket yeteneği ile yepyeni bir Catering anlayışını oluşturmak üzere yola çıkmıştır. Gelişim ve lezzet’inin ilk adımlarını 1984’te Cici Meze ile atmış olup, 1994’te Cici Catering markası altında kalite odaklı Catering çizgisi ile kurumsallaşmıştır.

 

Cici Catering, “Toplam Kalite Yönetimi” ve “Yalın 6 Sigma” çerçevesi altında tamamen Catering’e özgü geliştirdiği Kalite Kontrol Departmanı ile hijyen anlayışını ve üstün damak zevkini her daim en üst seviyede tutmayı amaçlamıştır. Teknolojinin sağladığı son imkânlar ve bilgisayar sistemi kontrollü alt yapısı, Cici Catering’in hedeflerini her koşulda bir adım öteye taşımasına yardımcı olur.
 
Departmanlara ayrılmış personelimiz haftanın belirli gününde; müşteri ilişkileri yönetiminden, hijyen standartlarına, toplam kalite yönetiminden, gıda güvenliğine kadar çeşitli konularda eğitime tabi tutulurlar. Bunun nedeni en iyiyi yakalamak ve sürekli gelişimi sağlamak adına “Önce İnsan Kalitesi” anlayışına olan inancımızdır.
 

Geçmişten günümüze süzülen ürün, deneyim ve bilgi birikimi, yöresel ve ulusal mutfaklarının zenginliğiyle Cici Catering çatısı altında birleşir ve aşçılarımızın yeteneğiyle bütünleşir. Bu bütünleşme süreci de mutfağımızda yer alan özel kamera sistemi ile İnternet aracılığıyla canlı yayınla gözlemlerinize sunulur. Daha sonrasında ise sizlerin arzuları ve gereksinimleri unutulmadan en ileri yöntem ve teknikler kullanılarak beğenilerinize tüm ürün ve hizmetlerimiz özenle sunulur.

Cici Catering Türkiye'nin ilk ve tek - National Association of Catering Executives- üyesidir.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : 3/2 Sok. No:4-6
İl / İlçe / Semt : İzmir » Konak » Üçkuyular
Telefon : +90 232 2481028
Fax : +90 232 2858034
Eklenme Tarihi : 16 Ağustos 2008 Cumartesi
Ziyaret Sayısı : 1.870

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Cici Catering ile benzer firmalar :

 Tet Organizason & Davet Catering Services
30 yıllık tecrübe ve deneyim , profesyonel kadro ve ekipmanlarımız ile dünya ve türk mutfağından seçkin mönüler sunumu eşsiz tadlar,10 kişden 2000 kişiye kadar tüm özel günlerinizde profesyonel çözümler ile yanınızdayız. Sevgiler günü için özel seri el yapımı çikolata ve benzersiz hediye kutu paketlerimizle bu özel günü size ve sevdiğinize ölüms
http://www.facebook.com/tetorganizasyon    İstanbul    Silivri    Organizasyon Hizmetleri

 Us Catering Tabldot Yemek Hizmetleri
Us Catering beklenti ve ihtiyaçları karşılayacak şekilde, kendi ve müşteri tesislerini kullanarak, toplu yemek üretimi, dağıtımı ve servisi hizmetlerini sunmaktadır.
http://www.uscatering.com.tr    Uşak       Gıda

 Lizaz Catering
Hizmette ve kalite de son nokta.
http://www.lizaz.com    Kocaeli    Merkez    Tabldot Yemek Firmaları

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 84
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları