Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Sanal Davetiye

Kategori : Alışveriş » Online Alışveriş » Diğer Herşey

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Sanal Davetiye
Web Adresi : http://www.SanalDavetiye.com
Kısa Açıklama : Firmamız davetiye sektöründe hizmet vermektedir.

Sanal Davetiye Hakkında :

Şirketimiz, 1976 yılında, kişisel iştirak olarak Hasan Hüseyin GÜL tarafından kurulmuştur. Faaliyetlerine, şu an şube olarak devam eden, Cağaloğlu, Zeynep Sultan Cami Sokak'da bulunan yerimizde açılmıştır.

Yaklaşık 20 yıl bu şekilde, sektördeki faaliyetlerine devam eden firmamız, 1997 yılında kurumsallaşarak, Ltd. Şti. konumuna geldi. 10 yıldır şirket bünyesinde yeni ürünler ve yeni faaliyet alanları ile sektördeki yükselişine devam etmektedir. Kuşe, Amerikan Bristol, Otokopi, Fotokopi, Karton, Çıkartma, 1. Hamur, 3. Hamur, Seka ürünleri ve diğer ithal kağıtları, firmamız bünyesinde barındırmaktayız.

2002 yılından itibaren Fantezi Kağıt sektöründe de aldığımız bayiliklerle, adımızdan söz ettirmeyi başardık. Ürün yelpazemizde bulunan çeşitlilik ve renklilik sayesinde, şehiriçi ve şehirdışı müşteri potansiyelimiz gittikçe gelişmektedir.

2007 yılından itibaren ise Davetiye sektörünün içinde olmamız artısıyla siz müşterilerimizin ayağına kadar hizmet götürme işini de üstlenmiş bulunmaktayız. Yurt içi ve Yurt dışı hizmet prensibiyle hem ülke içinde ki müşterilerimize hem de ülke dışında yerleşik gurbetçilerimize bu hizmeti sunmaktayız..

Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak amacı ile ürün yelpazemizi sürekli geliştirmekteyiz. Bayiliğini yaptığımız, Koehler, Fedrigoni, Conqueror, Olympia, Fatih Kağıt, Simge Kağıt, Prado Lousa, Schoeller çeşitlerimizle geniş bir alana hizmet vermekteyiz.

Aynı zamanda kendi ithalatımız olan Rose Paper Kataloğumuzla Özel (Butik) Davetiye sektöründe aranan firmalardan birisiyiz.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek ve aradığınız zaman yok dememek için, kendimizi ve ürünlerimizi devamlı güncellemekteyiz... Değerli Siparişlerinizi Bekliyoruz.


Oğuz Kağıtçılık Matbaacılık Reklamcılık
Yayıncılık San.ve Tic. Ltd.Şti.

Logo

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Mrk: Alayköşkü Cad. No:14/2 Cağaloğlu
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Eminönü » Cağaloğlu
Telefon : +90 212 5120504
Fax : +90 212 5137996
Eklenme Tarihi : 12 Ağustos 2008 Salı
Ziyaret Sayısı : 5.273

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Sanal Davetiye ile benzer firmalar :

 Acele Gelsin Sanal Mağaza Hızlı Güvenli Alışverisin Adresi
Günümüzde zaman kavramı her geçen gün dahada önemli olmaktadır. Bir günlük geçen zamanımızı nasıl geçirdiğimizinin planını çizdiğimizde gereksiz bir sürü işler için vakit harcadığımızı görmekteyiz. En küçük örneği alışveriş için çıktığımız bir gün için harcanan zaman ve maddi olarak gideri düşündüğümüzde ne kadar önemli olduğunu göreceksiniz
http://www.acelegelsin.com    İstanbul    Bağcılar    Diğer Herşey

 Sanalrenk Internet, Bilgisayar, Reklam Hizmetleri
- Web Sayfası Tasarımı - Domain - Hosting Satışı - Google Adwords Reklamları - SSL Sertifikası - Özel Ip - Bilgisayar Bakım - Onarım - Yazılım - Donanım Satışı - Katalog - Broşür - El İlanı Tasarımı ve Baskısı - Grafik Tasarımı ve Ajans Hizmetleri
http://www.sanalrenk.com    İzmir    Bornova    İnternet Hizmetleri

 Ulusalnet Sanal Mağ. Ve Bilişim Hizmetleri
Eczaneci 7/24 Online Satış Mağazası,Eczane,Sağlık,Kozmetik, CiltBakımı,Güzellik,Zayıflama,Doğal,Bitkisel,Bakım,Makyaj,Parfüm,Dermo Kozmetik,Medikal,Alışveriş,Cinsel Sağlık Ürünleri, Sipariş Hattı 0212 531 11 01
http://www.eczaneci.net    İstanbul    Fatih    Sağlık ve Güzellik

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 424
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları