Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Bursa İnşaat

Kategori : İnşaat » İnşaat Şirketleri » Tadilat ve Dekorasyon

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Bursa İnşaat
Web Adresi : http://www.bursainsaat.com
Kısa Açıklama : İnşaat sektöründe inşaat malzemeleri emlak dekorasyon başta olmak üzere firmalar ile müşterileri tek bir çatı altında buluşturmayı amaçlıyoruz.

Bursa İnşaat Hakkında :

Tekbir Adreste, Bir Çatı Altında ; bursainsaat.com

2008 Yılı Şubat Ayı itibariyle yayın hayatına başlayan www.bursainsaat.com, Bursa daki inşaat sektöründe faaliyet gösteren tüm firmalarla – firmaları, firmalarla – son kullanıcıları bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Bursainsaat.com un amacı nedir?
Bu amaçları doğrultusunda nasıl bir içeriğe sahip olacak?
Bursainsaat.com un temel amacı, “tek bir adreste, tek bir çatı altında” inşaat sektörünü buluşturmaktır. İnşaat, hafriyat, yapı, dekorasyon, emlak, ev elektroniği, taşımacılık gibi sektörü kapsayan tüm alanlarda faaliyet gösteren firmaların yaptıkları işleri tanıttığı, birbirleri ile devamlı irtibat halinde oldukları, teklif alıp verdikleri, ürünleri hakkında bilgi verdikleri, kampanyalarını paylaştıkları bir site olmayı amaç edinmiştir.

Firmalar neden bursainsaat.com da bulunma ihtiyacı duyacaklar, bursainsaat.com un üye firmalara ne gibi avantajları olacak?
Bursainsaat.com da yer alacak olan firmalar, inşaat sektöründe direk ya da dolaylı olarak faaliyet gösteren firmalar olacaktır. Kendi web sitelerinde de ürünleri ve hizmetleri ile ilgili bilgileri oluşturmuş durumdalar. Arama motorlarından bu bilgilere, bu sayfalara her zaman ulaşabilirler. Ama bu firmalar, bursainsaat.com çatısı altında olmakla, bu konularla ilgilenen diğer kurumların ya da ihtiyaç sahibi bireylerin, bu siteye girdiklerinde ihtiyacı olan ürünü ya da hizmeti ararken karşılarına, kalitesi, bilgisi, ve referanslarıyla çıkacaktır.

Bursainsaat.com da yer alan firmaların en önemli avantajları; “ürünlerini, hizmetlerini, kampanyalarını ve iş ilanı duyurularını, doğrudan konuyla ilgili kişilerin yer aldığı bir platformda yayınlama fırsatı bulmalarıdır.”

Firmalar neden fuarlarda yer alırlar?
Çünkü kendileri ile ilgilenecek ziyaretçiler ve rakipleri de oradadırlar. Bursainsaat.com da da aynı fuar mantığında olduğu gibi, konuya ilgi duyan ziyaretçiler ve rakipler bir arada olacaktır.

Firmalar ya da ekipler Bursainsaat.com da kendi sayfalarını hazırlamak istediklerinde ne yapmaları nasıl bir yol izlemeleri gerekir?
Bursainsaat.com a kayıt olmaları ve ardından firma ya da ekiplere göre üye paketi başvurusu yapıp, banka hesabına üyelik aidatlarını yatırdıktan sonra ödemeyi yaptıkları; Banka adı ve hesap numarasının da yazılı olduğu mail ile uyelik@bursainsaat.com a “uyelik” başlıklı bir mail atarak bildirmeleri gerekmektedir. Ardından bursainsaat.com ekibi tarafından onaylanacak hesabınız üzerinden ilan ekleyebileceksiniz.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Selçukhatun Mh. Konakardı Sk. Beker İşhanı Kat:4 No:20
İl / İlçe / Semt : Bursa » Osmangazi » Heykel
Telefon : +90 512 2215555
GSM Telefon : +90 546 2242121
Fax : +90 800 6149640
Eklenme Tarihi : 17 Şubat 2008 Pazar
Ziyaret Sayısı : 3.822

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Bursa İnşaat ile benzer firmalar :

 İşmen Tekstil İnşaat Otomotiv İthalat İhracat San. Tic. Ltd. Şti.
Erkek giyim konusunda faliyet göstermekteyiz.
http://www.    İstanbul    Şişli    Gömlek ve Kravat

 Afba İnşaat Gıd. San. Tic. Ltd. Şti.
İnşaat sektöründe faliyet göstermekteyiz.
http://www.afbainsaat.com    İzmir    Konak    Taşeron Hizmetleri

 Bm Grup Yapı Tesisat İnşaat Sanayi Limited Şirketi
İnşaat sektöründe faliyet göstermekteyiz.
http://www.bmgrup.com.tr    Ankara    Çankaya    Sıhhi Tesisat İşleri

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 218
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları