Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

1a-Consultants Ltd. Şti.

Kategori : Nakliyat Taşımacılık » Uluslar Arası Nakliyat » Uluslar Arası Nakliye

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : 1a-Consultants Ltd. Şti.
Web Adresi : http://www.1a-cargo.com
Kısa Açıklama : Çok dilli yük ve boş araç borsa sistemi.

1a-Consultants Ltd. Şti. Hakkında :

1A-CARGO.COM GLOBAL İŞLEYEN ve ÇOK DİLLİ BİR KARA- / DENİZ-/ HAVA-/ DEMİRYOLU

BOŞ ARAÇ KAPASİTESİ ve YÜK BİLGİ sistemidir.Bilgi hizmetlerimiz bünyesinde ayrıca

TAŞIMA ve LOJİSTİK SEKTÖR ENDEKSİ ve DEPOLAMA VE NAKLİYE ENDEKSİMİZ

üzerinde çok hızlı ve hedefli sektöre özgü güncel bilgi edinebilirsiniz.
1A-CARGO size veya sizden tüm nakliye piyasalarına, seçenekleriniz doğrultusunda
taşımacılık ve lojistik piyasa bilgilerinin en kısa sürede ulaşmasını sağlar.

Biz sizin için çok çalışıyoruz, ve tek hedefimiz Türk nakliye ve taşımacılık piyasasına ek değerler
katarak sizlere ek kazanımlar sağlamaktır.

1A-Consultants birçok üreticiyi, taşıma şirketini, dağıtım şirketini, teknoloji- ve lojistik hizmet sunucularını, uzman danışmanlık hizmetleri ile desteklemektedir. Şirketimiz küçük ve orta çaplı hizmet sunucularına daha büyük rakiplerinin sunmuş olduğu hizmet ve çözümler sunabilmeleri için danışmanlık ve akademik destek vermektedir. Şirketiniz dahilinde ve hizmet verdiğiniz müşteri kitlesinin taleplerin doğrultusunda bu gereksinimlerinizi tanımlayabilir ve sizler ile birlikte çalışma olanaklarımızı belirleyebiliriz.

Bizler karşılaştığınızı sorunları anlıyoruz, müşteriler sadece nakliye masraflarına, olandan daha fazla depo sahasına ve basit bir program dışında çok şeyler bekliyor. RFP ve RFQ'larınız gitgide yoğunlaşıyor ve ürün kataloğunuz ve işleriniz gitgide detaylı ve karmaşık olmaya başlıyor, kendi işiniz olmayan bölümlere sarkıyor. Müşteri potansiyelinizi genişletmek ve kar marjlarınızı belirlerken aşırı rekabet baskısındasınız. Müşterileriniz sizden, mevcut işleriniz dışında daha geniş kapsamlı çözümler getirebilecek oluşumlar arıyor. Eğer siz bu hizmetleri sunamazsanız, rakiplerinizden birinin bunu yapabileceğinden emin olabilirsiniz. Burada size,

1A-CONSULTANTS size rekabet edebilir bir avantaj sunabilir.

Müşterilerinizi destekleyebilmeniz için bizim esnek olanaklarımız ile takımınızın "Değerli" bir parçası veya tamamen ayrı bir partner organizasyon olarak bize güvenebilirsiniz. Bu hizmetlerden tamamen "yürüt devret birimi" olarak veya şirketinizden ayrı bir veri ve kazanç kaynağı olarak yararlanabilirsiniz.

1A-Consultants tam kapsamlı bir destek zinciri yönetimi sunar, öncelikle Avrupa (%75) ve diğer uluslararası aktiviteler (%25) işlerimizin tümünü oluşturmaktadır. Bu sorgulama size müşterilerinizin taleplerini değerlendirilerek şirketinizdeki olanakları belirlemek için oluşturulmuştur.

Uzman hizmet verdiğimiz ve çözüm bulduğumuz bazı konular:

  • Taşıma - Nakliye masraflarımı nasıl azaltırım? Hizmet seviyemi nasıl yükseltir ve müşterilerime olan taşıma sürecini nasıl kısaltabilirim? Nakliye olumsuzluklarını nasıl ortadan kaldırabilirim? Nakliyeciler ile sözleşmelerimi nasıl yapar ve onlarla nasıl pazarlık yapabilirim? Ana nakliyeci programımı nasıl başlatırım? Hizmet verimliliğini, hasar, şikayet, masraf, vs. nasıl ölçebilirim. Belirli bir ülke içinde veya yerel dağıtımı nasıl başlatır ve kontrol edebilirim? Teslimat ve geri dönüşüm organizasyonunu ve nasıl en verimli kılabilirim?
  • Dağıtım Merkezi - Operasyon giderlerimi nasıl en aza indirgerim? Çalışanların ve depo alanı kullanımımı nasıl en verimli hale getirebilirim? İşçi, depolama standartları, gerekli elleçleme araçları nasıl belirler ve entegre edebilirim? Tedarikçi yönetimi ve envanterini nasıl oluşturur ve nasıl programlarım? Envanter yönetimini nasıl takip eder stoklarımı nasıl en aza indirgeyebilirim? Envanter dönüşümümü nasıl hızlandırabilirim?
  • International - İthalatı ve ihracatı nasıl organize edebilirim? Hangi doküman ve prosedürler gerekmektedir? Uluslararası ticaret için neler gerekmektedir? Yeni antiterör uyulamaları benim sektörümü nasıl etkileyecektir?
  • Teknoloji - Gereksinimleri düzenlemek, seçim sürecini yönetmek, taşıma ve depolama uygulamalarını uyarlamak ve yönetmek. Gümrük mevzuatını uyarlamak, EDI, XML, gümrük programları, vs. Barkodlu takip ve tedarikçi şikayetlerinin değerlendirilmesi.
    Uluslararası ve yerel pazarlarda uzman olduğumuz ve müşterilerimize sunduğumuz bazı hizmetler:

Tedarik zinciri kurulumu - Ana hatları ile, sıra dışı hizmet ve masraf performansı sunan dijital tedarikçi ağı ve aynı zamanda eşsiz ve verimlilik kontrolü ve seçenekleri.

Tedarik zinciri uyarlaması -1A-Consultants tedarik zinciri yönetimi konularında kapsamlı tecrübeye sahiptir ve tedarik zinciri teknolojisinin gereksinimlerini, seçeneklerini ve uygulamalarını sektöründe öncü şirketlere ile birebir uygulamakta ve birçok sektöre hizmet vermektedir.

Tedarik zinciri entegrasyonu - Sipariş girişi, operasyon planlaması, takibat, envanter yönetimi, sipariş yönetimi, hammadde ve ürün elleçlemeleri, depolama ve teknolojik uyarlamalar ile alışılagelmiş işleyen ve kurumsal sınırlar doğrultusunda belirgin şekilde performans artırımı.

Kaynak Stratejisi ve Outsourcing - Outsourcing ve işleyişin belirgin şekilde geliştirilmesi ve ekonomik performansın sağlanarak organizasyonun ihtiyaçları en verimli şekilde karşılamasını sağlamak.

Biz organizasyonlar için kazançlı, stratejik, yapılanmış ve operasyon odaklı tedarik zinciri oluşturuyoruz.

Eğer, müşterilerinize burada belirtilen kapsamlı hizmetleri sunmak ve kazancınızı artırmak ilginiz çekiyorsa, lütfen bizimle irtibata girmekte tereddüt etmeyiniz. Bu vesile ile mevcut olanakları birlikte belirleyebiliriz ve size daha içerikli bilgi sunabiliriz.

Eğer müşterilerinize bu kapsamda hizmet vermek ve ek kazanç elde etmek ilginizi çekerse, lütfen daha içerikli bilgi almak için bizimle irtibata girmekte tereddüt etmeyiniz!

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Kasap İsmail Sok.Sadıkoğlu 4 İşM.K:3 No:40
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Kadıköy » Hasanpaşa
Telefon : +90 216 3376534Dahili : 14
Fax : +90 216 3376634
E-Mail Adresi :
Eklenme Tarihi : 29 Mayıs 2007 Salı
Ziyaret Sayısı : 2.699

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

1a-Consultants Ltd. Şti. ile benzer firmalar :

 Akare Elektronik Sanayi Ve Tiç. Ltd. Şti.
Firmamız elektronik güvenlik sektöründe faliyet göstermektedir.
http://www.akare.net    İstanbul    Şişli    Montaj ve Bakım Hizmetleri

 Tork Redüktör Elektrik Elktronik Makina Kimya San.tic.ltd.şti
Tork Teknik LTD.ŞTİ. Sektörde geçirdiği ilk yılın sonunda; Pazar lideri birçok firmanın ana bayiliğini, bölge temsilciliğini ve yetkili satıcılığını almıştır. “Yerinde tespit ve hizmet” felsefesi ile hareket eden firmamız, siz müşterilerimize daima en güvenilir ve en ekonomik çözümleri sunmayı hedef edinmiştir. “Tek marka ve tek ürün”, b
http://www.torkteknik.com    İzmir       Makine Sanayi

 Yıldız Mimarlık Mühendislik Inş. Ltd. Şti.
20 YILI AŞKIN TECRÜBE VE UZMAN KADRO İLE ANKARA GÖLBAŞINDA KONUT VE VİLLA PROJELERİ HAZIRLAMAKTAYIZ
http://www.    Ankara    Çankaya    Mimarlar

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 463
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları