Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Bill Eğitim Danışmanlık Kalibrasyon Ltd. Şti.

Kategori : Danışmanlık » Belgelendirme Hizmetleri

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Bill Eğitim Danışmanlık Kalibrasyon Ltd. Şti.
Web Adresi : http://www.aktifdanismanlik.com
Kısa Açıklama : Firmamız belgelendirme (sertifikasyon) konusunda hizmet vermektedir.

Bill Eğitim Danışmanlık Kalibrasyon Ltd. Şti. Hakkında :

Avrupa Birliği uyum sürecinin devam ettiği günümüzde her alanda belgelendirme (sertifikasyon) konusu gittikçe daha fazla önem kazanmaktadır. 

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22000, Organik Tarım, Europ Gap, Helal Gıda vb. ile ilgili belgeler gerek yurt içinde kamu kurumlarının açtıkları ihalelerde, gerekse yurt dışı satışlarda istenilen belgeler haline gelmiştir. Bunun yanında IRCA Kayıtlı Baş Denetim eğitimi hizmetleride vermekteyiz.

 

Ayrıca AB tarafından yayınlanan 23 Direktif kapsamına giren ürünler için CE markası kullanım zorunluluğu bulunmaktadır. Bu zorunluluk; Direktiflerle ilgili yönetmelikler ilgili Bakanlıklarca yayınlandıkça bahse konu ürünlerin yurt içi satışı için de söz konusu hale gelmektedir.

CE markası ise; henüz ülkemizde AB tarafından onaylanmış bir kuruluş bulunmadığı için, firmamızda Alman ve Çek Cumhuriyetinden Kuruluşlarının temsilciliği şeklinde belgelendirme çalışmalarını yürütmekteyiz.

 

Ülkemizin kalite ve sistem altyapısının geliştirilmesi çabalarına kendi alanından katkıda bulunmayı ilke edinmiş olan şirketimiz, firmanızın ürünlerinin gerek ulusal gerekse uluslar arası pazarda rekabet şansının artırılması için, sistemlerinizin belgelendirilmesi ve ürünlerinize CE markası verilmesi hususlarında işbirliği yapmaktan mutluluk duyacaktır.

 

BİLL Eğitim,Danışmanlık Kalibrasyon Ltd.şti.yukarıda bahsedilen konularda DANIŞMANLIK VE EĞİTİM  DÜZENLEYEN bir kuruluştur. Şirketimiz; Ulusal akreditasyon kuruluşumuz olan Türk Akreditasyon Kurumu’ndan (TÜRKAK) akredite olmuş kurumlarla  belgelendirme çalışmaları yapmaktadır. Aynı zamanda uluslar arası alanda saygın bir yeri olan Alman Akreditasyon Kurumu  akrediteli  Türkiye Temsilciliği ile yurt dışında da yaygın kabul gören belgeler verilmektedir.

 

22\06\2005 tarihli yönetmelik değişiklikleri ile, yayınlanan 25853 sayılı Resmi Gazetede Kamu İhalelerinde istenecek OHSAS 18001 ve HACCP belgelerinin TÜRKAK akrediteli şirketlerden alınma zorunluluğu getirilmiştir.

 

Sizinle beraber çalışmaktan mutluluk duyacağız. Saygılarımla;

logo

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Çamkoru sitesi karaçam apt. 9/10
İl / İlçe / Semt : Ankara » Yenimahalle » KONUTKENT
Telefon : +90 312 2417225
GSM Telefon : +90 532 4655366
Fax : +90 312 2566408
E-Mail Adresi :
Msn :
Eklenme Tarihi : 3 Ekim 2007 Çarşamba
Ziyaret Sayısı : 4.824

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Bill Eğitim Danışmanlık Kalibrasyon Ltd. Şti. ile benzer firmalar :

 Mobilla Yapı Dekorasyon Ltd Şti
1000 m2 kapalı alanda çalışan kendine ait boyanesi,modern makinaları olan ve özel imalat yapan bir firmayız.genellikle mutfak,banyo,kapı ve dekorasyon işleri yapmaktayız.
http://www.mobilla.com.tr    Bursa    Nilüfer    Özel Tasarımlar

 Arda Bulgaristan Eğitim Danışmanlığı
Bulgaristan 2007 de Avrupa birliğine girdi; 2007 den itibaren Bulgaristan Üniversiteleri YÖK denkliği kazandı. Firmamız 2007 yılından beri her yıl yüzlerce öğrenciye Bulgaristanda okumaları konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Geçmiş yıllarda yüzde yüz kayıt başarısını sağlamış, akabinde kayıt sonrası danışmanlık hizmeti veren firmamız, ye
http://www.ardabulgaristanegitim.com    İstanbul       Eğitim

 5s Yönetim Danışmanlığı Eğitim Bilişim ve Yayıncılık Hizmetleri
Firmamız yönetim sitemleri konusunda eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.
http://www.5s.com.tr    İzmir    Bornova    Kalite Yönetimi

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 327
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları