Firma Rehberi


 

Ana Sayfa Ürün ve Hizmetler İller Firmanızı Ekleyin Bize yazın İstatistikler Popüler Üye Girişi

 
 

 
 

Bilmerk Bilgi Işlem Çözümleri San. Tic. Ltd. Şti.

Kategori : Bilgisayar » İnternet Hizmetleri » İnternet Hizmetleri

Bu firmayı açılış sayfası yapın!

Bu firmayı sık kullanılanlara ekle!

Firma detaylarını yazıcıya gönder!

Firma Adı : Bilmerk Bilgi Işlem Çözümleri San. Tic. Ltd. Şti.
Web Adresi : http://www.bilmerk.com.tr
Kısa Açıklama : Pratik Ofis Ticari Paket Programları Marmara Bölgesi ana dağıtıcı olan firmamız, ticari program satışının haricinde, web sayfası tasarımı,kurumsal kimlik,domain,hosting,toplu e-mail gönderimi,toplu sms,pc teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Bilmerk Bilgi Işlem Çözümleri San. Tic. Ltd. Şti. Hakkında :

Firmamız Pratik Ofis Ticari Programları Marmara Bölgesi ana dağıtıcısıdır. Pratik Ofis ticari programları kullanımı ile birçok alanda hızlı ve sorunsuz çözümler sunmaktayız. Prof Ticari Paket Programı kullanımı ile birlikte, ön muhasebe yazılımlarından beklediğiniz her türlü işleminin yanı sıra, stok takibatı, sipariş işlemleri, teklif işlemleri ve servis işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Aynı ekranda fatura keser, aynı ekranda tahsilat yapar, aynı ekranda çek yazar, yine aynı ekranda bu işlemlere ait, değişik filtreler uygulayarak her türlü raporu en kısa süre de alabilirsiniz. Prof Muhasebe, İşletme, Müşavir Paketleri ile muhasebe alanında çözümler sunmanın yanı sıra, Prof Fırın, Restoran, Adisyon, Hal, Mağaza ve Fide ile sektörel anlamda çözümler sunmaktayız. Firmamız Pratik Ofis Ticari Programları kurulumu ve teknik destek hizmetleri ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.
 

Bunların yanı sıra Web Sayfası Tasarımı, Domain Tescili ve Hosting konusunda da müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Web sayfası tasarım ve programlama hizmeti verirken amacımız yüksek maliyetlerden ve en önemlisi zamandan tasarruf etmeyi sağlarken, müşterimize ait bir departman gibi çalışarak bir çok farklı konuda tek sorumluyla iş takibini kolaylaştırmaktır. Interaktif Tanıtım konusundaki hizmetlerimizi bir bütün olarak ele alıp, projelerde müşterilerimiz ile birlikte çalışarak, hedef kitlelerine uygun stratejiler öneriyor, yapıyı onlarla beraber oluşturuyoruz. Toplu mail gönderimi, arama motorlarına kayıt, kurumsal kimlik tasarımı, e-reklam ve banner tasarımı ile ilgili konularda da hizmet vererek interaktif anlamda farklı birçok çözüm sunmaktayız.

        

Bilgisayar Donanımı konusunda da müşterilerimize çeşitli çözümler sunmakta, ağ ve pc sistemlerinin projelendirilmesi, kurulması, yazılımlarının yapılması, işletilmesi, güvenliğinin sağlanması, arıza ve bakımının yapılması konusunda da hizmet vermekteyiz. Ayrıca Adsl hızlı başvuru noktası olarak, ücretsiz kurulum ve servis desteği de sağlamaktayız.


Genç ve dinamik kadromuz ile birlikte, hizmet verdiğimiz sektörde yeni ve iyi olan tüm olaylara imza atarak zirve de ve ilklerin arasında yer almak çabasındayız.

Google Reklamları

İletişim Bilgileri :

Adres : Mecidiyeköy Mah. Şehit Ahmet Sokak No:10/2 Şişli
İl / İlçe / Semt : İstanbul » Şişli » Mecidiyeköy
Telefon : +90 212 2730141
Fax : +90 212 2730160
E-Mail Adresi :
Eklenme Tarihi : 23 Mayıs 2007 Çarşamba
Ziyaret Sayısı : 2.068

Tıklayın! Firmanızın ücretsiz reklamını yapın.

Bilmerk Bilgi Işlem Çözümleri San. Tic. Ltd. Şti. ile benzer firmalar :

 3c Bilgi İşlem Sistemleri
3c bilgi işlem sistemleri var olduğu bileşim sektöründe 2 yıldır arac takip sistemleri ve akıllı durak projeleri ile yer almaktadır.
http://www.3cmobil.com    İstanbul    Kadıköy    Ticari Yazılımlar

 Smart Bilgisayar Bursa Beşevler
Smart Bilgisayar , Bilgisayar Satış ve Parça Temini ,Teknik Servis Hizmetleri, İnternet ve Telefon Başvurusu ile Kurulumu, Toner Bakım ve Dolum Hizmetlerini Bursa Beşevler Mahallesinde Vermektedir.
http://www.smartbilgisayar.net.tc    Bursa    Nilüfer    Bilgisayar

 Megaform Bilgisayar Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti.
Matbaa sektöründe faliyet göstermekteyiz.
http://www.megaformmatbaa.com.tr    İstanbul    Büyükçekmece    Matbaalar

 
 
 
 

 
 
Şişme Yatak Akülü Araba Şişme Havuz Bebek Havuzu Puzzle Kumandalı Araba
 
 

 

Ana sayfa - Ürün ve Hizmetler - İl ve İlçeler - İller - Firmanızı Ekleyin - Üye Girişi - Yeni Üye - Bize Yazın - Online Kullanıcı : 219
Alışveriş Siteleri - Kampanyalar - Akülü Araba - Tatil Rehberi - Puzzle - Oyuncak - Puzzle Oyunları