Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 


Gost R, Gostr, Gost , Ukrsepro Mert Danısmanlık

 
 

Gost R, Gostr, Gost , Ukrsepro Mert Danısmanlık

Kategori : Danışmanlık » Yurtdışı İşlemler » Belgelendirme

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Gost R, Gostr, Gost , Ukrsepro Mert Danısmanlık
Web Adresi : http://www.gost-ukrsepro.com
Kısa Açıklama : Mert Danışmanlık olarak Rusya Gost R, Ukrayna UkrSEPRO, Kazakistan Gost K ve Beyazrusya BelST kalite belgeleri temininde hizmet sunmaktayız.

Gost R, Gostr, Gost , Ukrsepro Mert Danısmanlık Hakkında :

Gost-R Sertifikası

Ürünlerin ve hizmetlerin kalite ve güvenliğini GOST, GOST-R standartlarına uygun olduğunu tasdik eden bir belgedir. Bu belge aynı anda Kalite sertifikası, Güvenlik sertifikası, Gümrük sertifikası diye adlandırılmaktadır. Ürün ve hizmetlerin kalite belgelendirilmesi bazı ürün ve hizmetlere zorunlu, bazı ürün ve hizmetlere istek üzerine yapılmaktadır. Sertifikanın zorunlu alınması gereken ürün ve hizmetlere sarı renkte sertifika, istek üzerine alınması gereken ürün ve hizmetler için ise mavi renkte sertifika verilmektedir. Rusya devlet standartlarının 30temmuz 2002 y. No:64“Kalite belgelendirilmesi zorunlu olan ürün ve hizmetler kanununa” istinaden ürün ve hizmetlere sarı renkte sertifika alınması zorunludur. Sertifika, ürün ve hizmetlerin Rusya Devleti tarafından akredite edilmiş laboratuarlarda test edilerek ve test protokolüne istinaden devlet tarafından akredite edilmiş sertifika merkezleri tarafından verilmektedir. Eğer ürün ve hizmetlerin GOST-R uygunluk belgelendirilmesinden hariç Yangın ve Hijyen belgelendirilmesi zorunlu ise, Rusya MÇS Bakanlığı 08Temmuz 2002y. No:320 “Yangın belgelendirilmesi için zorunlu olan ürünler” ve Rusya Devleti Hijyen standartları 15 Ağustos 2002y. No:325 “Hijyen belgelendirilmesi için zorunlu olan ürünler” kanunlarına istinaden önce Hijyen ve Yangın belgeleri alındıktan sonra GOST-R kalite belgesi verilmektedir.

 

Gost-R Gıda Güvenliği / Sağlık Sertifikası

Rusya Federasyonu’na yapılan ihracat öncesinde Bitki Sağlık Sertifikasına ilave olarak her üründe ihracat öncesi Rusya Federasyonu’nun limitleri göz önünde bulundurularak pestisit kalıntısı ve nitrat/nitrit düzeylerinin tespiti için gerekli analizlerin yapılması sonucunda uygun olan ihraç için, Gıda Güvenliği/Sağlık Sertifikası düzenlenmesi zorunlu hale getirilmiştir.

Rusya Federasyonu’na taze meyve ve sebze ihracatı öncesinde numune alma ve gerekli kontrollerini takiben belirlenen kriterleri karşılamadığı tespit edilmesi halinde o ürünün ihracatına izin verilmeyecektir.

Her parti ürün ihracatı öncesinde yukarıdaki tedbirler ilave olarak uygun olan ihraç edilen ürünlere Rusya / Ukrayna yetkili denetmenleri tarafından “Ticari Kalite Denetim Yeterlilik Belgesi” verilecektir

 

Goststroy Sertifikası

Goststroy belgesi inşaatta kullanılan ürünlere verilmektedir. Bu belge Rusya Devlet GOST-R,SNİP, PB normlarına uygun olduğunu tasdikleyen belgedir. Bu belge Rusya inşaat bakanlığı tarafından GOST-R belgelendirme sistemi kurallarına göre verilmektedir. Bu yüzden GOSTSTROY sertifikasında iki kuruluşunda ismi geçmektedir (GOST-R ve GOSTSTROY)

 

Hijyen Belgesi

Ürünlerin Rusya Devleti Hijyen normlarına uygun olduğunu tasdikleyen belgedir. Hijyen belgesi Rusya devleti “SAN EPİD NADZOR, TSGSEN” kuruluşu tarafından yapılan test ve sonuçlarına göre verilen belgedir. Hijyen belgesi Sağlık Bakanlığının 15 Ağustos 2001y No:325 “Hijyen belgesi zorunlu olan ürünler ”kanununa istinaden alınmaktadır. Hijyen belgesi insanla dolaylı veya dolaysız temasa geçen ve insan sağlığına zarar verebilecek ürünlerin hepsine zorunludur.

 

Red Mektubu

Bu belge Rusya Devleti tarafından akredite edilmiş sertifika merkezleri tarafından verilmektedir. Genelde red mektubu kalite belgelendirilmeye zorunlu olmayan ürünler için verilmektedir

Red Mektubunun iki türü vardır:

1-        Red Mektubu –ürünlerin satışı için

2-        Red Mektubu –ürünleri gümrükten geçirmek için

 

Gümrük için verilen Red Mektubu sadece “VNİİS” tarafından verilmektedir.

 

Yangın Sertifikası

Ürünlerin Rusya Devleti yangına dayanıklılık normlarına uygunluk belgesi.Yangın Sertifikası Rusya iç işleri bakanlığına bağlı olan MÇS kuruluşu tarafından verilmektedir.Yangın Sertifikası MÇS kuruluşu 08 Ağustos 2002 “Yangın Sertifikasına zorunlu olan ürünler” kanununa istinaden verilmektedir.

 

ROSTEHNADZOR (GOSTGORTEHNADZOR) LİSANSI: Tehlikeli ürün ve maddelerin üretimi ve kullanımı için verilen bir belgedir.

 

 

UkrSEPRO Sertifikası

Ürün ve hizmetlerin Ukrayna Devleti standartlarına uygun olduğunu tasdikleyen bir kalite sertifikasıdır.

 

Hijyen Belgesi

Ukrayna hijyen standartlarına uygunluk sertifikası.

Ürün ve Hizmetler :

Rusya Gost R,Ukrayna UkrSEPRO,Beyazrusya BelST, Kazakistan Gost K Kalite Belgeleri Temini.
Rusya Gost R,Ukrayna UkrSEPRO,Beyazrusya BelST, Kazakistan Gost K Kalite Belgeleri Temini.
Danışmanlık » Belgelendirme Yurtdışı

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Şehremini Mah.İskenderağa Cami Sok.No:29A.
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Fatih » Şehremini
Telefon : +90 212 6322756
GSM Telefon : +90 555 3690682
Fax : +90 212 6322780
E-Mail Adresi :
Msn :
ICQ : 306869346
Eklenme Tarihi : 18 Eylül 2007 Salı
Ziyaret Sayısı : 2.848

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Gost R, Gostr, Gost , Ukrsepro Mert Danısmanlık ile benzer firmalar :

 Mettler Toledo, Otomatik Titratör, Titratör, Ph Metre, Konica Minolta
Mettler Toledo, Otomatik Titratör, Titratör, PH Metre, Konica Minolta, Brookfield, Systec, Binder, Hassas Terazi, Otomatik Titratör, Renk Ölçüm Cihazı, Karl Fischer, Refraktometre, Densitometre
http://www.ecslabonline.com    İzmir       Makine Sanayi

 Etiket Baskı, Barkod/sticker, Baskılı Etiket, Baskısız Etiket Imalatı
Etiket Baskı Merkezi. Barkod, Sticker, Japon Akmaz, Baskılı etiket ve Baskısız etiket ihtiyaçlarınıza imalatçı olarak kalite, uygun fiyat politikası ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile etiket rehberi hizmetinizde..
http://www.etiketrehberi.com    İstanbul    Zeytinburnu    Dar Dokuma ve Etiket

 Emek Elektrik Şirinyer,buca
302 sokak no 30 /a şirinyer buca izmir her türlü elektrik arıza, bakım, onarım, makina kumanda kompanzasyon sistemleri, apartman konusma sistemleri yapılır tel cep 0533 262 03 57 uydu montaj format guncelleme merkezi uydu işleri her turlu kumanda işleri
http://www.    İzmir    Buca    Elektrik Toptancıları

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 276
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları