Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Acar Patent & Marka

Kategori : Danışmanlık » Marka & Patent

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Acar Patent & Marka
Web Adresi : http://www.acarpatent.com
Kısa Açıklama : Marka, patent, endüstriyel tasarımların yurtiçi ve yurtdışı tescili ve tescil sonrası tüm işlemlerinde hizmet vermekteyiz.

Acar Patent & Marka Hakkında :

ACAR Patent; Fikri ve Sınai hakların (Marka, Patent, Endüstriyel Tasarımların, ) yurtiçi ve yurtdışı tescili ve tescil sonrası tüm işlemlerinde hizmet vermekte olup, müvekkillerinin haklarının korunması konusunda her türlü hukuki desteği vermek, haksız rekabeti önlemek amacıyla çalışmaktadır.

 

Ulusal ve Uluslararası rekabet ortamında firmalarımızın; marka, patent ve tasarımlarının taklitleriyle mücadele etmesinde ilk ve en önemli adımı bunların Türk Patent Enstitüsü ve koruma talep edilen ülkelerin patent enstitülerinde “TESCİL” edilmesidir.

 

ACAR Patent; Dünyanın her ülkesindeki seçkin Patent ve Marka Bürolarıyla kurduğu işbirliği ile müvekkillerine uluslararası fikri ve sınai haklarının korunması işlemlerinde en kaliteli ve hızlı hizmeti vererek güvenilirliğini kanıtlamıştır.

 

ACAR Patent ekibi; Kendi alanındaki tüm ulusal ve uluslararası gelişmeleri sürekli takip eden, tamamı alanında deneyimli uzmanlar olan; Patent vekilleri, marka vekilleri, avukatlar,  patent mühendisleri, teknik çizim uzmanı, patent tercümanı, uluslararası işlemler uzmanı  ve asistanlardan oluşmaktadır.

 

ACAR Patent, Mesleki Sorumluluk Sigortası ise yasal düzenleme çerçevesinde Ergo İsviçre Sigorta Şirketi tarafından yapılmıştır.

Vizyonumuz
Türkiye’deki Sınai haklar alanındaki şirketler arasında, ilk beşteki yerini korumak, Yurtdışından Türkiye'ye yapılan başvurularda seçilen beş firmadan biri olmaya devam etmek.

Misyonumuz
Şirketlerin ulusal ve uluslararası rekabet gücünü arttırmak için Sınai Haklar bilincinin yaygınlaştırılması, yenilikleri, yenilikçiliği ve markalaşmayı desteklemek.
 

Acar_Logo

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Büyükdere Cad. No:57 K:6
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Şişli » Mecidiyeköy
Telefon : +90 212 2111616
Fax : +90 212 3562002
Eklenme Tarihi : 19 Kasım 2007 Pazartesi
Ziyaret Sayısı : 1.997

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Acar Patent & Marka ile benzer firmalar :

 Atlaslar Otomotiv Rentacar Turizm Ltd. Şti.
Oto kiralama hizmeti vermekteyiz.
http://www.    İstanbul    Sancaktepe    Oto Kiralama

 Büyükacar Ticaret
Firmamız mangal kömürü imalatı ve pazarlamasını yapmaktadır.
http://www.buyukacar.com    Kocaeli    Gölcük    Mangal Kömürü

 Emsi Danışmanlık Marka Patent Ve Eğitim Hizmetleri
TS EN ISO 9001 Kalite Sistemi,TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi,TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri ve TS EN ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri (OHSAS),HELAL GIDA Sertifikası danışmanlık hizmetleri ,Marka Patent başvurusu,Üretim İzni Gıda Sicil, İş Yeri Açma Ruhsatları ve Kalite Sistem Eğitim Hizmetleri verilmekt
http://www.    Aydın    Nazilli    Kalite Yönetimi

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 89
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları